0 oy
212 göst.
Aile kategorisinde (28 puan) tarafından
Benim kaynanam sürekli karisiyo kıyafet alcam onu giydirmem ben bakcam ben yandım bunu al bunu alma aldiklarima ay rengi soluk bu güzel değil diyip duruyo üstelik kendine aldığım gecelikleri bana hediye et diyo çok bunaldim artık 

7 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ay daha neler . Geceligid gitsin kendi alsın . 

Ya taviz vermeyin ya çarşıya birlikte gitmek zorunda değilsin gittin . Beğendiğini göstermek zorunda değilsin . Her zaman girerim mağazaya bakarım denemem bile begenmissem bitmiştir alır kasada öderim . Kimsenin güzel çirkin demesine ihtiyacım olmaz sende yaptırma .  Beğen al ve çik
(28 puan) tarafından
Aynı evde yaşıyoruz malesef
(7,121 puan) tarafından
Yaşayabilirsin .para sende değil mi . Al elbise bluz ne istiyorsan öde
(28 puan) tarafından
Çok müdahale ediyo öyle yapıyorum icime oturtuyo laflariyla
(7,121 puan) tarafından
İstediği kadar konuşsun . Ya neden takıyorsunuz . 7 yıldır evliyim ilk 2 yılında yağcılık dolu insanlarla dürüst konuşmayı . Geri kalan 5 yılda da hiç kimseyi takmamayi öğrendim . Vallah kafam o kadar rahat ki . Sen begenmissen bitmiştir . Sen almissan dikenli çalı boğazına sokup konussa takma . Sen takmadikca daha çok sinir olup kendi kendini yer . Soluk renk mı dedi . Al giy """ ayyy parliyorum bugün de """" kötü gosterir seni mi dedi . Giy """ çok güzelim beeee '"" de . Yani böyle hayat geçmez sen sinir olacagina onlar olsun
(28 puan) tarafından
Bende 7 yıllık evliyim ilk hamileligim çok ustume geliyo ister istemez kötü oluyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kusucam sımdı beraber mı yasıyosunuz
(28 puan) tarafından
Evet malesef
tarafından
Gecmıs olsun canım o zaman yapıcak bırsey yok, ev ustune gelmeyı asla kabul etmemek lazım
(28 puan) tarafından
Kabul etmedim ettirildim
0 oy
(4,171 puan) tarafından

Ayy tövbeler olsun daha neler birlik mi yaşıyosun Allah yardımcın olsun kuzum ya :'(

(4,171 puan) tarafından
Kötü olmuş valla hiç bana göre değil kira fiyatları böyle artınca eşim bi iki kez şakasına söyledi kalbime iniyordu şakası bile hoş değil atalarımız bile demiş ev üstüne ev olmaz diye kaldı ki benimkiler çok iyi insanlardır ama yine de herkesin özel alanı olması gerektiği taraftarıyım ev konusunda
(28 puan) tarafından
Zaten öyle . Ev tutcaklardi sözde nikah olunca yanlarına aldılar . Özel günümü kutlamayı bırak bi yürüyüşe bile tek çıkamıyoruz
(4,171 puan) tarafından
Eşin ne diyo bu duruma canım hiç demiyor musun ayrı ev tutalım ben rahat değilim annen çok müdahale ediyor falan diye
(28 puan) tarafından
Eşimin haberi yok söylemiyorum ona olanlari
(4,171 puan) tarafından
Neden canım böyle çok devam eder o zaman hayatın en azından eşin yanında olsa biraz daha rahat nefes alırsın
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Yuuuhhj get kendin al bee geceliği bile bana hediye et diyorsa çocuğa karışması normal geldi bna manyak mi ne 
(28 puan) tarafından
Hic soema daha neler neler bebege t akilanlarla geciniriz bile dedi kavga ettik
(6,512 puan) tarafından
Hah bı o kaldiydi üstüne kanmadığın gel onada ortak ol taviz verme bacım tepene çıkar
(28 puan) tarafından
Cadı canım altta kalmayınca boşanmaya kadar gidiyoruz 5 aylık hamileyim bosanamam
(6,512 puan) tarafından
Boşanma bacım eşini elinde tut
(28 puan) tarafından
Öyle yapıyorum ama arada bozuluyo ışte elimde tutma çabası
0 oy
(418 puan) tarafından
Kırmamak için sürekli susuyorsan üzgünüm canım ama daha çok böyle yapar biraz dişini göstermek lazım 
0 oy
(3,248 puan) tarafından
Ben bunu beğeniyorum. Senin beğenmemen çok normal. Muhtemelen senin yaşına gelince bende bunları beğenmiycem. Senin beğendiklerini beğenicem. Bunlar günc işi. Onlar daha olgun insanların zevki deyi ver
0 oy
tarafından
Kayınvaldeni ne ilgilendirir aynı evde yasiyormussunuz internetten al ona gösterme gelen kutulara özel esyam der actirtmazsin giyince görsün oralı olma onu ilgilendirmez aldiklarin 

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 322 göst.
2 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 173 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde __Eda38H_E (97 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 245 göst.
0 oy
31 cevap 376 göst.
8 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu