0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (2,405 puan) tarafından
Kuzlar 3 yaşında yemek sadece pirinç pilavı yoğurtlu makarna ve corba yiyor kahvaltı yumurta az bsey peynir patates kızartması krep çikolatalı ekmek yiyor ve az onuda başka hiç bşey yemiyor verirsem öğürüyor bebek gbi öğürmesine müdahale etmessem midesi bulanıp kusuyor ne yapıcam ben bsey yemiyor nasıl yedirebilirim ya hep böyle başka farklı yemek yemiyor çizgisini aşmıyor

6 Cevaplar

0 oy
(68 puan) tarafından
Benim kizmda öyle cani ne isterse onu yiyor zorlamiyorum bende 
(2,405 puan) tarafından
Kaç yaşında peki
(68 puan) tarafından
3 yaşında canım
(2,405 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım
(68 puan) tarafından
Sağol canim amin
-Reklam-
0 oy
(826 puan) tarafından
Kızım da 33 aylık canım kahvaltıda sucuklu yumurta, börek,çikolatalı ekmek , simit , poğaça ve yoğurt yiyor oğlum hiç yemiyor kahvaltilik.  Çorba içiyor o da yoğurt çorbası ama ben pisirdigim yemekleri ezip pilavlarina koyuyorum aç kalınca mecbur yiyorlar valla .
(2,405 puan) tarafından
Of ya napıyım bilemedim
(826 puan) tarafından
Valla canım yoğurt çorbasına et suyu karıştırıyorum bazen mercimekli yapıyorum.  Bir şekilde o vitaminleri aldırmaya çalışıyorum.  Benim ikisine de balık asla yediremiyorum her hafta pisiriuorum ama yok bir lokma almıyorlar
(2,405 puan) tarafından
Napıcaz bilmiyorum
0 oy
(32 puan) tarafından
Aynı durumdayız benimki 4 yaşına girecek kuş kadar yiyor endişe etme aç kalırsa sevdiği şeyleri entegre ederek yedirmeye çalış mesela ben balık, mısır , salatalık, makarna yapıyorum biraz limon sıkıp yediriyor yiyeceği kadar yada mesela pilav yapacaksan garnitürlü yap et suyundan yada tavuk suyundan tek öğünde tüm besinleri almış olur yanında cacık yap çocuklar genelde severler 
(2,405 puan) tarafından
İnşallah ya
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Post yukarı doğru 
0 oy
tarafından
Benimkide 2 yaşinda asla yumurta kahvaltilik yemek sadece corba oda zorla et veririm iki saat cigner yutmaz atar vala bende 3 gundur sabahlari pankek yapyorm bir yumurta cok az tam bugday uyu cok az sut ve seker koyuyorum en azindan gunde bir yumurta yesin diye
(2,405 puan) tarafından
Napıcaz bilmiyorum
0 oy
(183 puan) tarafından
Merhaba büyüyünce yiyorlar ve yasitlarinj yakalıyorlar hiç üzülmeyin o yollardan hepimiz geçtik bütün çocuklar aynı emin olun. Zamanı gelince pastırmalı kuru fasulye bile yiyecek hicccc dert etmeyin. Gülümsemeye devam edin.
(2,405 puan) tarafından
İnşallah ya

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 221 göst.
7 Ocak 2023 Aile kategorisinde Kankam (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
14 Mart 2024 Aile kategorisinde Balkaymakannesi (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.
28 Aralık 2021 Aile kategorisinde Hiranur° (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 158 göst.
14 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hclkylmz (103 puan) tarafından soruldu

383,448 soru

11,475,266 cevap

35,082 kullanıcı

...