0 oy
64 göst.
Diğer kategorisinde (218 puan) tarafından
Kızlar ek gıda da bebeğinize hurma verdiniz mi nasıl verdiniz şekerli birde versem mi bilemedim 8 ayligiz 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Arada tattırıyorum ama fazla vermiyorum. Güvendiğiniz yerden alın bazı yerler tatlı olsun diye içine katkı maddesi enjekte edebilir. Kendi tadı şekerli olduğu için fazla vermeme taraftarıyım dediğim gibi ayda bir defa filan arada. 
(218 puan) tarafından
Anladım canım marketten aldık ama bakalım veririm belki
-Reklam-
0 oy
(4,250 puan) tarafından
 8 aylik kocaman olmus zayen kuru incir kuru hurma kuru erik kuru kayisi kuru uzum  hepsimi karisik birer ikiser kaynatip blendrlan cekiyorum puding gni marmelat gibi kivam aliyor. Kavanoza koyyorum  hergun hemen hemen veriyorum ya yogurduna katiyorum ya irmikli yulafli meyveli birsey yedireceksem tat versin diye kabiz olmasin diye. Hemde hepsi faydali kurumeyveler zararli olan seker beyaz seker. Meyvenin sekeri dogal seker zaten
(218 puan) tarafından
Marketten aldık paketli acaba versemmi katkı maddesi oluyor mu diye sordum ama vericem galiba ilk defa tadicaz bakalım kuru hurma evet bahsettiğim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 67 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ozlmugur (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
15 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yz_gulu (1,386 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Sekerpare (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 132 göst.
8 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Ketum (447 puan) tarafından soruldu

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı

...