0 oy
106 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,141 puan) tarafından
Sorum başlıkta hanımlar yardımcı olur musunuz

4 Cevaplar

0 oy
(2,099 puan) tarafından
Ben götürüyorum şuan canım oglumda fiziksel zihinsel bı problem yok şükür ama konuşması geriden geldigi için destek alıyoruz 12 Mart'ta 4 yaşına girdi 
(186 puan) tarafından
Genç olmasına bakmayın bence şu zamanda gençler daha dinamik işlerini severek yapıyorlar sorduğunuz sorulara sizi tatmin eden cevaplar veriyorsa gönlünüz rahat olsun. Hangi şehirdesiniz eşim de fizyoterapist aynı şehirdeysek onun olduğu kuruma yönlendirebilirim
(2,141 puan) tarafından
Gaziantep
(2,141 puan) tarafından
İnşallah aynı şehirdir inanin hiç bilgimiz yok veben en iyisi olsun istiyoruz
(186 puan) tarafından
Yaa maalesef değiliz :( inşallah içinize sinen güzel bir yer bulursunuz Rabbim şifa versin
(2,141 puan) tarafından
Sağolun❤️
-Reklam-
0 oy
(287 puan) tarafından
Bende götürdüm bı engel olduğundan değil cok şükür 5 yaşında konuşma geriliği var 
(2,141 puan) tarafından
Bizde de genel olarak gelişim geriliği var yürüyemiyor 17 aylık Hangi şehir acaba memnun musunuz
0 oy
tarafından
Merhabalar neden götürmek istiyorsunuz 
(2,141 puan) tarafından
Merhaba kızım 17 aylık yürüyemiyor mama dışında ses çıkarmıyor, doktorumuz yönlendirdi
tarafından
Özel eğitim öğretmeni olduğum için sormak istedim kusura bakma tabi ki götürebilirsin bir uzmanın görmesi en doğrusu birde bu tarz olaylarda eğitim ne kadar erken başlarsa o kadar iyi
(2,141 puan) tarafından
Evet bizde bugün meslektaşıniz la görüştük ders aldık 40 dk ayna ile çalışma oldu oyuncaklarla vs kızım da sevdi dil ve motor gelişimi için ama işte en iyisi arayışındayim nasıl karar verecez bilmiyorum
0 oy
(4,631 puan) tarafından
Bizde basladik bir ay bitti bizde weber yürüme de gucluk bide otizm cikti iste bu hafta da ramdan rapor alcaz 
(2,141 puan) tarafından
Gelişme aldınız mı biz 17 aylık yürüyemiyor mama dışında ses çıkarmıyor bide hangi şehir

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 56 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Myangell (562 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.
0 oy
16 cevap 306 göst.
1 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu