0 oy
72 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (22 puan) tarafından
Kızlar oglum 3.5 yasında. 2 yasında covid gecirdi buna baglı zatürre oldu hava aldı o günden beri en ufak burun akıntısında en ufak sogukta nefes alamaz hemen bronşit olur hastaneye gideriz hava alır. Bu neden oluyor cocugu böyle olup büyüyünce düzelen varmı? Cok üzülüyorum yavrumu öyle görünce elim ayağım boşalıyor. Korumak için ne yapmam gerekiyor başından gecen lütfen yardımcı olsun

1 cevap

0 oy
tarafından
Canım benim kızım da doğduğunda ciğerlerinde su vardı buna bağlı olarak 3nfeksiyon geçirdi ağır bir şekilde 32 gün yoğun bakım serüveni ve sonrasında da sık sık en ufak soğuk algınlığına ciğerlerine inen bir dönem geçirdi hala geçiriyoruz da. Büyüyünce metabolizması güçlendikçe vücudu tolere eder desi doktor. Ben çocukken alerjik astım hastasıyım ve ergenliğini kadar çok problem yaşadım. Alerjik astım ömür boyunca geçmeyen bir rahatsızlık ama büyüdükçe anlatılıyor emin ol. Çok geçmiş olsun. Hava olarak ne kullanıyor çocuk?
(22 puan) tarafından
Ventolin veriyorum birde buhar makinasında ronkotol. İnşallah düzelir en ufak birsey hasta oluyor terliyor günde 4-5 atlet değişiyorum
tarafından
Bu aralar yine hasta kızım. Bizim doktorumuz cortair ve ventolin verdi. Bunları verdikten sonra 2,5 ml serum fizyolojik sıkıp onu da ver dedi doktorumuz. İyi geliyor gerçekten.
tarafından
Çok geçmiş olsun.
(22 puan) tarafından
Sağolun sizede cok gecmiş olsun Rabbim şifa versin
-Reklam-

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 169 göst.
0 oy
2 cevap 35 göst.
17 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Princess_s mother (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 143 göst.
3 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 203 göst.
28 Mart 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (97 puan) tarafından soruldu

380,296 soru

11,386,224 cevap

34,887 kullanıcı

...