0 oy
619 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
Ay kızlar eline matkap aldı bir görseniz gözümde hulk oldu resmen adam. Hani hiç bir işi beceremedigi için (bu konuda çok ciddiyim beceremez) ay gözümde nasıl hulk oldu. Aldı eline matkabi çıktı sandalyenin üstüne pencereye kilit için vida taktı. Aman yarabbim dedim bu nasıl bir endam bu nasıl bir cüsse dedim demesine ama o an yine bir sakarlık yaptı az daha düşüyordu. O an yine bir aman yarrabim dedim çok nazarcı birisi olduğumu anladım kocaman adamı az kalsın deviyordum ay cidden nazarım deydi bu aralar elinde matkap iş görüyor şaşırıyorum ne zaman aman yarabbim deyip cüssesinden girsem adam pat küt yuvarlanıyor. Yakında üstüme düşüp elindeki matkapla gözümü çıkarır çok korkuyorum nazarimin dememesi için napmam lazım. Cidden maşallahta desem gidiyor acaba kocam aşırı marifetsizlikten sakar olmuş olabilir mi ve ben bunu kendimin nazar ettiğine bağlıyor olabilir miyim?

Ay şimdi kocana laf ediyorsun demeyin herkes işe yaramak zorunda değil. Aramızda işe ysramayanlarda çıkıyor napayim yalan mı söyliyim 

14 Cevaplar

+5 oy
(826 puan) tarafından
Yok ben kocana laf ettiğine bisey diyemiyorum ama postun konusu , başı, sonu herseyiyle çok gereksiz. Okudum çıktım yazmayacaktim da üzüldüm bu kez de söyleyeyim dedim herhalde farkında değil 
(688 puan) tarafından
Neresi farklı anlatır mısın olayı yazdım olduğu gibi
(7,875 puan) tarafından
Mutluluğunu paylaşmış arkadaş ama biraz haklısın sjhddh
(1,138 puan) tarafından
Yani burası sohbet platformu.ille bir amaç lazım değil ki sohbet için açmış ne olmuş yani
(688 puan) tarafından
Kankam sana nasıl bir post lazım gereklilik açısından xd fesat anlama :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Puhahahaaaaa Allah cezanı vermesin bence kocan iş yaparken sen uzak dur ondan başka odaya git:D

(688 puan) tarafından
Evet zaten en son pencereye geldiğinde dolap var üstüne çıktı onun. Bakmadan çıktım sen bakınca olmuyor diyo
0 oy
(1,408 puan) tarafından

Sen tam komedisin :D:D

(688 puan) tarafından
Ay vallaha bugün böyle bir şey oldu pencere kilidi başımiza bela oldu adam kaç kez yuvarlandı Allah biliyor
0 oy
tarafından
Kiz Allah iyiliğini versin bir anda olay gözümde canlandı haahaha
(688 puan) tarafından
Yaa öyle deme vallaha çok zor anlar yaşadık xehdbdbdb
0 oy
(4,612 puan) tarafından
ben de bugun at gibi kizi deviriyordum.s.d bir uzun boylu bide topuklu ayakkabi giymiş anam nasil yuruyor bu demeye kalmadi ki kiz dustu.d
(688 puan) tarafından
Vallaha bende adamı bugün 3 kez devirdim bundan sonra o iş yaparken bakmicam xbehxgsvdv
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Kız yine de maşallah de :) bı de iş yapmasını istiyorsan öv.terapistler öyle diyor.sen yaparsın bu işi.eline de ne yakışıyor.bu kadar kas ne ara yaptın falan de :)
(688 puan) tarafından
Maşallah desem de düşüyor canım acaba adam aşırı sakar olduğu için ben nazar mı sanıyorum djedbbdbd kız övüyorum 4 yıldır ancak marifetleri ortaya çıktı djedbbdbd
(1,138 puan) tarafından
Olabilir bazı insanlarda yapısal olabiliyor sakarlık :) aman tek sakar olsun.
4 sene de az değil geç olsun güç olmasın  diyelim bari :)
(688 puan) tarafından
Çok sakar ya vallaha elini neye atsa elinde kalıyor bugün pencere elinde kalacaktı az daha
0 oy
(437 puan) tarafından
Sende işçi erkek fantazisi var herhalde :) bi bak postunda daha denk gelmiştim adamın usta falan olsa bin kat daha aşık olacaksın:D
(688 puan) tarafından
Yok aşkom ben bu işleri hep kendim yapmaktan bıktım erkek işi bu bilek gücü lazım pimapen delemedim kilidi sabitlemek için. Adam aşırı işe yaramaz bieisi olduğu için iş görünce şoka giriyorum xhebddvvddv
(437 puan) tarafından
Olsun yaaa yine de kocanı şaka amacıyla bile olsa o kadar rencide etme burda tamam tanımadıgın insanlar okuyo kim seni bilecek ama olsun sonucta sen eşini yermiş oluyosun. Bi de erkek olsa da o tür işlerde usta olmak zoeunda değil ki bunlar kabiliyet meselesi bu işte iyi değil-dir baska işe kafası yatkındır
0 oy
tarafından

Yaa Allah korusun kız matkap falan:D 

Belkide sen aslan kocam diye diye adamın heyecandan eli ayağı karışıyor :D

(688 puan) tarafından
Yok kız ben dilime dökmem içimden söylüyorum onları dbebdbdhd vallaha matkabi bir gün bir yerime sokacak adamın elinin ayarı yok çünkü birde kilidi tut diyor parmağımi koparacak dbejdbdbd
0 oy
tarafından
Bırak sana laf çarpanı onlara cevap yazman bile gereksiz. Yazını okudum, güldürdün, teşekkürler :) 
(688 puan) tarafından
Yaa çok teşekkür ederim bugün başımıza bu geldi 5 kilidi monte edene kadar ben 32 bazlama yaptım kadın kaos arıyor resmen yani oturup olmayan şeyi niye öveyim marifeti yoksa benim suçum mu
0 oy
(343 puan) tarafından
İse baslamadan once kocan gozu gotume desin bizim koyde oyle derler kdjdjdj
(1,030 puan) tarafından
Ula mihri ☺☺☺
(688 puan) tarafından
Oraya baksam şapşal olmaz mı yani dbebdbdbebe
(343 puan) tarafından
Olmaz olmaz desin kocan etkili bi soz dikkat dagitiyo djjdjd
Meliksah bizim koyde ne laflar var bi bilsen :))
0 oy
(282 puan) tarafından

Ben anladıııııııımmmm senin bu adamda Gözün vaaarrr :) hahaaaa Canim Rabbim eşini sana seni de ona bağışlasın çocuklarınızı size sizide eşinize bağışlasın insallahhh... Demekki bu göz sadece benim eşimde yokmus Masallah dediği üçüncü gün belasını buluyo yani :) hahaha  sen yinede fazla bakma adama ne olur ne olmaz :)

(688 puan) tarafından
Yok fazla bakmicam hatta odayı terk edicem canıma kastım yok vallaha bdhedbbebdhe adam ayaklı bela
(282 puan) tarafından
Hahahaaa bakma canim bakma sana da gözlerine de yazik vallahi  :))
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Ayy kız bendede o var adam biseyw yarasa heh diyorum bir övgü kıyamet adam nazara geliyor :))) hahaha birde eşim bana maşallah dediğin 3 gün yaşamıyor diye dalga geçiyor :)
(688 puan) tarafından
Ben çok acayip şaşırıyorum sende şaşırıyor musun dhdhxhehdhd
0 oy
(3,579 puan) tarafından
Matkabı yeni aldiysaniz bir hevestir geçer:)
(688 puan) tarafından
Yok canım üsteki amcadan ödünç alıyoruz böyle iş güç olduğunda dhebdbdbdbdb kız eve hiç alır mıyım adam beni sakat bırakır
(3,579 puan) tarafından
Hahaha seni oyar yanlışlıkla:)
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Aaaaa nazar insanı mezara ,deveyi kazana sokarmis bacım :D sen nazar duası oku :D
(688 puan) tarafından
Kız kime okiyim ben nazarciyim dbebdbdhd ona ki okiyim kendime mi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 363 göst.
26 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
28 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 249 göst.
18 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu