0 oy
398 göst.
Diğer kategorisinde (5,846 puan) tarafından

Kızlar makinayı doldurdum düğmeye bastım odaya geçtim kahvaltı etmeye 15 20 dk sonra Bi çıktım odadan kapı da kapalı olduğu için duymamışım su aldıkça almış taşmış mutfak giriş ve yatak odası sular altında kalmış en az 20 25 kova su çıkardım parkeler şişecek mahvoldu heryer hamile hamile o kadar zorlandım ki halılarım su içinde evde havlu sofra bezi bez hiçbişey kalmadı sırılsıklam daha yeni evin suyunu kuruttum nası zorlandım geçen sene de aynısı başıma gelmişti bu sene biraz, daha geç fark etmişim cok zor oldu

Makinam beko niye böyle yapıyo ya daha 3 buçuk yıllık garantisi de yeni doldu şimdi servisi arıcam baya da para isticekler. Hiç başına gelen oldu mu giderlerde sıkıntı yok makina çalışmaya başlarken suyu çekmiş çekmiş ama durmamış 20 dk akmış su niye böyle oluyo ya 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aboooooo ilk defa duydum kötü olmuş yaa geçmiş olsun canim
(5,846 puan) tarafından
Saol canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(682 puan) tarafından
Acaba makinanın altta su kapakçığı mi açık bir kontro et istersen genişlemiş olabilir mi ? Çünkü başka türlü su akmaz bir makinadan delik olmadığı sürecece
(5,846 puan) tarafından
Deterjan gözünden su alıyo ya makinanın içinde su dolup yer kalmayınca dışarı akmış çeşme gibi. Daha çalışmaya geçmemişti bile kapakçıkşa alakalı olunu sanmıyorum cnm
0 oy
(11,235 puan) tarafından
Atık borusu yukarıya doğru mu duruyor acaba ya gidere basamiyor yoksa neden dışarı versin
(5,846 puan) tarafından
Giderde bişey yok cnm deterjan la beraber su alır ya makina. He işte onu aldıkça almış durmadan. Makinanın içi olduktan sonra yer kalmayınca deterjan gözünden dışarı akmış sular. Yıkadıktan sonra verse giderden gitmiyor dicem de iş gidere varmadan en başta akıtmaya başlamış suyu
(11,235 puan) tarafından
Alla alla ilk defa duyuyorum canım netten bi arastirsaydin bulamadın mı bisi
(11,235 puan) tarafından
Netten baktım da şebeke suyu tazyikli geliyorsa olabilir diyor musluğu biraz kisin diyor canim
(11,235 puan) tarafından
https://youtu.be/9IaPpgFSYe4
Bunu izle canım bak inşallah yardımcı olur
(5,846 puan) tarafından
Saol canım düşündüğün için Allah razı olsun servisi aradım yarın gelecekler bakalım ne yapıcaklar
0 oy
(770 puan) tarafından
Bence servisi tekrar ara durumu anlat onlar sorun varsa söylerler yoksa gelip bakarlar
(5,846 puan) tarafından
Aradım yarın geleceklermiş
0 oy
(230 puan) tarafından
Borusu delinmiş olabilir aynısı benimde başıma geldi hemde kışın halılarımi zor kuruttum borusu delinmiş ti benimkinin
(5,846 puan) tarafından
Bende yıkatmaya vereyim bari diyorum ik halı iki yolluk nası kurutcam bilmiyorum valla
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Hortumuyla alakalı olabilir 
0 oy
(4,151 puan) tarafından
Kapakta sorun vardir yada hortumunda servisi arayin mutlaka bide arcelik ve beko ayni firma garanti uzatma vardi neden uzatmadinizki ben ek 4 yil garanti yaptırdim gecen dijitali bozuldu hemen degistirdiler 4 seneye 500 lira odedim bulasik makinamdada ek garantim var kendinizi saglama alin lutfen bu konularda cok gecmis olsun
(5,846 puan) tarafından
Saol canım valla bu kadar dandik olduğunu bilsem bende yaptırırdım
0 oy
tarafından
Ilk zamanlar benimde başıma geldi canım hemde 2 3 defa makineye çamaşır attım bi baktım halılar leğenlerin olduğu yer  ıslak Allahtan erken farkettim benimki gider borusu tam Iyi takılmamış daha doğrusu kısa gelmiş borusu o sıkmaya geçtiği an çıkıyormuş değiştirdik ondan sonra hiç başıma gelmedi şükür boru kısa falan değil demi veya çıkık makinenin gider borusu 
(5,846 puan) tarafından
Yok cnm zaten giderler alakası yoktu hanı deterjanı alır ya suyla beraber makina. Tam o sırada işte yeteri kadar alıp yıkamaya geçmemiş çeşme gibi almış taşmış mutfağa
tarafından
Ay çok kötü servisi ara canım hemen bidaha olmayacanin garantisi yok baksınlar bakalım
0 oy
(3,135 puan) tarafından
Atık borusu yukarda olsun benimde suyu direk boşaltıyordu atık borusunu dik tutunca düzeldi 
(5,846 puan) tarafından
Su daha o boruya varmadan oldu cnm zaten sabit duruyor makina arkasını bile çekmedim ne zamandır
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Borusuna bi bak dik dursun hep ondanda oluyo bazen benimde başıma geldi 
(5,846 puan) tarafından
O boru hep sabit zaten makinayı hiç oynatmadım yerinden cnm hem o boruyla alakalı oldugunu sanmıyorum
0 oy
(282 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim benimde başıma geldi aynı şey ama camasir makinam markası farklı canom makinenin altında siyah küçük bi boru var onda sıkıntı olmus olabilir bende geçen sene yaşadım mutfagim battı 3 hafta çamaşırları elde yikadim hep... Bizimki o siyah boru delinmişti kürdan girmiş içine çok dikkat ederim normalde bende eşimde kürdan kullanmayız bi ara yatılı misafirim vardı ondan kalmis olmaliki Bayaa içinde kala kala boruyu delip durmuş Allah yardimcin olsun insallah 
(5,846 puan) tarafından
Saol canım Allah razı olsun sevis bakacak bakalım ne diyecek. Çamaşırları da hem kirli sepetine atarken hem makinaya koyarken ceplerine baka baka atarım aslında bişey kaçtığını sanmıyorum
(282 puan) tarafından
Yinede dikkat edin canim bende hep bakarim ama misafirim varken ben yoktum esim yıkamış çamaşırları o zamandan kalmaydi benimki sanırım çünkü hiç dış çöpü kullanmayız yani eşimle yinede Allah kolaylik versin canim
0 oy
tarafından
yine cok sukur ki temiz su gelmis canm uzulme. benim evim sel altinda kaldi :(
(5,846 puan) tarafından
Halimize cok şükür canım senin postunu gördükten sonra cok üzüldüm halime şükür dedim rabbim canımızı ailemizi korusun
tarafından
amin canm
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Benimki de beko anneminde yıllardır kullanırız canım hiç duymadım olmadı da çok şükür çağır bakalım sürekli olma sebebi ne

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 397 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 00 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 633 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Linkin (15,168 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 377 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,291 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 356 göst.