0 oy
355 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya kizlar evimi su bastı resmn ya koridordaki LED lerimn içinden çeşmeden akar gbi su akti duvarlar dan feln hep esyalrm mahvoldu tavanın arasındaki boru patlams sinirmden oturdum ağlıyorum :( 

12 Cevaplar

0 oy
(14,079 puan) tarafından
Vanaları kapat yazık ya çok üzüldüm benimde başıma geldi duvarlar sonradan hep soyuldu kuflendi 
tarafından
Kapattım kuzum çocuklar kokrtu sarıl sarıl akmaya baslayinlar ee LED in içinden de alınca sarteli attırdı büyük bir sesle ikiside korktu ona mı uzelym esyalrm şu oldu ona mı inan bilemedm kiraciyim kufelnrse ev sahibi düşünsün tanışır gidierm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim evimide basmıştı kombiden şarıl şarıl su patlamış evde yoktuk aşağıdaki komşu aramıştı duvarlar akıyo diye. Şuan ağzım dilim kilitlendi ne denilebilir ki :/  kolay gelsin
tarafından
Allah razı olsun canım tavanı delecklermis biri degisckmis hep yyukarda oturan insanlar yuzndn daha öncede olmuş bu aortmnda boruyu bı cikarmslar içinden çocuk bezi Orkid ne arasn çıkma ev sahibi geldi defalrca soyledm abla affedrsn boruların icindn çıkmayan yok tuvaltan atıyorlar yarın sende gorursn borunun icindn cikacklari dedi
0 oy
(119,067 puan) tarafından
Ooo cok gecmis olsun suyu vanadan kapat
tarafından
Sağol canım kapattım ta heryer şu oldu yarın tavanı delip boruyu degstrcklermis ev sahibi geldi komle koridoru boyatiricm ben abla bir zararın varsa da karsilamayacalrm dedi hep yukardaki insanların tuvlte bebek bezi kağıt Orkid vs atmalrmdn kaynaklı oluyormus daha öncede olmuş borularn içinden bunlar çıkma defalrca demiş adam atmayın diye
0 oy
tarafından

Çok geçmiş olsun canım bizimde duvarın içinde peteğin borusu patlamıştı su hep duvarlara sızdı duvar kagitlarim gitti soyuldu duvar yesil renk oldu berbat halende öyle duvarlarım :woot:

tarafından
Sanda gecms olsun canm ev sahibi geldi abla kirildktan sonra komple boyatrm ben dedi eğer sisersede kiraciyim taşınirim hiç ugrasamam
tarafından
Çok uğraştırır canım bildiğimiz insaat gibi olacak evin içi :((
tarafından
Aynen öyle zaten taşınmak istiyordum şuan maddi imknm olsa bu akşam evi bulur tasinirm o derce sinirliym ya
tarafından
Okadar kafaya takma kız vardır bunda da bir hayır diyelim :))
0 oy
tarafından
Cook geçmiş olsun cnm üzüldüm senin adına
tarafından
Çok teşekkür ederim canım cocklar korktu inan esyalri gectm ona uzuldm ikisde korktu öyle gornce
tarafından
Rabbim bir daha yasatmasin inşallah
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Offf cok kotu gecmis olsun
tarafından
Çok sağol canım Allah razı olsun
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Kötü olmuş ya geçmiş olsun canım :( Allah yardımcın olsun ağlama inşaAllah düzelir herşey. 
tarafından
Allah razı olsun canım çocuklar korktu öyle sarıl sarıl su akinca birde pat diye sarteller attı buyuk kızım komşuda şuan küçük yanmda durmadı eşyalar mahvldu birde yarn tavani komple delecklermis içerdeki boruyu degstrmek için
(2,323 puan) tarafından
Kötü olmuş ya Allah yardımcın olsun inşaAllah.
0 oy
(1,790 puan) tarafından
İki sene önce yine böyle Şubat ayında basmıştı benim evimi de bütün parkeler şişti kabardı çok zor kuruttum hala etkileri devam ediyor 

Çok geçmiş olsun canım eğer ev senin değilse hiç durma bırak çık bence 
tarafından
Tanıdık bir emllakciyla konuştu eşim canım bir aya kadr istedgmz gibi bulursak tasinicz inşallah çok teşekkür ederim bu arada
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun canım

tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Ay canım benim kış günü çok kötü olmuş esyarin sismez isallah benimde evde yokken mutfağimi su basmış sıcak su birde hep dolapların şişti değiştirdim 
tarafından
İnşallah canım birde WC borusuyms patlayan eşim tanıdık emlakçı vardı onunla konuştu istedgmz gbi bulabilrsk ev bir iki aya tasinirix
0 oy
tarafından
Cok gecmis olsun valla ne diyeyim ki...
tarafından
Çok sağol canım
0 oy
tarafından
Tuhhhh kötü olmuş yaaaa
tarafından
Sorma aynen kötü oldu cidden

İlgili sorular

0 oy