0 oy
319 göst.
Aile kategorisinde (335 puan) tarafından
5 aylık bebeğim var 33 haftalık doğdu iki uç gündür kendimi kötü hissediyordum mide bulantısı felan test yaptım bugün çift çizgi çıktı 2. Bebeğimde erken dogarmi ve çok zorlanırmıyim büyüturken

10 Cevaplar

+7 oy
(4,370 puan) tarafından
5 aylık  bebeğin var ve hamilesin Allah yardımcın olsun valla
(1,102 puan) tarafından
Aradığım yorum :D
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canim iyi düşün ki iyi olsun ilki erken doğdu ise ikincisi de erken doğacak diye bir şey yok 
(335 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım iyi düşüneceğim inşallah vaktinde sağlıklı dogar
tarafından
İnşallah canım sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah
+1 oy
(929 puan) tarafından
Elbette  her çocuk yeni sorumluluk tabi ki zorlanabilirsin. Ama rabbim bebişi verdiği gibi rızkını ve kolaylığını da verir. Gözün aydın hayırlı olsun rabbim hayırlı uzun ömürlü evlat eylesin 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Erken doğum riskin tabiki var vücut bir kere erken doğum yaptığı için ama doktoruna söyle aynı doktora gidiyorsan zaten bilir sıkı takip eder bende 32 haftalık doğum yaptım keseyi üstten yırtmıştı öyle suyum gelmişti sızıntı şeklinde ikinci doğumunu iki ay önce yaptım o da erken gelmek istedi ama ilaçla durdurduk yaramaz benim çocuklar :) 37. Haftada yaptım doğumumu
(335 puan) tarafından
inşallah erken doğmaz benim ki bende 33de doğum yaptım kanamam vardi tahminimce enfeksiyon vardi bende
(7,447 puan) tarafından
Bende bişey yoktu herşey yolundaydı hatta gezip dolaşıyordum keseyi yırttı oğlum :)) merak etme erken doğdu ilki diye ikinci de öyle olcak diye bişey yok her hamilelik farklı
0 oy
(243 puan) tarafından
Benim.ilk bebegim 36da dgdu kuvoze girdi... kizim dgru 4 ay snra ogluma hamile kaldimm ayni sorular bndede vardi canim. Acaba oda erken dgarmi filan diye ama suan 38 haftalik hamileyim ve cok sukur aikinti yok. Doktor 40. Haftaya kadar beklicez dedi sezeryan olammam ramen bebek iyi 40a kadar dursun daha iyi dedi. Yani seninde ilki erkwn dgdu diye ikinci dw oyle olcak diye bsey yok.. hee acaba ikisine bakmak zor olurmu demissin ya ayni seyi dusunuyrm ve napcam hc fIkrim yok. Allahim Insallah kolayligini verir 
(335 puan) tarafından
inşallah canım bu hamileliğim inşallah sonuna kadar gider bende 33 haftalık doğurdum
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Benimde öyle olmuştu. Kızım 7 aylıktı hamile kaldım. Şimdi oğlum 10 aylık kızım 26 aylık birde 6 yaşında kızım var. Her gün büyük kızımı okula götürüyoruz hep beraber. Nasıl zorlandığımı anlatamam. Delirmek üzere hissediyorum bazen kendimi. Tabi sen böyle olmazsın ikisi beraber büyür gider 
0 oy
(146 puan) tarafından
Benim oğlum 1 buçuk yaşında bende 28 haftalık hamileyim benim oğlum o aydayken hiç zorlanmadım.ikinci çocuk yapsaydım bile ikisine rahat bakardım smdi daha zor benim için bence 1 buçuk yaş ilgi daha çok istiyor oyun falan senin gene doğru zamanda olmuş die dusundum kendimce.fikrim
(335 puan) tarafından
Benim bebeğim biraz huysuz ama buyudukce huysuzlugu geçiyor inşallah zorlanmam
(146 puan) tarafından
Benim ki o ayda baya huzurluydu :)) sonra huzursuz olur tam tersi derler ya inşallah senin ki de öyle olur
0 oy
(1,103 puan) tarafından
İlk i 33 de doğdu. Ama benim arada yaş farkı var . 4 yas. İkinci 37+2
0 oy
(2,137 puan) tarafından
İlk bebeğim 29 haftalik dogdu .

İkinci bebeğim 37 haftalık dogdu (bekletebilirlerdi koleztaz geçirdiğim için beklemediler).
0 oy
(802 puan) tarafından
allah yardimcin olsun canim oglum 34 haftalik doğdu suan Mayıs'ta 3 yasina girecek simdi de 37 haftalık hamileyim oğlum erken dogdu ama bu vaktinde dogacak bilmiyorum cabim

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 443 göst.
10 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 301 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 440 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde Balbalkiz99 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 960 göst.
23 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu

381,378 soru

11,417,801 cevap

34,971 kullanıcı

...