0 oy
184 göst.
Diğer kategorisinde (5,399 puan) tarafından
Benle beraber yatyor sürekli üstünu ortuyorum bı bakıyorum tepemde bı bakıyorum taaa aşağı gtmis uyku haram vala önceden emzdrmek için uyanudrim smdide hareketlerinden uyanyorum sürekli düzeltiyorum bu sefer duzenltincede ağlıyor izin vermiyro ama soğuk hasta olur dye korkuyorum 

15 Cevaplar

0 oy
(6,258 puan) tarafından
Benim oğlum da öyle ama yanımda yatmaz beşiğinde yatar sabaha kadar kırk çeşite giriyo 
(5,399 puan) tarafından
Bnm kız beşikte bir yaşından beri yatmiyor vala atlmaaya çalışıyor gece düşer falan Allah korusun benle yattyor
-Reklam-
0 oy
(3,705 puan) tarafından
5 yaşına geldi hala öyle gece üstünü orterim arkamı dönmeden açar bazen yatağın dibinde bazen de yerde bulurum ☺️☺️
(5,399 puan) tarafından
Yere düşmesinde Allah korusun vala Allah'tan uykum hafif ıh dese gozumu aciyom
0 oy
tarafından
Bizde şuan birlikte yatıyoruz 50 kere kalkıyorum bir kafamda bir ayağımda uyuyor 33 aylık 
(5,399 puan) tarafından
Maşallah cnm vala ayağını ağzıma koyior bı bakıyorum kafası kafama carpiyor sendemi eşinle ayrı yatuorsun
tarafından
Eşim hatayda benim kuzum
(5,399 puan) tarafından
Ortamı Calsiyor
tarafından
Evet canım zaten ordaydi evimde eşim depremden sonra bizi Erzurum'a bıraktı döndü geri
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Ayni canim gündüz de hareketli uyurkende hareketli kendi ustude açık benimkide açık :D
(5,399 puan) tarafından
Gündüz  uykusu pek yok arada yatyor yarım saat bit saat oda zaten hemen uyaniyro ama gece ay ay
0 oy
(1,733 puan) tarafından

Uyku tulumu alıp üstü açıldı mı diye endişe etmeyı bırakmanı tavsiye ederim <3

(6,381 puan) tarafından
Yok kız terlemiyor bile aman aman ötmüyorum ama açılınca da açıldı diye zorlamiorum kendimi
(1,733 puan) tarafından
Ev kaç derece kuzu tulumun içine ne giydiriyorsun
(6,381 puan) tarafından
Odanın içinde şuan kisakolluyla durabilirsin ısısı normal yani altında atlet uzun kollu zıbın birtanede alt pijama var bütün kışı böyle yattı hiç terlemedi ben anlamadım millet diyor 2.5 tığ giyinca çocuğum ter içinde kalıyor
(1,733 puan) tarafından
Oda ısısı ortalama 21 ve 22 olmalı o vakit canım . Benim kıza giydireyim terliyor 2 buçuk
(5,399 puan) tarafından
Vala ben kziimi braz ski gdyiryorum mesela penye üstüne yelegi cikqrmiyroum çok acıyor çnkü ustinu
0 oy
(269 puan) tarafından
28 aylık kızım ayni oda benle yatiyo bı bakıyorum tepemde bı bakıyorum kız yok ya aşağı inmiş bı bakıyorum üstümde popo burnumun dibinde ayak ağzımda
(5,399 puan) tarafından
Kız buda ayağını ağzıma koyuyir sen demi eşinle uyumuyorsun dimi
(269 puan) tarafından
Biraz geç oldu ama ancak gidebildim canım .eşim gece çalıştığı için mecbur beraber uyumuyoruz eşimle.bende kızı aldım yanima
0 oy
(7,459 puan) tarafından
13 aylık deli yatıyo benim oğlumda 
(5,399 puan) tarafından
Maşallah
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Aynısını yaşıyoruz uyurken bile kıpır kıpır hiç durmaz 
(5,399 puan) tarafından
Aynen aynen
(1,056 puan) tarafından
Dün gece sabaha kadar mırıldandı sürekli dönüp durdu yatakta benide uykusuz bırakıyor kalayım sıkıntı değil ama neden mirildaniyor anlamıyorum
(5,399 puan) tarafından
Kötü rüyamı goryor acaba
(1,056 puan) tarafından
Bebekliginden beri böyle mızmız uykusunda bile huysuz çocuk
0 oy
(140 puan) tarafından
24 aylık bizde öyleyiz
(5,399 puan) tarafından
Çok zor vala
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Oğlum 10 aylık park beşiğinde dört dönüyor yanımda yatırmıyorum
(5,399 puan) tarafından
Ayy bnm kız mecbur suanlik yer yoktu dye yanıma koydum ama yatak alacam yaa byle olmuyor
0 oy
(330 puan) tarafından
Oglum oyle yatagi ayri ama gecelri kalkip bizim yanimiza geliyor sabaha kadar bizi tekmeliyo ve asla ustunde ister ince ister kalin olsun bişi birakmaz hep ustu acik yatar. Bende artık pes ettim örtmuyorum ustunu 
(5,399 puan) tarafından
Bnm eşim kızıyor vala sürekli dyor düzelt üstünü ort blmem ne
(330 puan) tarafından
Esim bisj demiyo gozleriyle goruyo ustunu ortmenle atmasi bir oluyo. Kizacaksada kendisi dakika başı örtsun
(5,399 puan) tarafından
Vala haklsiin bennm eşim çok takıntılı
0 oy
tarafından
6 aylık benimki başıkte yatıyor. Sabaha kadar kaç kere başıyla ayağı yer değiştiriyor bi bilsen :D
(5,399 puan) tarafından
Ayy çok hareketli kız smdiden vala bnm kız önceden öyle değildi okdr bir yaşında beri beşikte yatrmiyirum ayağa kalkıyordu gece dusecejti az kalsın korkuyorum vala
0 oy
(2,625 puan) tarafından
Benim odamda yere satıyorum uyanıyorum ki  halinn üzerine gitmiş bazen de komidine başını koyuyor ☺️☺️☺️
(5,399 puan) tarafından
Vala bnm kızda bazen korkuyorum düşecek dye
0 oy
(9 puan) tarafından

20 aylık horon tepiyor uyurken 20 defa uyanıyorum :'(

(5,399 puan) tarafından
Ayyy bnm kizda bazen kafası duvara dayıyor ne yapmaya çalışıyor Allah'ım dyorum
0 oy
(4,068 puan) tarafından
26 aylık çk dönerk uyur ama kendi yatağında 
(5,399 puan) tarafından
Bende yatak alacam da çok bağlandı bana eşim dyor daha küçük
(4,068 puan) tarafından
Doğduğundan beri odası hep ayrı ilk zamnlr Bn onn odasnda yatıyorum belli Bi zamn snra yatk odma geçtim çnkü odasına alışmştı

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 216 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,399 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 377 göst.
23 Şubat 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 136 göst.
1 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 603 göst.