0 oy
601 göst.
Diğer kategorisinde (1,025 puan) tarafından
Kızlar ya ben sütüm olsun diye durmadan yiyorum su içiyorum sürekli süt çayları damlaları falan gece bebeğim uyurken süt doluyo sertleşiyo hatta ağrıyo ama sabah emdiği de full boşaltıyor ve gün içinde bi daha öyle dopdolu olmuyo bomboş oluyo ama süt geliyo yinede fışkırmıyo ama bu normalmi sürekli öyle sert ve dolu olması gerekmezmi çok üzülüyorum ya bi tek gece doluyo oda uyudğm için galiba 

11 Cevaplar

0 oy
(1,822 puan) tarafından
Yani bende tecrubeli degilim daha dogurmadim bilmiyorum ama ablamdan falan bildigim kadariyla gece oyle olur gece cok emmediginden galiba gunduz normal olur sut geliyosa gunduz sikinti yok diye biliorum canim
(1,025 puan) tarafından
İnşallah öyledir sabahları daha çok emiyo sürekli memede dolmasına izin vermiyoki
(1,822 puan) tarafından
Bak iste sebebini kendin soyledin :) sut dolmasina izin vermeden emiyo ama gece oyle olmadigi icin daha doku okuyo demek ki
(1,025 puan) tarafından
İnşallah öyledir ya çok teşekkür ederim canım
(1,822 puan) tarafından
Canim ablamda teyzemde hep oyle oluyodu ve en az 2 ser yil emzirdiler yani korkma dedigin gibi gece emmedigi icin doluyo
-Reklam-
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Canım uyursan süt çoğalır bide ılık duş al özellikle de göğüslerine masaj yap suyun altında
(1,025 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım gündüz hiç uyumuyorum maalesef
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Dolmasına izin vermediği içindir canım gece hareket etmediği için fazla geç acıkıyor haliyle göğsün doluyor dolduğu zamanda ağrı yapar sızlar 
(1,025 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Aynen benimde öyle oluyo cnm sabaha birşey kalmıyor 
(1,025 puan) tarafından
Çok okudum normalmş aslında
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Ben uyudugumda genelde sisiyo 1 saat bile uyusam sisiyo bence uyumak cok onemli uyumasam yumusak
(1,025 puan) tarafından
Aynen öyle canım ama maalesef her zaman uyuyamıyorum işte :(
(2,104 puan) tarafından
Korkma ici sut dolu oluyo yumusak olmasi sut yok anlamina gelmiyo emdikce sut gelio
0 oy
(61 puan) tarafından

Canım su yazıyı okumani tavsiye ediyorum 

https://www.instagram.com/p/CAUlfDqDKAV/?igshid=luv154v1ihs5

(1,025 puan) tarafından
Oh çok iyi geldi valla bu okuduklarım çok saol canım
(61 puan) tarafından
Rica ederim canim
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Aman canım kafana o kadar takma 2 cocuk büyüttüm biri 18 yasında diğeri 14 yasında ve suan yine hamileyim. İlk cocukta cok kafam takıyordum 2cide hiç kafama takmadım. İkisine mama verdim. Sütüm yettiğince emzirdim doymayınca verdim mama masallah ikiside cok gür büyüdü. Takıntı haline getirme olur olur olmazsa olmaz dünyanın sonu degil ya. Dünyaya gelen bir sekilde büyüyor zaten. 
(1,025 puan) tarafından
Oh ne güzel dedin valla ilk çocuk olunca insan her ayrıntıyı düşünüyo çok takmamak en doğrusu :)
0 oy
(588 puan) tarafından
Onu bende çözemedim ama gece daha fazla uyuyolar ondan sanırım benim oğlum 1 yaşına giricek hala emziriyorum korkma yani ve benimki sadece 1 tane mememi emiyo
(1,025 puan) tarafından
0 oy
(10,520 puan) tarafından
Kız göğsüm yumuşak oluyor ama sütüm yetiyordu çocuğuma 
(1,025 puan) tarafından
İnşallah benmde yeter çok teşekkür ederim
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Dinlenirken süt üretimi daha iyi olur canım benim de gece daha çok dolu oluyordu her zaman o şekilde olması gerekmiyor yumuşak olsa da süt oluyor terbiye oluyo göğüs 
(1,025 puan) tarafından
Terbiye olması ne demek yani canım
(12,513 puan) tarafından
O şiş ve sert şekli en baştaki zamanlardır göğüs süt üretimine alışır alıştıktan sonra yumuşar yani terbiye olmak nedir buna ama süt yine aynı şekilde olur
(1,025 puan) tarafından
(12,513 puan) tarafından
Rica ederim canım

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 233 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 257 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy