0 oy
248 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (8,956 puan) tarafından

Ogluşlarima bundan sipariş vermek istiyorum. Ama renge karar veremedim. 1 yaş ve 3 yaş ogluşlarim

image

7 Cevaplar

0 oy
(391 puan) tarafından
İstagram sitelerine pek guvenme canim dikkat et 
(8,956 puan) tarafından
Arkadaşlarim aldı burdan o yüzden sıkıntı yok hangisi güzel renklerden
(391 puan) tarafından
Solda bayragin altindaki ikinci resimdekiler cnm
-Reklam-
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Sarı en sevdiğimm ❤
(7,586 puan) tarafından
Yok kız onu sana yazmadım ki sen üstüne alınıyorsun başkasına yazdım ben onu
(1,025 puan) tarafından
Çocuğun başını okşasaymış yazan bendim :)
(7,586 puan) tarafından
Ay senmişsin gerçekten :D komik bir olay oldu yine :D hakkını helal et ama gerçekten ben de bazen haksız buluyorum. Sonuçta polis askerlerin de dinlenmeye ailelerinin yanında bir süre durmaya ihtiyaçları var
(1,025 puan) tarafından
Sana şu konuda katılıyorum sürekli aynı ekip giderse haksızlık olur tabiki. Ama dönüşümlü olarak tabiki sürekli gitmeleri lazım. Çok büyük yıkımlar kayıplar yaşandı. Böyle zamanda askerimiz polisimiz sahip çıkmazsa kim çıkacak. Oranın güvenliği şu an burdan daha önemli. Ev gibi kapısını kilitleyip yatamıyorlar millet hep çadırlarda sürekli hırsızlık oluyormuş zaten enkazlardan sürekli bişeyler çalıyorlar hala. Millet hep sokakta. Benim eniştem imam. Cenaze yıkama görevlisi olarak çağırdılar sonra yaşı çok genç diye çocuklara manevi destek bölümüne vermişler. Gitti bir hafta kalıp geldi. 1 hafta çocuklarla top oynamışlar etkinlik yapmışlar Kuran okumuşlar vs. Yani oraya giden mutlaka bişey yapar. Yapmadık diyen askere polise yazıklar olsun derim ben.
(7,586 puan) tarafından
Ya tabi ki. Benim bahsettiğim insanlar rütbe olarak da çok yüksekler ve emin ol yazdığım onların da sözde öyle. Yoksa onların yaptıklarını biz yapamayız
0 oy
(6,511 puan) tarafından
ikisine de sarı al bence ☺️
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Bence  kucugune sari buyugunede mor al 
0 oy
(767 puan) tarafından
Fiyatları ne kadar canm bnmde iki tane oğlum böyle bişyler düşünüuiyodum bayrama
(8,956 puan) tarafından
100 lira teki
(767 puan) tarafından
Oo uygunmş
0 oy
(618 puan) tarafından
Açık mavi ve gri gibi olan daha hoşuma gitti
0 oy
tarafından
Sariyi 1 yaşındaki ne yeşili 3 yaşindakine

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 239 göst.
1 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde My Rose (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 322 göst.
5 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 379 göst.
2 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 902 göst.
30 Mart 2024 Moda kategorisinde Doga_DVM (3,909 puan) tarafından soruldu

376,744 soru

11,275,011 cevap

34,662 kullanıcı