0 oy
403 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kızlar saçlarım avuç avuç dökülüyor insgramda bi sayfaya denk geldim fenomen önerisiyle bebekler içinde kullanılabilirmiş 250 mlm yanında yılan yağıda varmış herkes memnun alanınız oldu mu acaba gerek var mı

image

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kızlar markasız Instagram satışı yapan ürünler almayın nolur
(3,582 puan) tarafından
Durum gercekten vahim ülkenin cehalet boyutuna bakar misin korkunç guvendikleri kisilere bak :)
tarafından
Bu düşüncede insanlar oldukça fenomenler daha ne villalar arabalar alır sanki proföser öneriyor fenomen ne yaa kim yani çoğu lise mezunu onlar cebine giren paraya bakar bedava verseler almam onlar öneriyorsa
(3,582 puan) tarafından
Gercekten egitimli donanimli birinin influencer olacağını dusunmuyorum icerik ureticisi olsa bile boyle merdiven alti urunlerin reklamini alacak kadar dusmez herhalde.
tarafından
Üretici olmak o kadar kolay mı adamlar 7/24 ınstagram'da ne ara araştıracak üretecek çoğunun kendi markam diye tanıttığı farklı firmalardan alıp üstlerine etiketlerini basmak ortada çok büyük paralar döndüğü için artık herkes fenomen olma yolunda
(3,582 puan) tarafından
Öyle canim para kazanmanin kolay yolunu bulmuşlar
-Reklam-
0 oy
(1,832 puan) tarafından
Bir halta yaramaz bir fenomenin sattığı emin ol.. ben bunu Dilan Polat kremi ve sabunu kullanarak anladım.. o yorumlarada inanma para tuzağı hep
tarafından
Ya memnun kalmadın mı
(1,832 puan) tarafından
Yok canım mafetti yüzümü.. o yazan yorumlar hep parayla satın alınan yorumlar.. sondan başla yorum okumaya kötüler çıkıyor ortaya.. zaten almadan diodum heem sivilceye hem kuru hassas cilde nasıl iyi geliyor bir krem die ..yinede salk gibi aldım
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Oradaki yazan memnuniyet yorumlarına bakma bence sahte ya da paralı hesaplar olabiliyor.  Saç.dokulnesi icin bisi kullanmadım hicc
0 oy
(302 puan) tarafından
onun yerine aktardan yılan yağı sarımsak yağı eczaden d ve e vitamini bepanten ampul al daha iyi canım. Benim saçlarım orielden kafa tasımla beraber yanmıştı. Doktor bana ampul yazdı ve aktardan yağlar almamı söylemişti. 
0 oy
(564 puan) tarafından
Ben şahsen fenomen önerisi diye Instagram dan hiçbirşey almam çünkü onlar babasının hayrına önermiyor reklam için para alıyor. Bir işe yaramaması çok muhtemel yani. Ogx yenileyici argan yağı alabilirsin dökülmeye ve saçı beslemeye bire bir. Ben doğumdan sonra saç dökülmemi o şekilde toparlamıştım üstelik saçlarım boyalı
0 oy
(7,280 puan) tarafından
Fenomenlerin reklamıni yaptıkları ürünü kullandıklarini mi saniyosun gerçekten yapma bunu
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Eger gercek ürünse ucuz
0 oy
(163 puan) tarafından
Fenomen önerilerine güvenmeyin, hele bilindik marka değilse asla. Eczanelerde bu fiyatlara çok iyi ürünler var
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Yılan yağı saçı uzatıyor evet ama ben olsam böyle bir sayfadan almak yerine güvendiğim bir aktardan alırdım 
0 oy
(929 puan) tarafından
Aile hekimine git saçlarım dökülüyor çinko dvitamin b12 falan baktır. Onlarda sorun yoksa sana e vitamin  ve b vitamin kapsül versin şampuanın içine kır saçını köpükle bi kaç dakika beklet yıka . Hiç değilse doktor tavsiyesi güvenilir bu dediğim
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım bilindik bir yerden al benimde çok dökülüyordu ben trendyoldan aldım Argan yağı aldım hem besliyor yumuşacık yapıyor hemde dökülmeyi azalttı 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 205 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde poyrazaleyna (952 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 133 göst.
25 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 19991204 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 318 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Sultantprk (105 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 435 göst.