0 oy
144 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar belli bı süredir yüzümde sivilce çıkıyor geçiyor ama leke kalıyor ve geçmiyordu . Doktora gittim bana yüz temizleme Jeli nemlendirici ve 2 jel verdi bı de antibiyotik 500 küsur bişey tuttu daha almadım ama 

ACNELYSE diye bı krem var o da yüzü soyup yeni cilt olarak temizliyoruz fiyatı 200 TL eczacı bu jellere göre acnelyse 4 kat daha etkili dedi antibiyotik de alırsam cildin kusar ilk dedi kafam çok karışık 

5 Cevaplar

0 oy
(11,638 puan) tarafından
Bilgim yok ama bi kac sene önce bende bi sivilce ilacı kullanmıştım cildini yeniliyor ne iz kalıyor ne sivilce ama bol su tuketmelisin benim dudaklarım hep çatlardı baya etkiliydi adını hatırlamıyorum ama galiba onun gibi bisi sizinki de 
tarafından
roaccutane ya da zoretanindir
tarafından
Bana hap vermedi ama antibiyotik verdi sadece ya bı kaç tane jel verdi ama acnelyse daha etkili dedi eczane
-Reklam-
0 oy
(486 puan) tarafından
Bem kullanmadim ama cok etkili bir ilav olduğunu duydum. Ama cilt baya hassaslasiyor ve gunes kremsiz dışarı çıkılamamalı. Baya iyi bir ilac lekelere de iyi geliyormus
0 oy
(6,440 puan) tarafından
Ben kullandım bebek gibi oldu doktora sordum yüzün temiz ilaç ve krem olmaz dedi arkadaşım önerdi kullanıyordu ama benim ergen sivilcesi değil stres sivilcesiydi ve sönünce siyah leke olarak kalıyordu 3 4 gün yanmış gibi oluyor yüzün koyu kahve siyah sonra duşta elimle ılık suyun altında kese yapar gibi yapıyordum 2 haftada tertemiz oldu hamileliğim bitsin tekrar kullanıcam iyi güneş kremi de kullanman lazım yoksa daha kötü olur cildin
tarafından
Anladım canım bende kullanmak istiyorum benimki de öyle ya alayım bari
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Eğer alacaksan eczaneye sor sağlık ocağı yazarsa yazdır daha uyguna alırsın illa dermatolog yazarsa eğer dermatologla görüş yazdır
tarafından
Cildiyeciye gitmiştim onun yazdıkları pahalı oldu . Sağlık ocağı da yazmıyormus
0 oy
(683 puan) tarafından
Acnelyse 200 TL mi olmuş evde 2 tane varmıştı onları kullanıyorum deriyi soyuyor asitli zaten bende sivilcelyiim ama benim ciger den gelen bişey yok sen kendin yapıyosun diye vermişti doktor cildiyeye yazdır belki daha uyguna gelir 
(683 puan) tarafından
Yazılıyor ama cildiyeye yazdırmak gerekiyor
tarafından
Aaa öyle mi tüh
Ne kadar fark ediyor ki
(683 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ben aile hekimine yazdırttırdım yazdıydı kadın ama eczane bu olmuyor cildiyeye yazdırmak gerekiyor demişti
tarafından
Sordum da ben bugün yazmiyorlarmis o kremi ya sağlık ocağı zaten cilt kremi hiç birini yazmıyor Muş
(683 puan) tarafından
Clindoxyl de çok iyi işe yatıyordu eskiden imex ve onu bana saglık ocagı yazıyordu ama yasaklamışlar

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 661 göst.
12 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubra1992 (3,550 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 107 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde Damla... (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,847 soru

11,511,510 cevap

35,173 kullanıcı

...