0 oy
638 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,551 puan) tarafından
Bana iyi Bi ishal yapn ilaç lazım bacılar. Müshil dışında. Oçok agrı da yapıyor. 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Magnezi calsine var toz bir ilaç çok iyi gece yatmadan önce içiyorsun sabaha ishal oluyorsun
(3,551 puan) tarafından
Kronik kabızlık var zaten canım. Sadece adet olcam zaman bir gün normal kıvamlı işiyorum afedersin ishal bile değil yani. Bu durum karnımda şişlik ve asırı kilo yapıyor.
tarafından
Of of ben neler çektim kabız ola ola artık çatlaklarım oldu afedersin :( doktora gitsen daha iyi olmaz mı
(3,551 puan) tarafından
Mercimek falan bolca gaz yapıyor bir işe yaradığı yok. Bağırsaklar çökmüş biizm artık. Benim eşim tarafı hep zayıf. Bakıyorum çok çok afedersin düzenli tuvaletine çıkan insanlar. Kendime bakıyorum 3 günde bir çıkıyorum karnım davul gibi. Daha bir çok yan etkisi oluyor. Mesela düzgün uyku bile uyuyamıyorum.
(3,551 puan) tarafından
Aldığım ilaç isi isimlerni aile hekimine söyleyip ona yazdırcam zaten.
tarafından
ama bir dahiliyeye gitsen kronik kabızlığım var desen belki iyi bir ilaç yazarlar sana bir de çok ekmek pirinç yiyorsan yeme sabahları da sıcak su iç evin içinde yürü git gel öyle yine biraz tuvalete gidebiliyormuşsun bir de çay kahve içiyorsan kesmen lazım
-Reklam-
+1 oy
(119,570 puan) tarafından

acayip circir yapiyo

image

+1 oy
(1,845 puan) tarafından
Bekunis diye hap var o kesin çözüm . 
0 oy
tarafından
Duphalac şurup
(3,551 puan) tarafından
Onu denedim de bacım hem yoğun kıvamında dolayı içemedim. Hemde hiç etki etmedi bende. Baya Bi etkilisi lazım. Sağol yorumun için :*
tarafından
Rica ederim canim
0 oy
(192 puan) tarafından
Aktarda acı cehre macunu var aninda etki tadi biraz kotü ama sonucu guzel 
(192 puan) tarafından
Hadi bol cırcırlı günler :D aci cehre macunundan pişman olmazsin bak aktarda yoksa trendyoldan al ama kesin al
(3,551 puan) tarafından
Tam dır kesin alcam o cepte.. Tuvaletten çıkmayım amanın pek bıktım kilodan :D
(192 puan) tarafından
Kiz ben ramazanda iftardan sonra aci cehre macunun 1 tatlinkasigi yerdim sabaha kadar ishal olurdum 1 ay da 6 kg gitmisti ama geri aldim ya
(3,551 puan) tarafından
Bende ilk defa hayatımda hamileyken Bi salgın dan 10 gün ishal oldum 6 kilo vermişim. Şaşırdım hayret ettim. Millet zayıflamışsın dedikçe nasıl sevindim. Doğum oldu 2 ay olacak. Baktım geri geliyor kilolar. Artık ibreti oldum bir insan sürekli kabız olur mu? Hep de salata çorba yerim bol sıvı tüketirim yok. Eşim benden daha çok yiyor daha zayıf. Elbiselerim olmuyor güzel güzller. Psikolojiö bozuldu. Bebek de emziriyorım sütüm gitti.
(192 puan) tarafından
Bende canm inan eski halimi ozluyorum insallah veirriz bi an once bide nazar ediyolar insana bende dogurdum hemen gtmisti kilom sonra geri aldim nzar bence
0 oy
tarafından

image

Duphalac kizzzzbn bunu kullaniyom

(3,551 puan) tarafından
Bu bana ıhh demiyor bacım. O dereceyi.
tarafından
Ndn kız ozamn armut ye
(3,551 puan) tarafından
Ne meyve nede ufak çaplı ilaçlar dokunmuyor ki canım. O denli yani.. Etkili bişi lazım bana.
tarafından
Hmm anladım canm bulursan bnada de kuzum
0 oy
tarafından
Kesinlikle osmalak aninda ishal ediyo
(3,551 puan) tarafından
Hmm baya öneren olmuş bekunis ve bu dediğini arastırıym yan etkisi en az olanı alcam. Teşekkür ederim.
tarafından
Kız emzirenlerde kullnabiliyomu cnm
tarafından
Evet sezeryan sonrasi doktor vermisti bana seda
tarafından
AA kız bende sezeryan oldum acaba alsam mi
tarafından
Al ama haftada 1 veya iki kez ic doktorum bana sabah aksam yazmis ben o siseyi bitirdim ben sonrasinda kabiz oldum o bagirsaklari temellestiriyo1sene ilacsiz tuvlete cikamadim
0 oy
(675 puan) tarafından
Osmalak  var canım 
(3,551 puan) tarafından
Bekunis ve bu yazdığın arastırıyorum canım
(675 puan) tarafından
Tamam canım Geçmiş olsun
0 oy
(1,042 puan) tarafından
Şu TV de reklamı olan dulcosoft var onu dene istersen bi 
(3,551 puan) tarafından
Araştırıyorum canım.