0 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde (39 puan) tarafından
Doğu görevimiz bitecek Allah izin verirse. Adana mı Mersin mi yazalım ilk sıraya? Şu anda oraları bilmediğimizfen şartları değişti mi?

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Adanalı olarak tabikide Adana diyorum. Pişman olmazsın gel kesinlikle. Yazları Mersin kalabalık oluyor biraz denizden dolayı 
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Adana için bişey diyemem ama Mersin  çok güzel. Tarihi yerleri çok gezilecek Deniz de var.  Ama iki yerde sıcak. Rabbim hayırlı olanı nasip etsin inşallah 
(39 puan) tarafından
Allah razı olsun, sağolun:)
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Adana kötü durumda arkadaşım var sürekli sallanıyorlar ve herkes dışarda çadırlarda arabalarda kalıyor 
(39 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun, Allah razı olsun.
tarafından
Öyle sürekli sallanmıyoruz canım bende apartman dairesindeyim. 11 il arasında en iyisi Adana zaten. Şuan heryerde deprem oluyor zaten bugün Mersin’de oldu mesela
(7,444 puan) tarafından
Valla bilmiyorum daha akşam sallanmış arkadaşım video bile göndermiş
0 oy
(8,863 puan) tarafından
İlla ikisinden birisi olacaksa mersin. 
(39 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim:)
0 oy
(2,464 puan) tarafından
Mersini bilmiyorum da adananın sıcağı çekilmez bence 
tarafından
Aynı kız Adana neyse Mersin de öyle yakıcı :D
(2,464 puan) tarafından
Ayy o zaman ikisi de değil ben sıcaktan nefret ediyorum yaa :((
tarafından
Valla sıcağı bile güzel canım benim memleketim Adanam başkadır hem kendisi hem insanları :)
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Mersin güzel geçim olarak uygun.. görümcem orda oturuyor sadece sıcağı biraz bunaltıcı diyor.
(39 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım (:
0 oy
tarafından
İki yeri de gitmiş görmüş biri olarak kesinlikle mersin çok güzel diyorum
(39 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım (:
0 oy
(985 puan) tarafından
Görev nedir ? Aydıncık,Bozyazı da devlet hastanesinde dr yok Anamur da bitane özel hastane ve bir devlet hastanesi var bazı branşlar yok anamur dışında ilçelerde aman aman bi giyim mağazası yok bunları bilerek yazın ben eşime yaz diyorum mühendis yazmak istemiyor tayin için aşırı bunaldım büyük şehirden gelenlere zor oluyor bilginiz olsun
0 oy
(551 puan) tarafından
Mersin özellikle bu depremden sonra aşısı bir pahalilik yaşıyor kiralar gıda herşeyde  Ama güzel Adanam öyle mi tamam yazları çok sıcak oluyor ama mersinin de ondan kalır yanı yok. Hep Adana büyük şehir güzel şehir mersine en son yazın gittiğimde çarşısı sahili bile Suriyelilsrden geçilmiyordu ama adanada sadece belli bir bölgede belli mahallelerde yaşıyorlar. Nerde oturursan otur herşey elinin altında. Hakkınızda hayırlısı olsun 
0 oy
(3,330 puan) tarafından
Tâbi ki Adana'm❤️
0 oy
(263 puan) tarafından
Biz Adana'da yaşıyoruz canım yazın çoookkk sıcak ama Mersin'de Adana'ya yakın orasida sıcaktır diye düşünüyorum hakkında hayirlisi
0 oy
(280 puan) tarafından
Adana cok guzel. Insanlari da cok iyidir
0 oy
(1,489 puan) tarafından

Tabi ki Adana diyorum bi Adanalı olarak bide bunu görünce daha çok seviyorum 

image

0 oy
(8,311 puan) tarafından
Mersin dayağımı yersin :) mersin deniz var kesinlikle mersin :) 
0 oy
(320 puan) tarafından
Mersinliyim güzel şehrim yaşaması kolay biryerden biryere gitmesi kolay ama ev yok diyorlar:(

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 310 göst.
0 oy
7 cevap 166 göst.
24 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 27 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,048 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 63 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Unalgll (57 puan) tarafından soruldu