0 oy
443 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
6 şubat gecesi eşim gececiydi depremle gözümü açtım o günden bu yana ilk kez bugün tek uyucam şimdi de ardı arkası kesilmeyen şimşek dolu gök Gürlemesi var 

Su an sanki kıyamet kopuyor abartmıyorum ve çok korkuyorum

Çocuklar uyuyor zaten gidemem de kimse de gelemez bu halde 

Dua beklerim adım Hülya bı an önce sabah olsun 

Bunca yaşadığımız şeylerin ardından aklımız başımızda kalacak mı bilmiyorum 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dua ac dinle bol bol canin inşirah oku icin ferahlasin bizde dua edelim Allah korusun sizi 
tarafından
Amin saol canm
-Reklam-
0 oy
(5,771 puan) tarafından
Rabbim sizi muhafaza etsin en güzel meleklerini göndersin sizi koruması için. Allahım bunları hangi günahımızdan ötürü veriyorsa o günahımız affeylesin merhamet etsin bizlere. Amin
tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Ayetel Kürsi felak nas ihlas hangi dualari biliyorsan oku canim bilmiyorsan aç dinle Rabbim yardım eder inşallah 
tarafından
Amin saol canm
0 oy
(1,543 puan) tarafından
Kolay degil cnm yasadiklariniz. Allah yardimciniz olsun insallah. Icini ferah tut. Cocuklarinin yaninda yat.bol bol dua oku,salavat cek
tarafından
Saol canm öyle çok zor günlerden geçiyoruz
0 oy
tarafından
Ben de çok korkuyorum çok 
tarafından
Nerdesin sen
tarafından
Antep sen
0 oy
(386 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun gerçekten bende pazar gecesi yalnız kalacağım ilk defa 6 şubattan sonra. Sizin gibi endişeliyim inşallah biran önce sabaha kavuşuruz gecenin karanlığından Allah'a sığınırız inşallah sağınıza solunuza üste alta öne arkaya ayetel kursi okuyup uyuyun gerçekten size güven verir zırh gibi sizi korur inşallah 
tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından
Rabbin yardımcıniz olsun inşallah canım gönlüne ve havaya ferahlık versin inşallah 
tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Bol bol dua oku kuzum düşünmemeye çalış çocuklarının yanında uyu huzur verir sana rabbim bir daha böyle bişey kimseye yaşatmasın 
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Insirah ac dinle canm  

Bu adam cok guzel okuyor.allaha emanet insallah cumlemiz
tarafından
Saol canım dinlerim
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Canım benim Rabbim yardım etsin duadan başka çaremiz yok kalbini ferah tut Rabbime emanet olun 
tarafından
Saol canm orası öyle Rabbim korusun
0 oy
(914 puan) tarafından
Rad süresi Hadid Süresi Duhan Süresi sonraa Hakka süresi meâllerini oku İnşaAllâh 
tarafından
Saol canım
0 oy
tarafından
Evet internette görmüştüm. Allah güç kuvvet versin. Allah sizi korusun. Gerçekten kötüydü. 
tarafından
Saol canm çok kötü heryer

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 535 göst.
30 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 726 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde ElvinHelin (331 puan) tarafından soruldu
+1 oy
29 cevap 530 göst.
8 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Metesmoms (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 280 göst.
25 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (535 puan) tarafından soruldu

378,829 soru

11,339,275 cevap

34,803 kullanıcı

...