0 oy
156 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (264 puan) tarafından
Fırında patatesle fırında tüm tavuk pişirmek istiyorum. Öncesinde havlamaya gerek var mı? Kaç derecede pişmeli? Tariflere baktım ama firin poşetinin icine koyuyorlar ben sevmiyorum öyle haşlama gibi oluyor ben kızarmış istiyorum :D

2 Cevaplar

0 oy
(8,937 puan) tarafından
Önce hangi sostan istiyorsan onu yap tavuğa sür sosu patateslerede aynı şekilde 180 derecelik fırında 40 dakika pisir
(264 puan) tarafından
Tamam tesekkur ederim. Su koymamak gerek yok demi? Yada yağlı kağıda sarmam gerekiyor mu
(8,937 puan) tarafından
Yağlı kağıt koy altına su falan sakın ekleyeyim deme tadı berbat oluyor güzelce soslayip tavuk ve patatese yedir sosu at fırına gitsin fırının 2.sirasina koy ama en alta koyarsan az pise en üste koyarsan yanar tam 2.siraya koy en iyi yer orasi
(264 puan) tarafından
Tamamdır çok sagol
-Reklam-
0 oy
(19 puan) tarafından
Merhaba ben öncelikle bir tane tencerenin içine su koyuyorum bir güzel haşlıyorum böyle yarım saat 40 dakika kadar sonra çıkarıyorum 10 dakika dışarıda  dinlendiriyorum sosunu hazırlıyorum sen sos nasıl yapıyorsan keyfine göre yap içine dışına bir güzel sürüyorum sonra fırına atıyorum üzeri kızarana kadar. 

Eğer haşlamazsan içi çiğ kalır fırında öyle çiğ çiğ yersen güzel olmaz püf noktası haşlamak yine de sen bilirsin nasıl yapmak istiyorsan .
(264 puan) tarafından
Tamamdır teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 435 göst.
0 oy
9 cevap 137 göst.
31 Mart 2023 Aile kategorisinde Dolunay65 (717 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 215 göst.
30 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 132 göst.

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı

...