0 oy
201 göst.
Aile kategorisinde (163 puan) tarafından
Kızlar yengemgilde yakın oturuyoruz sürekli bizdeler benim kiz 2 yaşında onun da iki oğlu var biri 3 diğeri 1 yaşında felan kızım vurmayı bilmiyordu onlar kızıma vurdukca vurmayı ogrendi çocuklar birbirlerine de vuruyor  neyse bı kaç defa gözlemledim 

Annesi durmadan çocuklara git babana vur Dior babasına vuruyor kaçıyor annesinin kucağına babası ağlamış gibi ediyor sonra yine aynısı güya oyun oynuyorlar  Başka oyun yok ben karışmadm kardeşim kaç defa yenge öyle deme felan dedi yanlış anladı sürekli dedesi felan da vur oğlum vur oğlum ağızlarında başka bir şey yok elleri o kadar ağır ki çocuklar yuruyemiyor kilodan surunuyorlar düşünün kızıma da vuruyorlar napacam nasıl uyaracam bilmiyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(5,320 puan) tarafından
Tam cildirmalik ne demek vur 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah ağız vermiş dil vermiş. Diyeceksin yapmayın benim cocuğunun yanında. Yapıyorsanız da görüşmeyelim. Oldu bitti. Neyden çekiniyorsunuz aklım almıyor. 
(163 puan) tarafından
Sucsuzken suçsuz olmaktan korkuyorum tabiki bir şey diyip küstürdün mu ne yaptın da küstürdün oluyor
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Git babana vur demeyi öğretene kadar açıp iki tane çocuk gelişimiyle ilgili kitap okusa araştırma yapsa keşke. Şiddet odakli çocuk yetistiriyorlar o çocuklar ilerde büyüyünce sevgilisini karısını çocuğunu dövüyor. Herkes anne baba olmasa keske.. 
(163 puan) tarafından
Ya çocuklar daha küçük birbirleriyle oynarken de vur Dior babasıyla oynarken de babana vur Dior mesela babannesi felan bir şey dediği zaman vur oğlum Dior çocuk ağlayınca seni kim ağlattı git de döv git de vur felan yapıyor çocuk vurmayinca kalkıp kendi vurmuş gibi yapıp çocuğa gösteriyor bak ben vuruyorum felan Dior bir de vurdurtup ağlamış yap ağlamış yap Dior öyle e
Yapınca da çocuk susuyor valla
0 oy
(5,607 puan) tarafından
valla açık açık diyecek sin kusura bakma siz çocuğunuzu şiddete eğilimi yetiştiriyor olabilirsiniz ama ben Çocuğumu öyle yetiştirmiyorum alışkın değil benim çocuğuma vurmasınlar yarın öbür gün huy olur çocuklar yüzünden birbirimize düşmeyelim de 
(100 puan) tarafından
+++++
(163 puan) tarafından
Diyorum yanlış yapıyorsun vurmayı öğreniyor sonra birbirlerine vuruyorlar yanlış diorum benden büyük ya beni ciddiye almıyor kimsenin çocuğuna da buyutusune de karışamam sana ne dese haklı babamın evindeyim amcamın gelini kendisi geline bir şey desek amcam başta küser babam kızar olacakları biliyorm yani sucsuzken suçlu durumuna düşerim
(5,607 puan) tarafından
tamam o zaman benim çocuğuma vurmasın de bunun için de kimse küsmez herhalde
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Vurma de canım anneside bakınca kendine vurdur de
0 oy
(100 puan) tarafından
Buraya yazdıgın gibi yüzünede diyeceksin çok yanlış yetiştiriyor geleceğin şiddetçisi ,umarım bir kızın başını yakmaz büyüyünce 
0 oy
tarafından
cnm soyle onlarin amaci klasik erkek cocugu yetistirmek ondan oyle yapiyorlardir. Ama cocuga dur denmez degil ben cok guzel yetistirdim 2 yil tum kurallari guzel ogrettim ama cocugu bir parka soktuk vuran, iten, tartaklayan o gunden sonra bende sana vurana vuracaksin diyorum.. hala ise yaramiyor ama denmeli bu devirde

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 798 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 255 göst.
20 Ocak 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 257 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (970 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 284 göst.