+1 oy
1,442 göst.
Aile kategorisinde (80 puan) tarafından
Kızlar eşim hasta di telefon bırakmış normalde saklar şifresi olur buldum bakiyim diye girdim gördüklerim beni çok üzdü hamileyim elim kolum bağlı eşim Bir sürü kızla koşuyor bana söylemedi kelimeleri söylemiş canım çok yanıyor gttim sormaya sanane dedi ölmek istiyorum 

32 Cevaplar

0 oy
(7,608 puan) tarafından
Napman gerek biliyirmusun o alt komşun olacak.orospuya inip sicican ağzına esininde öyle baktın üstüne yürüyor aricaksin polisi uzaklaştırma alıcaksın 
(80 puan) tarafından
Eşim hesap sorarsan seni döverim dedi bana beni bir orpuspu için dövecek
(7,608 puan) tarafından
Tamam işte üstüne yürüdüğü anda kadesi indir ona bas kitle kendini biyere polis gelinceye kadar alsınlar götürsünler pi.ligi
(80 puan) tarafından
İki çocukla hamileyim nereye nasıl giderim
-Reklam-
0 oy
(6,659 puan) tarafından
Komşuyla görüşmek nedir ya ahlaksızlığın en üst boyutu olması gerek. Sana neymiş, kırsaydın o telefonu başında ya görseydi sananeyi.
(80 puan) tarafından
Kadınla mesajı mi görmedim benim telefon dan numarasını almış kadın ahlâk li değil geceleri eve erkek alıyor benim eşim asla yapamz derdim hala inanmıyor
(6,659 puan) tarafından
Bacım şoktan çık biran önce yapılan bu ahlaksızlığa dur de
0 oy
(420 puan) tarafından
Şu an hamile olduğun için boşanma imkanın olmadığını söylüyorsun o zaman en kötü doğuma kadar sabret canım biraz bebek toparladı mı hemen al valizini çık en kötü sığınma evine gidersin kısa süre sonra bi iş bulursun bebekle zor olacak ama hiç mi bi arkadaşın akraban faln yok en azından bebek kendini toplayana kadar sana baksa yardım etse. He o komşununda kocası varsa kesinlikle söyle ona ama kendini riske de atma en kötü gizliden ara eşin seni üst kattaki adamla aldatıyor de görsünler anyayı konyayı reziller. O komşuda da hiç mi ahlak yokmuş hamile kadının kocasıyla konuşuyor rezil, pislik
(80 puan) tarafından
Evet olmuyormuş sabah görmek istemiyorum seni dedi git dedi sen kimsin hesap soruyorsun dedi bana kadın dul en kötüsü kaynanim kiracısi çıkar dedim başka biri glsin dedim dul kadın dedim eve adam alıyor dedim ama kadın banda dokundu ucu
(420 puan) tarafından
Sabaha seni görmek istemiyorum mu dediii o zaman muhakkak git bacım o adamla olmaz bu saatten sonra hem sen biraz uzaklaşınca değerini anlar belki bi kapı bulman lazım birikmişin varsa gerekirse pansiyon otele git ama orda durma bence yada bi arkadaşına git birkaç günlüğüne canına yazık. Sen önemlisin sen boşver onu düzelmez o allahından bulur merak etme yerine başkasını koymaya kalkar da cadının teki denk gelir senin kıymetini anlar hiç merak etme Allah büyüktür
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Gidecek yerin yoksa sığınma evleri var. İnsan en azından pişman olur pezeven.k şrfsz. Allah ım yar ve yardımcın olsın
0 oy
tarafından
Ölmek yerine savaşmayı denesen kaçmak en kolayı aldatmak hata mı değil bile isteye yapılıyor çünkü ama sanane diyen Bi adamın neyini beklicen sırf karnını doyuruyor diye istediği zaman ihtiyacını gidericen yemeğini ekmeğini temizliğini yapcan sonuç sanane mi bunu yapacağını git savaş korkma

Valla ben kimseye kolay kolay boşan ayrıl demem çok büyük bir vebal ama sanane de diyorsa yani sende güçlü ol az 
(80 puan) tarafından
Yarın sabah defol git dedi zaten biliyo gidecek yerim yok çocuğunu da al git dedi karnımdaki için diyo oğlum u alacakmis elimdem sabaha kadar keşke ölsem ömür boyu vicdana versin hesabı
tarafından
Saçma gelebilir belki ama hatta çok saçma gelebilir elinde kanıt varsa çık esra erol a cidden diyorum anlat derdini muhakkak Bi yardım eden çıkar nice kadınların elinden tuttu
Korkma ya korkma sen zaten ölümü göze almışsın ne olur en fazla
(80 puan) tarafından
Elimde kanıt var mesajlar var yorumlar var ama öyle yerlerde çıkmam daha kötü yapar bizi ben yuvamı yıkmak istemiyorum
tarafından
Ortada yuva mı var pardon o zaman yıkmayacaktın ne demeye buraya yazıp insanın moralini bozuyorsun ne diyelim sana dayan sabret düzelir mi diyelim yıkmayacaksan şu halde alt kat komşunla bile konuşmuş adamla devam edeceksen o zaman görmeyeceksin duymayacksın ne diyelim
(20 puan) tarafından
Yuvamız yıkamak istemiyorum diyorsan kabullen otur. Bu nasip zihniyet. Kocana çok yzu vermişsin. Sanırım ailenize de arka dönmüşsünuz. Koca ney ya hu. Nerde koca varsa babasının ağ.. na sıç.m. Yuvamız da Yuvamız. Ortada yuva mi kalmış. Biraz dik dur. Bu adam seni ömrün boyunca aldatacak.  Sende çocukları bahane edip bir tane daha doguracaksin ! Benim kocam yapmazdı. *** yapmazm. En iyi hacisi hocası yapıyorsa senin ki melek mi? Orus.p çocuğu kocana bedel odetmezsen sonun çok kötü
0 oy
tarafından
Aldatılma durumlarında eğer direk boşayacak durumunuz yoksa maddi manevi hiç görmemiş bilmiyormuş gibi davranmak zorundasın bildiğini fark ettiğini bilirse senden saklama çabası olmaz saygısını tamamen yitirir ve dahada çekinmez aldatır daha ilerisini yapar bu nettir ya bileceksin boşayacaksin yada gormeyeceksin iki seçenekli bir durum laçkalaştirmaya hiç gerek yok daha fazla aldatanin kendi şahsiyeti karakteriyle alakalı bir durumdur sizin hatanız eksiğinizden kaynaklı değildir 
(80 puan) tarafından
Hatam oldu yıllar önce ama evimde yuvamda biriyim namazım kılarım biryere çıkamam ailesine saygıda kusur etmem
tarafından
Hatan oldu o kabul ettiyse aynı şeyi misilleme yapar zaten erkek bu nereye gitsen sigamazsin çocuğunu doğur ufak ufakta olsa hep birikim yap eni sonu bırak böyle saygısızlık kabul edilemez
0 oy
(408 puan) tarafından
Bide sanane mi diyor yaaaa tukuremedin mi yüzüne 
(80 puan) tarafından
Dayak da yiye bilirdim uzatsam kolumdan tutup attı beni
(408 puan) tarafından
Alleh belasını versin desene baştan beri böyle alışmış ne yaptıysa susmussun
0 oy
(13 puan) tarafından
Çok üzgünüm Rabbim yardımcınız olsun inşallah. Ailem yok demişsiniz kayınvalideniz ve kayınpederiniz de mi yok onlarla konuşsanız belki onlar destek olurlar size 
(80 puan) tarafından
Onlarda dediklerini çok farklı değil ceneni kapa 'a derler  erkek dırdır sevmemiş çok dayak yemiş ama gitmemiş örnekler böyle keşke onlar arkamda olsaydı ama arkamda 9 yaşında oğlum var bazen o benimden bile büyük oluyor
0 oy
(121,311 puan) tarafından
neden elin kolun bagli neden kabullenip susacaksin ailenmi istemez seni
(80 puan) tarafından
İstemez çünkü dhaa önce onlar için affettim mahkeme vardı göndermediler evime gönderdiler yani birşey değişmez değişmesi için bu şehri değiştirecem karar verdim
0 oy
(413 puan) tarafından
Sananemi kusura bakma ama öküz mü bu bence  evde kalma bebeğine yazık annelere gidemiyorsun kayınvqlidwnw git birkaç gün tek kalsın biraz değerini anlar belkikalmq evde 
(413 puan) tarafından
Adama bak ya hem aldatmak hemde sanane çık evden nereye gittiğini de söyleme kalsi  öyle
0 oy
(6,630 puan) tarafından

Üzülme bacım belki ilerde daha kötüleriyle karşılaşacaktın boşver sen hiç bir zaman kaybetmessin sen kadınsın onun hayatına kim girerse girsin hep aynı adam olacak rabbim belki sana daha iyi kapılar açacak 

Allah'ım dan bulsun de ona havale et o en iyi cezayı verir ona 
Peki ne yapacak sın ailene söyledin mi 
0 oy
(20 puan) tarafından
Aaldam senin ona kul köle olduğunu  biliyor ve büyüyen sana böyle davranıyor. Bi  ağzına etsen. Bi rezil etsen. Yedi sülalesine reklam etsen bak abakilom yapabilir mi n l? Sorun senin ezik olman. Bunu kullanıyor. Cesaretli değilsin! Bu daha çok fındık kirar. Başka kadın olsa ağzına si car di.
(80 puan) tarafından
Ben ağzımıza açmadan Tokat yiyorum cnm ama benim sesim Allah' ve evlatlarım olcak artık kendi seçti bunu  artık yeter

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 680 göst.
12 Eylül 2024 Aile kategorisinde SryA211 (15 puan) tarafından soruldu
+3 oy
53 cevap 2,798 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ftos_kym (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 554 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde Umaynaz (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,066 göst.