0 oy
464 göst.
Aile kategorisinde (2,470 puan) tarafından

Psikolojik şiddet vardı zaman zaman ekonomik şiddet yaşattı 

Maneviyat hiç yoktu en son ev açmıcam seni istemiyorum dahi dedi 

Neydi peki beni bu kadar üzen ciğerimi delen bu saatte kadar uyutmayan annem hep der acıyı seviyosn ondan mı ama bu kadar da değil 

Hala umudum vardı içinde doğru düzgün salinamadigim fiziki bir yuvanın çatının içinde bile yaşamadım 4 senede 8 9 ay belki 

Koluna takıp çarşıya çıkarması lükstü 

Surekli izinde ailesine çay ocağında geçirir elim böğrümde bekler sinir krizine girerdi 

Ya niye bu kadar enayigyim şu saat olmuş cam sıkıntısından uyuyamıyorum oysa beni tinlamiyor 

*t gibi yalvardım oğlum babasız büyümesin tüm sevgisizligi ilgisizliğine rağmen 

Bende d3 hatalar oldu çok konuşmam surekli elesti4mem yapmasaydım farklı mı olurdu be 

Çok şey istemedim koluna girip yürüyüş yapmak sohbet etmek iki güzel kelam duymak aidiyet duygusunu yaşamak demek ki hakkım değilmiş 

Ne salakmışım ya üzülüyorum hala enayi gibi cige4im yaniyo hadi söyleyin benden aptalj var mı şu koca evrende bide gebersem de umrunda olmayacağım kisi için deliy9rum kendime aloooo kendine gel küçük*****l diyorum ama olmuyor yine işte 

NOT acımasız yorumlar istiyorum ne kadar*****k olduğumu görerek belki akıllanırm

12 Cevaplar

0 oy
(111 puan) tarafından
Canım cim annen haklı acıyı seviyorsun  adam daha ne yapsın 

Yani tmm ne olursa olsun insan üzülüyor eşine değil emeklerine çektiğinde üzülüyorsun  ama bu kadar üzülme  boşa kurtul barışıp ne yapicaksin evde kös kös oturup önümü bekliceksin 

Boşa kurtul
(2,470 puan) tarafından
Herhalde onun o kadar yaşattıklarına rağmen benim değilde onun istemesi de ağrıma gitti
En mantıklısı o elde tutar bisey yok ama icim dinlemiyo
(111 puan) tarafından
İşte sen boşanmanıza değil
Onun sana yaptiklarinA çektiklerini üzülüyorsun
(2,470 puan) tarafından
O kadar büyük üzülüyorum ki bide el kötü bilmesin evladım var toplum içinde babası hakkında kötü konuşulup yara almasın gururu kırılmasın diye beş para etmezi benim esjm böyle iyidir soyle iyidir deyp durdum el diyecek hani iyiydi
-Reklam-
0 oy
(239 puan) tarafından
Ilk bosanan sen degilsin son da olmayacaksn birak kiymetini bilen cikar karsina dua et
(2,470 puan) tarafından
Uzulmey3cegim oğlum uyansin bir yerlere gidecem annemi alıp ama Rabbım dende isteğim yanına kalmasın ahım
(239 puan) tarafından
Ohhh sefann olsunn.Kalmaz kalmaz merak etme en buyuk ceza ona zaten seni kaybetti merak etme hic aslan gibi oglun yaninda hiccc arkana bakma
(2,470 puan) tarafından
Hepinizden Allah razı olsn inanın kimseyle de paylaşamıyorum annemden başka biraz olsn rahatladım
(239 puan) tarafından
Senden de canim benim herkesn bi skntisi var merak etme neler neler geciyor
(2,470 puan) tarafından
Buda geçecek elbet inşallah Rabbım evladıma bana güç kuvvet verir onun bizi bıraktığı terkettigi yerden daha güçlü daha mutlu olarak görür kendisi de zer sefil olarak kalır insAllah
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Canım kolay mi o kadar zamanin aliskanligi var. Baya cekmissin belli. Icinin yanması üzülmende normal. Acisi yasanmayan seyler hastalik olarak cikar. Aglamak mi istiyorsun agla, git depresyona ama mutlaka destek alm git psikiyatri yada psikolaga. Lutfen bebegin varmis. Bi destek al
(2,470 puan) tarafından
Allah im ayağına bu dünyada dolaştirsin namusumla yolunu gözledim sıfır ilgi alaka 3 ay 5 ay sonunda gelir uyanır uyanmaz gidecem aileme derdi yada çarşıya tek gidecem ayı bu kadın aylarca yolunu gozledi başkası olsa milyon kez aldatmisti
Bide 9 ay yan yana farklı seh8rde durduk elinde tel sohbet yok bir şeyler yapalım yok özenti olurum
Gezelim yok
Yolda yan yana gezen çift görünce ne büyük nimet derdim sohbet edenleri görünce iki kelam edemeyisim içime otururdu
Ha gezdirdi yedirdi ama hep bedel ödetti yalvarmadan ağlatmadan parmağını kımıldatmaz ona rağmen bisi yapsan suratı gülmez wp da durum yap sen olgun değilsin senden ev karısı olmaz derdi
(3,333 puan) tarafından
Canim benim ya yasayamadigin evlilik, icinde uhte kalan özenclerin olmus. Rabbim senin karsina oyle birini çıkarsın ki, Allahim bukadar derdi bosuna cekmemisim diyesin.
(2,470 puan) tarafından
Artık evlilik geçti benim.icin Rabbım bir yavrumun muradına yaşatsın benim yaşayamadığım mutluluğu oğluma tattirsin insAllah hayatta başka dileğim yok
Allah razı olsn hepinizden konuşacak kimsem yok kardeşim sehir dışından geldi düğün hazırlığı yapıyor ona yansıtmak istemedim mutluluğuna gölge düşürmek istemedim karnıma thm bedenime ağrılar giriyor sizlerle konuşmak iyi geldi
0 oy
tarafından
Kendine gel !!! Bir anne mutsuzsa çocuğu da mutlu olamaz. Çocuğun için derhal kendine gel !!! Kendini topla. Çocuğuna dön. Olan olmuş artık. Çocuğunla ilgilen. Derhal kendini tedavi et. Çocukta en büyük travma bırakan şey annelerini üzgün görmektir.
(2,470 puan) tarafından
Oğluma da üzülüyorum mutsuz bir evliliğin içinde dünyaya getirmeye hakkım yoktu onun bu konuda söz hakkı yoktu ah ***** ah kuzumu da kendi mutsuzluguma ortak ettim
Belki de ayrıldıktan sonra adam bir daha asla gorunmeyecek
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Bende çok daha fazlası var.ustelik 2.hamileligim.ve doğumdan sonra boşanma aşamasına gorecez biz de.

Yazdıklarım o kadar tanıdık geldi ki.

Hele şu içinde salınamadığın yuvan...

Neler yaptım yok olmayınca olmuyor.

Kıymet bilene denk gelmeyince ziyan oluyorsun.

Aslında senin üzüldüğün şey şahsı değil.bence yani..

Çünkü ben diyorum bana hak ettiğim değeri vermeyen böyle canımı yakan birine üzülmem ki.

Ben yaşayamadiklarima üzülüyorum.

İlk evliliğim.hic birşeyi gönlümce yapamadım.

Gönlümce süslenip püslenip güzel yemekler vs bunu bile yapamadım.ne çok şey kaldı içimde.

Yaşanmamisliklar ve yaşanamayacaklar en çok içini yakıyor insanın.

Ben de diyorum ne olurdu huzurlu düzenli yuvamız olsa kızımı alsak bir parka gotursek akşamları beraber vakit gecirsek.

Hele şimdiden sonrası...herşey eksik yarim.

Ama elden ne gelir.

Şimdi çocuklarıma odaklanıp ayağa kalkma zamanı diyorum.

Tüm eksiklere rağmen onlar için mücadele vereceğim.

Psikiyatriye de gidecem..spor da yapacam.işe de girecem.neşeli şen şakrak sevgi dolu bir anne olacam diyorum.

O acı da ne zaman geçer ne zaman alışır insan bilmiyorum...
(1,138 puan) tarafından
Öyle..dedim ya nankör oldukları için böyle oldu.ne olsa da yaranamazdık olmazdı yanj.
Bir de bana ben senle düşman değilim diyor dalga geçer gibi...en büyük düşmanımız asıl.
Bütün dünya toplansa verebilir mi onların bize verdiği zararı acaba..
Hazmedilmeyecek çok şey yaşattı sana da kesin.ben en son artık ahirete bıraktım hesabımı.
Şimdi çocuklarım için bu işten ne kadar az zararla kurtulsam kârdır diyorum.
Sen de öyle yap.
(2,470 puan) tarafından
Size de Rabbım güç kuvvet versin üzülerek benzer kaderi yaşamışız
Sizde mi ailenizin yanındasıniz
(2,470 puan) tarafından
Başka çare yok bu adaletin çarkı umarım çabuk döner yasanamacaklae8n acısını ilk hakkımı bunda kullanısim o kadar sinir bozucu ki
(1,138 puan) tarafından
Amin cümlemize..ben henüz ailemin yanında değilim.dogumdan sonra annemle yaşayacam inşallah.oyle de dilekçe verecez.tabi yine k.aypaklık etmezse.
İnan bu dünyada ne yapsak ta az kalır.
Haklarıni tam veremeyiz.
Ama ahiretteki adalet öyle büyük ve sağlam olacak ki
Keşke dünyada gorseydik diyecekler
(2,470 puan) tarafından
İki cihanda da ettik bulduk desinler tek dileğim bu
0 oy
tarafından
geri dön o zaman şimdikinden daha kararlı bi sekilde boşanmak.isteyeceksen sevinmelisin
(2,470 puan) tarafından
Neyine döneyim ki üstüne basa basa istemiyorum dedi
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Ben iki çocuğumla boşandım.bende de çok benzer konular vardı.fakat artık düşüncem şu ,rabbim bir ödül vereceği zaman öncesinde onunla seni imtehan eder.eder ki bir daha gelecek iyi şeyin değerin en üst seviyede bil diye.bazen ne yaparsan yap sonucu değiştiremezsin.sen dilsiz dahi olsan o bunları sana yapacaktı.
(2,470 puan) tarafından
Çok eleştirdim dırdır yaptım ama taş olsa taş çatlardı bir yerde ayaru kaçırdım ama oda çok konuşturmayım demedi
(10,784 puan) tarafından
Alakası bile yok.ben gram dırdır yapmazdim elestirmezdim ailesi neler yaptı da senin ailemde şunu yaptı diye bir kere demedim .ama gene ayni
(2,470 puan) tarafından
Haklısınız sanırım olmayacak olanla ne yapsan olmuyor bende peygamber değildim yapılan karşısında konuşmamak elde değildi ki bence kendisi d3 beni cil3den çıkartıp kötülemek için ilerde kendine koz olsun diye bunu bu hale o yüzden getiriyordu
0 oy
tarafından
Canim benim aşk değil alışkınlik sende herseyin farkındasin ama yeni bir hayata baslamak düzen değiştirmek seni urkutuyor bu yüzden duygu karmaşası yaşıyorsun kalk kendine güzel bir makyaj yap giyin kusan güven kendini sev çünkü senin kadar kimse sevmez 
(2,470 puan) tarafından
O kadar çok doğru söylediniz ki onlarda mahvolsn osyoy0rum kemikleorme kadar aciyo canım neden Allah im ben kaybettim neden
tarafından
Arkadaşların var mı bu süreçte kuzen arkadaarkadaş birileriyle birseyler yap dışarı çık tek kalmamaya çalış yada resim yap hobi edin kendine bir kaç hafta sonra çok daha farklı ve iyi hissedecksin
(2,470 puan) tarafından
Arkadaşlarım hep sehirdisinda kuzenlerim maalesef aram iyi değil bu süreçte onlarda sevinmezler belki ama uzulmezlerde ağızlarına dedikodu mezesi olurum
Halkegitim kurslarına bakayım belki daha az kafama takarım
tarafından
Hangi şehirdesn
(2,470 puan) tarafından
Sivas
0 oy
(330 puan) tarafından
Başıni dik tut o senden bu kadr kolay vazgecebiliyorsa sen daha da vazgecebilirsin uzuldugunu de belli etme kurtuldugun icin mutluymus mesaji ver bence ilerde o pismn olur. Basina vur ekmeği agzindan al birine yine karsilasacagini mi saniyo. Asla cikmaz ilk eslerin kaderi kiymeti bilinmez ikincisi gelir kok sokturur valla. 

Eline çok buyuk firsat gecmis kurtulmak icin ne guzel gir calis bir yerde cocuguna bak bos ver alhtan birden fazla çocuğun yok ozmn ayaga kalkman daha zor olurdu. Birak bu uzuluyorumu emeklerin burnundan gelsin.
(2,470 puan) tarafından
Amin bide bu çok önceden karar vermiş seneye umreye gidecem diyordu ben dedim akrabalardan vardı yok tek gidecem diyordu
(330 puan) tarafından
İyi gitsin senden uzak allaha yakin olsun
(2,470 puan) tarafından
İnş orda şeytan taslanirken bunu taslarlar
0 oy
(4,924 puan) tarafından
Canım bazen boşanmak ta bir nimet, boşanmak isteyen ama boşanmayan ailesi arkasında olmayan kadınlar daha fazla,bence artık bu konuyu düşünme,bosanirken de maddi manevi bütün tazminatlarini al,ve ondan sonra oğlunla hayatını yaşa,bundan sonra sadece kendin ve oğlun için yasa zaten bu devirde evlilik çok zor inan cogumuzun evinde problemler var dışardan göründüğü gibi değil 
(2,470 puan) tarafından
InsAllah boşanma aşamasında pislik çıkarmaz inşallah orda haklarımı alırım iftara yalan atmaz
Evlilik kurumu zor elbette ama bütün zorluklar karşılıklı emekle asiliyor evlilik yürüyor
Hep ben emek verdig8m halde bu halde oldu bütün emeklerim haram zehir zıkkım olsn
0 oy
tarafından
Canım sen daha gecen dogum gunu yapıp es dost cagırıcaktın nerden geldı bosanma bir anda
(2,470 puan) tarafından
Bende anlamadım aslında son zamanlarda iyiydik kendisi gorevlendirmedeydu yeni yerleşik Bi yere geçti  izne geldi bizi yanına al dedim önce kiralar yüksek dedi asker kendisi maaşı da yüksek sonra tartışınca seni istemiyorum boşanmak istiyorum dedi terkwtti engelledi
Ailesi büyüyle uğraşıyordu bu sefer başardılar sanırım
tarafından
Aman bırak bunla evlı kalıp napıcaksın sana bundan kurtulma buyusu yapmıslar dıye dua et
(2,470 puan) tarafından
Haklisin ama insan yaşayamadıklarına kuruduğum safca hayallere üzülüyorum oğlumun babasız kalisina bir de oğluma dünyaya getirirken sormadım resmen mutsuzluguma ortak ettim hakkım olmadığı halde bu düşünceler canımı yakıyor
tarafından
İyi de babasız kalmıyor babası öldü mü bak benımde annem babam ayrı suan ıyıkı ayrılmıslar mutsuz bır evkılıkte buyumemısım dıyorum
(2,470 puan) tarafından
Simdi eminim oğlunun hiç yüzüne bakmaz zaten farklı şehirlerde olacak belki ölse bundan daha hayırlı oldu der yavrum Allah tan geleni kabullenir
Babalı babasız olacak yavrum
0 oy
(8,276 puan) tarafından
Aslında eşine kendini o kadar aitleştirmişsin ki bir değerin kalmamıs. Bu saatten sonra düzelmez zaten tek caresı ayrılmak. Bi süre ağlar sızlarsın sonra yine çiçek açarsın ben sevgılılerıme cok duskundum krıterım vs yoktu benı aldatanda oldu kotu davranan da oldu sonra bitirdiler bitti ben baskasıyla devam ettim oyle olunca cıkıp geldiler cunku artık oyuncak degıldım. Hayat boyle maalesef cok kendını kaptırınca acı cekıyosun
(2,470 puan) tarafından
Kesinlikle noktasından virgülüne doğru söylüyorsunuz çok değer vere vere degerim kalmadı
Normalde yaşanması gereken şeyleri ben talep ettikçe o vermedi bense ***** gibi hala sürdürdüm
İnş çabuk atlatırım unutturum en ufak Bi anı kare kalmaz aklımda insAllah
(8,276 puan) tarafından
İnşallah atlatırsın merak etme bazen insan onsuz olamaz gibi düşünür ama insallah karsına iyi biri cıkar unutur gidersin
(2,470 puan) tarafından
Daha evlilik düşünmüyorum canım.ben bu konularda doğru karar veremiyorum Rabbım evladının mutluluğunu görmeyi nasip etsin hayırlı bir evlat yetiştirmeyi nasip etsin aile kavramını babası olmadan bilem eşini yuvasını koruyup kollamayi bilip mutluluğuna şahit olmayı görmeyi nasip etsin
(8,276 puan) tarafından
Amin kardeşim hayırlısı olsun hakkınızda

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 39 göst.
29 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 156 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 335 göst.
13 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu