0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (30 puan) tarafından
Hamiləyem ancaq yoldaşım istəmir uşağı abort elədir deyir yani kürtaj YAP..yalnız ben bu cocuku çok istiyorum sizcə napiyim ..aaa birde iki cocukumuz var bir kız bir oğlan ..

4 Cevaplar

+2 oy
(1,026 puan) tarafından
O yoldaşın ağzının ortasına bir tane vur yerime tövbe yarabbim sakın kurtaj olma ha o çoçuklarınız öldürmüşsün ha karnındakini sakın sakın bak tanıdığımız hamileydi eşi istemedi zorla kurtaja götürdü kurtaja olmuş yolda gelirken kaza geçirmiş az kala adam geberip gidiyordu o günden sonra hiç Bi işi rast gitmiyor hep mutsuzluk var evde
(30 puan) tarafından
Ayy öldüm gülməkdən...hee mende razıyam siznen duz deyirsiz inşallah eğer 3aya qeder getemsem yeni yola gətirə bilsem inşallah paylaşacam siznen
-Reklam-
0 oy
(3,272 puan) tarafından
İstemeyen adam kendine sahip çıkacaktı ozaman. Senin bedeninde söz hakkı var mı ya? Olamaz böyle birşey bence. 
0 oy
(360 puan) tarafından
Onu baştan düşünecekti. Sizin kararınız ama yazıktır bebeğe 
(30 puan) tarafından
Duzz deyirsiz mende siznen razıyam ancaq deyirki kürtaj yapdir ikisi var yeter her gece ağlıyorum çünki istemiyorum kurtaj
(360 puan) tarafından
İstemiyorsanız kürtaj yapmayin
(30 puan) tarafından
Bana Söyluyor ki git yatır
(30 puan) tarafından
Doğru inşallah yola gelir
0 oy
(3,344 puan) tarafından
Bu bebek seni. Karnına gökten zembil ile inmedi ne demek istemiyor istemiyorsa önlem alacaktı 
(30 puan) tarafından
Allahima min şükür istəyibde olmayanlar var duzz yoldaşımı yola gətirə bilerem inşallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 70 göst.
21 Mart 2023 Diğer kategorisinde Asya Ceferova (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 195 göst.
19 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Asya Ceferova (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde Asya Ceferova (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 374 göst.
23 Mart 2023 Diğer kategorisinde Asya Ceferova (30 puan) tarafından soruldu

374,706 soru

11,208,363 cevap

34,514 kullanıcı

...