0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından
Ayrılalı 5 6 ay oldu evliyken eşim bana hesap açtı kredi kullandırdı kendisi kullanıyordu kendisi ödüyordü daha bitmedi tabi borçlar boşandık bir süre daha ödüyor du daha ödemiyor faiz biniyor benim ödeyecek durumum yok kendim pek anlamiyom kredi kartı falan kullanmaktan dilekçe vermeyi düşünüyorum savcılığa olurmuki yada ne diye dilekçe yazdırmam lazım bilginiz varmı 

10 Cevaplar

+1 oy
(1,918 puan) tarafından
Bosanirken bunu mahkemeye sunsaydin ya hic bisi olmaz ödemek zorundasin bacim
-Reklam-
0 oy
(726 puan) tarafından
Soruma yardımcı olun kızlar 
(360 puan) tarafından
Ablamda benim adıma yapmıştı eşek gibi ödedim şahıs sen olduğun için ödemek zorunda seni birakiyo
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Hiç bir sonuç alamazsın faiz iyice binmeden bir şekilde ödemelisin yoksa icra gelir kaç lira borç
0 oy
(10,372 puan) tarafından
Bunu izah edemezsin bankaya. Geçmiş olsun sen ödersin onu
0 oy
(1,938 puan) tarafından
Kart senin adinaysa her türlü sen ödemek zorundasin banka seni bilir 
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Sen ödersin canim malesef. Kişisel oldugi icin
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Meçbur ödenmek zorunda cokmu var borç
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Malesef borç senin borcun oluyor. Kartı kapattırip bankayı arayıp borcu yapılandır 36 ay takside kadar bölüyor çoğu banka. Ödeme de kolaylık olur sana. 
(726 puan) tarafından
Kartı kapatırlarmıki kart kapanırsa faiz islermi yine cnm
(3,046 puan) tarafından
Bankayi ara ben kredi kartı borcunu yapılandırmak istiyorum de onlar sana gerekli bilgiyi verir
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Ya işte ilk başta müsaade etmiyecektin 4 4 lük evliliği olsa kartımı bilgilerimi asla eşime vermem çünkü o benim özelim bişey olursa benim de başım yanar, maalesef hiç bir kurtuluşu yok ancak eski kocanla konuş 
0 oy
tarafından
Mecbur ödeyeceksin neden adına kullandırılıriyorsunki ödesin ödemesin hayatın binbir türlü hali var evliyiz kredimi cekilcek karttanmi gecilcek farkında olmaz belli etmem ama ayarlıyorum ya eşit yada çalışmadığım dönemse hiç kendi kartimi falan kullanmam basanma gibi durumda hele üzerime bütün borçları ödetmeden adamın yakası bırakılır mı yapmayın böyle şeyler adam bosadiktan sonra ödemez tabi hep aynı hikaye yazık ediyorsunuz kendinize 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 518 göst.
23 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Burdanbiri12 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 136 göst.
8 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 140 göst.
2 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 137 göst.