0 oy
142 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (177 puan) tarafından
Kizlar uygun fiyatli mutfak esyasi ariyorum yeni ev diziyorum ve hic birseyim yok hersey cok pahali var mi uygun satan yerler bildiğiniz yerler yada sizin sattiginiz falan 

9 Cevaplar

0 oy
(1,408 puan) tarafından
Vallahi bildiğim yok. İnşallah bulursun sporculara bak istersen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yaşadığın yerde ki züccaciye tarzı yerlere bak
0 oy
(7,190 puan) tarafından
Dolap uygulamasına bakabilirsiniz çok güzel şeyler var 
(177 puan) tarafından
Bakiyorum ordan da hatta satis da yapiyorum
(7,190 puan) tarafından
Ben mesela ordan çaydanlık aldım kargo ile birlikte 90 TL ye yazın almıştım çok kaliteli ablam mutfak robotu aldı 700 küsur ama çok güzel
(7,190 puan) tarafından
Dolap ismim ne takipleselim benimki naresme
(177 puan) tarafından
Yusufunannesi69 benimki de
0 oy
(5,512 puan) tarafından
trendyol dan takip edebilir sin indirim oluyor saatlik yada A101 bim gibi yerlere uygun geliyor onun dışında bilmiyorum 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

image

Kastın nedir tabak çanak mı beyaz eşya mı

(7,768 puan) tarafından
Böyle ucuzluk gibi yerlere bak bir milyoncu değilde mesela bak bi sayfa atıcam snn şehrinde o tarz yer varsa oralara bak instagramda ama satışlar instagramdan olmuyo mağazadan oluyo çarşıistanbul bi sayfaya bak dediğimi anlayacaksın ona göre şehrinde öyle yerlere bakarsın
(230 puan) tarafından
Çarşı İstanbul nerde var siz nerede yaşıyorsunuz
(7,768 puan) tarafından
Güncellesim canım bak çok fazla yerde var
(230 puan) tarafından
Gerçekten de çok yerde varmış bende İstanbul Bursa kocaeli de var birtek sanıyordum ಠ⁠◡⁠ಠ
(7,768 puan) tarafından
Çoğu şehirde var senin şehrinde de varsa bak canım
0 oy
tarafından
Nerde yaşıyosun canım ?
(177 puan) tarafından
Bayburttayim
tarafından
İstegrama yazın Bayburt diye allveriş merkezleri çıkar ordan
tarafından
Adrese bakarsın gider alırsın
0 oy
(13,787 puan) tarafından
Vallahi bendekilerle üç kişi evlenir geçen kutulara bisiler koydum daha ev dolu ne var ne yok bilmiyorum bile 
(177 puan) tarafından
Masallah canim ben birlik oturuyorum kaynanamla bayramdan sonra ayri eve cikicaz nasip olursa o yuzden simdiden ufak ufak birseyler almak istiyorum bütçem yettigi kadar
0 oy
tarafından
Kız ben aslında 6 kisilik yemek takimimi satmayi dusunuyorumda sehirler arası uzakmis fazlaliktan ayni sehirde olsak bakardin
(177 puan) tarafından
Evet bakardim valla
0 oy
tarafından
Ay uygunu bırak bıraz pahalı olsun ama ömürlük olsun kesınlıkle döküm al tencere tavanı keısnlıkle cok saglam oluyorlar alıp ya ıkı gun sonra yok cızıldı yok soyuldu karardı derdı olmaz 
(177 puan) tarafından
Evet tencerelerimi bende guzel istiyorum ama iste cerezlik kase lokumluk saklama kabi legen suzgec vs onlari ufaktan almak istiyorum
tarafından
canım mılyoncuları cık gez şehrindeki konu komsu sor arastır toplu alınca pazarlıkta yaparsın

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 127 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 423 göst.
0 oy
9 cevap 330 göst.
23 Aralık 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eylül öykü (249 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 139 göst.

374,577 soru

11,202,836 cevap

34,500 kullanıcı

...