0 oy
947 göst.
Aile kategorisinde (65 puan) tarafından
Oyunda bı kadınla konuşuyo ve siliyo siz olsanız ne düşünürdunuz. Benim abarttigimi bunda bişey olmadığını söylüyor 

35 Cevaplar

+2 oy
(3,586 puan) tarafından
Daha ne olacakmis acaba kinamak buyuk konusmak istemiyorum ama benim icin normal bi sey degil geri donusu olmayan bir durum 
(3,586 puan) tarafından
Ay kafasinda paralamadin mi o telefonu peki napmayi dusunuyorsun hicbir sey olmamis gibi devam mi edeceksin
(65 puan) tarafından
Daha neler gördü bu gözler bı bilsen. Bu ne ki hiç bir şey aslında kendinin de dediği gibi
(3,586 puan) tarafından
E neden kabulleniyorsun canim evlilikte normal degil ki boyle seyler ailen yok mu
(65 puan) tarafından
Annem vefat etti,çocuğuma bakacak kimsem yok . Maddi gücüm yok. Tmm çalışırım ama çocuğa bakacak kimse yok ve üstüne hamileyim 6 aylık
(3,586 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun ne desem yanlis olur seni uzmek istemem
-Reklam-
+1 oy
(48,738 puan) tarafından
telefonu ağzına sokarim heralde.
0 oy
tarafından
Aynı şeyi ben yapsam o ne tepki veriyorsa aynısını yapardım 
(65 puan) tarafından
Niye kendiyle kiyasliyomusum
tarafından
Deki eşine ben bir erkekle oyunda konuşsam ve silsem sen ne düşünürsün bakalım ne dicek o kadar rahat bir insanmı eşin
(65 puan) tarafından
Sen yapamazsın ben yaparım. Erkekle kadın bir değil kafasında. Biraz mal yani
tarafından
Haaa anladım valla tepkini koy yok öyle rahat davranmak
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Sen konuştuğunu nerden biliyosun hani sildigine göre nerden öğrendin yani
(65 puan) tarafından
Sürekli aynı kişiyle oyun oynuyo ve arkada sohbeti açık bırakmış. Sekmeler arası gördüm. Sen bu kızla mi konusuyon dedim bi kaç defa konuştuk dedi
(7,993 puan) tarafından
Oyunun adı ne okey felanmi
(65 puan) tarafından
Yok kelimelik
(7,993 puan) tarafından
Ama çok rahatsın ya maşallah:D
(65 puan) tarafından
Ben neler gördüm neler bu ne ki . Ah ah
0 oy
(17,886 puan) tarafından
Olay çıkar net
(65 puan) tarafından
Ahaha sanki kendi beni yakalamış gibi olaylarda triplerde
0 oy
(5,743 puan) tarafından
düşünmeye fırsat kalmaz cenaze namazını kılarım 
(5,743 puan) tarafından
geleyim seve seve valla büyük konuşma falan değil çok ciddiyim ben nişanlıyken eşim pubg yükledi ya oyunu siler sin yada yüzüğünü geri alırsın dedin uslu uslu sildi o gün den sonra pubg p sini bile almadı ağzına valla kürekle vururum ağzının ortasına
(65 puan) tarafından
Yok canim benim hiç bir şekilde hükmüm yok bu daha gördüğüm.
(5,743 puan) tarafından
ama en başında koyacak tın o hükmü sonradan olmaz
(65 puan) tarafından
En başında da böyleydi bu . Yoksa iki aylık evliyken agzina tukurdum ama bişey degismiyo
(5,743 puan) tarafından
Bilmiyorum ama eşimin hayatıma girdiği günden beri hiç bir zaman bu tür konularda alttan almadım anlayış göstermedim net oldum ve onu bir şey ile tehdit ettiysem o şeyi mutlaka yaptım hiç boş bir tehdit yapmadım başta oda zorluyor Du cididywtimin farkına varınca vaz geçti
0 oy
tarafından
Büyük konuşmak istemem ama oyunda konuştuğu kişiyle baş başa bırakır çıkarım dönüşü olmaz
(65 puan) tarafından
Ben buyutmuyorum yani ne güzel burda bana hak veren insanları görmek
tarafından
Bana göre büyütmuyorsunuz haklısınız
0 oy
(7,834 puan) tarafından
Agzina eder o oyunu basinda paralarim saygilar
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Al o telefonu kafasında kır bidaha konuşuyor mu terbiyesiz bide siliyor koy tavrını canım büyük konuşmim ama ben asla Bi oyun oynamasına izin vermiyorum sosyal medya kulanmiyoruz yalvar yakar Bi fesbok açtı oda işi sebebi ile ve bende bakarım o fesboka bu kadar serbest birakmayın lütfen oyunda neymiş benim 3 evladım var bizle değilde tek Bi dakasını oyuna verse çildırırım
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Abartiyorsan sende aynısını yaptığını söyle bakalım.
(65 puan) tarafından
Kadın ayrı erkek ayrı . Ben kendimi niye erkeklerle bir tutuyomusum
(1,753 puan) tarafından
Öyle değil ya hani normal diyor ya söz konusu sen olunca da normal oluyor mu onu diyorum. Nasıl ki senin benim yapmam yanlışsa onun da yapması yanlış abartmiyorsun az bile tepki vermiş olabilirsin.

Kadın ayrı erkek ayrı diye bir şey yok erkek yapabilir demeye geliyor bu söylem. Yanlış yanlıştır kadını erkeği yok. Eşinize de bu düşüncede olduğunuzu söylerseniz yapsın ben erkeğim desin o zaman.
0 oy
(2,214 puan) tarafından
Seni kaybetme korkusu yok sanırım o yüzden bu kadar rahat demek.ki
(65 puan) tarafından
Haklısın. Ben çok şeye göz yumdum
(2,214 puan) tarafından
O yüzden gevşek gevşek karşında konusabiliyor
0 oy
(13,111 puan) tarafından
4 senedir her gün oynuyor bir kez kadınla konuştuğunu veya eklediğini görmedim :/ yapsa böyle birşey bidaha o oyuna giremez oyun diye onunla oynarım 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Oyun oynamıyo bile eşim varsa yoksa iş çok nadir oynar onuda pc de kayıtlı olur internetsiz yani
0 oy
(5,083 puan) tarafından
Konuştuğun kadınla evlen s.ktir git derim. Kendi kabul etmeyeceği şeyi bana yapamaz
0 oy
(2,428 puan) tarafından
Kusura bakma da bu bal gibi aldatma hemen sildir oyunu o ne sçmalık
(65 puan) tarafından
Mal işte
(2,428 puan) tarafından
El at bu işe yoksa adam alışkanlık yapar sildir oyunu
0 oy
(4,651 puan) tarafından

Tamam bende o oyundan oynucam konuştuklarımi da silcem de.

Ben olsam ne.mi düşünürüm? Ne düşünülecegi apaçık ortada 
(65 puan) tarafından
Kadın ayri erkek ayrı niye kendini benle kiyasliyosun bu onun kurduğu cümle erkek hata yapar ama kadın yapamaz.
(4,651 puan) tarafından
Ahlak  her insan.icin ahlaktır. Sende.boyle.cevap ver.  Erkekmhata yapabilir kadin yapamaz diye hiçbir kitapta yazmıyor de.
0 oy
(1,165 puan) tarafından

Amel defterini dürerim nett !! Ne demek oyundan kadınla konuşmak eve gelip karısı ile iki kelam etmeye zorsunurlar ama elin avradiyla yazisirlar ne güzel valla, hepsini geçtim madem normal bişe olarak görüyorsun ne diye siliyosun var bı pisliğin demekki arkanı temizliyon :angry:

(83 puan) tarafından
Bu yoruma taç takarım!! Ağzına sağlık bacım pek güzel söylemişsin
(1,165 puan) tarafından
Sağolasin bacım valla sinirlendim haaa
(65 puan) tarafından
Ben gormuyum diye silmiş. Saçma ***** da cevap veriyo beni ayrı sinir ediyo
(1,165 puan) tarafından
Sende kendi tlfonuna şifre koy birazda sen gizemli saklamaya çalışan tarafmis gibi yap, sorarsa senden öğrendim de misilleme yap bakalım nasıl oluyormuş
(83 puan) tarafından
Bende çok sinirlendim valla bacım Allah ıslah eylesin. Ortalık bunlar yüzünden düzelmiyor işte
0 oy
(7,280 puan) tarafından
O oyuna onu karaktersiz karakter olarak gönderirim telin içinden devam eder bizde konusak o zaman madem normalmiş 
(65 puan) tarafından
Yok kadın ayrı erkek ayrı . Kendini erkeklerle kıyaslama . Bu onun cümlesi
(7,280 puan) tarafından
Ne alaka Allah Allah erkek olunca mubahmiymiş
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Erkeklere göre biz herşeyi abartiyoruz zaten ama aynı şeyi biz yapsak onlar nasıl tepkiler verir bide siliyor diyorsun madem öyle silmesin ozaman
(65 puan) tarafından
Ben görür kızarım diye silmiş demek ki yanlış birşey var kıyameti kopardım az önce ama umrunda değil kapıyı çekti gitti yattı kalkmaz inşallah
(1,334 puan) tarafından
Ajdjfr ay valla bunların hepsi böyle yok kızarsın diye sildim demek ki kizilcak şeyler konuştun yoksa ben delimiyim yani:))
0 oy
tarafından
Hayatta kabil etmem asla öyle şeymi olur

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 248 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 458 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 761 göst.
8 Ekim 2022 Aile kategorisinde Acemianne1011 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 195 göst.
21 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cemile07900 (27 puan) tarafından soruldu

381,320 soru

11,415,347 cevap

34,966 kullanıcı

...