0 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde (258 puan) tarafından
Eşim çocukluktan beri bir oyuna bağlı ve halen oynuyor. Geçtiğim ay mesaj kutusuna baktım yabancı biriyle mesajlaşmayı olmuş. O da oyun hakkında sonra isimlerini almış vermişler birbirlerine. Tepkimi gösterdim tabiki de ama uzatmadım. Bugün yine mesaj kısmına baktım eşim o kişiye oyun için sana yardım edebilir yazmış. Siz olsanız ne yapardınız. Ben daha sert bir şekilde konuşmayı düşünüyorum ama bir yandan da uğraşmak istemiyorum 

10 Cevaplar

+1 oy
(5,240 puan) tarafından
Direk oyununa sıçarım onun :))))))
-Reklam-
0 oy
tarafından
O telefonu alır........ devamını sen düşün asla izin vermem oynamasına 
(258 puan) tarafından
Açıkçası bende bir an devamını yapmayı düşündüm ama sonra da ne kadar sıkarsam o kadar kaçacak ya da gizli gizli yapar diye düşündüm. Onun yerine empati yapması içşn bende bir oyun indirdim ve eşime empati yapıp kendi dikkat etsin istedim
tarafından
Al karşına ciddi ciddi konuş
0 oy
(435 puan) tarafından
Eğer ileri bir mesajlasmasi yoksa oyun hakkında yardım vs şeyler önemli değil bence 
(258 puan) tarafından
İleri bir mesaj değil İngilizce yazıyorlar yabancı yani. Oyun hakkında konuşmuşlar Ama yine de rahatsız oldum tabiki de
(435 puan) tarafından
Rahatsız olduğunu dile getirdiysen bence büyütme zaten ileri bir mesajlasmasi da yokmuş
(258 puan) tarafından
Aynen söyledim ve empati yapması için bende oyun indirdim ve benzer şeyi sana yaşatırsam beni anlarsın dedim. Yani kendide yanlış olduğunu anlasın ve kendi dikkat etsin istiyorum
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Papci dimi amman canım boş ver benimde eşim öyle papcide bir sürü kadınla oynuyo sesli bilpapcide konuşuyo umrumda diyil
tarafından
Nasıl rahat oluyorsun kizzz karşında kadınlarla konuşmasına?
(1,893 puan) tarafından
Kendisi bilir
0 oy
(4,287 puan) tarafından
Sadece oyunda tanıştığı zibilyon tane arkadaşı olan ben :D
0 oy
tarafından
Söyle rahatsız olduğunu anlayış gösterir inşallah benimki papci oynar ama kendi arkadaşlarıyla oynar ilk önce wpten anlaşıp papciye girip oynar yabancılarla oynamaz 
0 oy
tarafından

Eşim öyle şeylere çok karşı bir insan o yüzden başıma gelmez diye düşünüyorum ama tartışmam Uygun dille konuşarak çözerim büyük ihtimalle 

0 oy
(8,322 puan) tarafından
Oyun oynamaz eşim hele sanal oyunlar hiç oynamaz bazen canı sıkılır kelime oyunu falan indirir iş yerinde boş vaktinde oynamak için o kadar 

He ama senin yerinde olsaydım büyük sorun çıkarırım.. 
0 oy
(763 puan) tarafından
Papci yada gnayt diye bir oyun var eşim her ikisiyle de tabi oynuyor papci da daha çok kadın oynuyor diğer oyunu oynayamiyorlar bekarken eşimde papci oynarken telefon alıp verilme durumu olmuş ama öyle muhabbet yok bir grup kuruyorlar o da başkanmis oyun başlayacağı sıra herkeze haber veriyormuş neyse ben bu numarayı gördüm DLK yazıyor sadece bu kim dedim oyundan arkadaş di  dedi kız mı dedim evet dedi g.tüne sokturtma telefonu dedim sildim hemen sinirli olduğumu bildi ztn hemen gönlümü alıyor uzun zamandır da gnayt oynuyor papciyi bırakmıştı şuan yeniden başladı 
0 oy
(1,570 puan) tarafından
Bir oyun var di kızlar konuşuyordu işte olduruyorlar birbirlerini ekipler falan eltim aldı telefonu çaktı yere o gün bu gündür kimse o oyunu ne oynar ne indirir 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 945 göst.
19 Mart 2023 Aile kategorisinde Birkul (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 409 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 455 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.