0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde (1,404 puan) tarafından

Ah ah kizlar nasilsiniz iyisinizdir inşallah :) 

Ben bu aralar tum duygulari bir arada yaşiyorum. 20 nisanda marul kafamin doğum günü ama arefe gunune denk geliyo 29 nisanda kutluycaz inşallah. 

Organizasyon şirketi hazir pastasi hazir süsleri cartlari curtlari hazir. Ama mekan konusunda kafam karişik tahmini olarak ve en fazla 100 kişi gelecek doğum gününe bi kac kişiyi elesem yani (gelmeyeceklerini bilsemde cagircaklarimi) 70 kişi oluyo. Organizasyon şirketi kir bahcesi tarzi yer önerdi cok beğendim cok guzel ama ya hava kotu olursa ? Ya ustumuze yağmurlar yağarsa :D 

Gecen sene ramazana denk geldi diye aile icinde kutlamistik ama bu seferkini buyuk yapmak istedim. Dedigim gibi nisanin 29 unda hava nasil olur bilmiyorum cafe tarzi yerde var ama çok sıkış pikiş oluyo 100 kusur insani sigdiramayiz oraya. 

Kafam karisik kizlar help me :D

6 Cevaplar

0 oy
(12,932 puan) tarafından
Bizi de çağırıyor musun kız :D şaka bir yana nerde bu kır bahçesi bizimde Mayıs'ta ama 100 kişi gelmez 30 kişi Max desek öyle bir yer lazım bize de 
(1,404 puan) tarafından
Çagiricam askim valla iclerinde sen ve bi kac arkadasim daha var wp davetiyelerinin hazirlanmasini bekliyorum :D

Askim iki tane kir bahcesi var biri mamakta biri yenimahalle yahyalarda derin garden ve hayal garden diye. Biz yenimahalledekini begendik hem buraya yakin hemde daha buyuk gibi birazdan gorusmeye gidecez bakalim.

Valla bebeğim inan bende max 40 kisi cagiracaktim ama icimde hep bi sunnet dugunu hevesi var sonra diyorum kendi kendime irem sacmalama pipi için dugunmu yapilir. Eşimle karar verdik dogum gunu adi altinda sünnetide cikaralim aradan asafada
-Reklam-
0 oy
(2,155 puan) tarafından
O zaman iki ihtimali düşünüp öyle program yap yağmura yakalanirsanizda bı alternatif daha olacak şekilde 
(1,404 puan) tarafından
Birazdan gorusmeye gidicez mekanin ustunde tente gibi bi sistem varsa sorun olmaz diye dusunuyorum
(2,155 puan) tarafından
Yani anca öyle bişey kurtarır
0 oy
(7,425 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Müneccim deilik bilemeyik ama nisan yagmurlari yagabiler:)

(1,404 puan) tarafından
İste sorun o :D keske muneccim olan birini bulsamda sorsam
(7,425 puan) tarafından
O deilde muneccin die yazmisim yazim hatasi:))
0 oy
tarafından
canim sende mayisin ortalarinda yap 
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Bence ona göre kapalı mekan olsun Nisan'da belli olmaz çünkü.şehir de önemli bir de.
0 oy
(3,237 puan) tarafından
Genelde 15 nisandan sonra yağmur falan kalmaz ya. Korkma

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 439 göst.
11 Nisan 2021 Aile kategorisinde Lesrugg (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 502 göst.
30 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 358 göst.