0 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde (1,942 puan) tarafından
Her kese iyi günler cok yalnızım bu gün cumartesi bi gorumcemi arıyım dedim müsaitmisin hayır dedi müsait değilim dedi ne oldu dedi bende size gelicem dedim hayir müsait deyilim dedi ev işi yapicam ondan sonra kaynanama gidicem dedi cok kotü oldum 

18 Cevaplar

0 oy
(7,074 puan) tarafından
Canım müsait olmatabilir ne var bunda yarın bi gün o sana gelmek ister sen müsait olmazsın 
(1,942 puan) tarafından
Her zaman böyle amma bende inadıne evinin önünden keciyorum ne gorsem iyidir öbür eltimle oturmuş cay kahve iciyorlar
-Reklam-
0 oy
(1,943 puan) tarafından
Söyleyiş tarzı çok önemli 
(1,942 puan) tarafından
Müsaitmisin dedim ben bir şey dememiş musait diyilim dedi
0 oy
tarafından

Ben de evime dönünce yalnız kalıcam hele Bayburt günü biryerde üzülme bak şuan da annemgilleyim ama annemle teyzemler dışarda benşmmopşn uyuyor dışarda durmuyor zaten artık çok dışarı çıkmıyorum yine yalnızım haftasonu :) 

(1,942 puan) tarafından
Ne güzel bayburta benden selam benim kaynim orda hoca
tarafından
Aaaa hangi bölümde hoca kaynın benim de eşim orda öğrenci :D
(1,942 puan) tarafından
Cami hocası gulüm
tarafından
Hfjdjdkkkskdkdk :D benşm anlayış tarzım
(1,942 puan) tarafından
Sıkintı yok
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Belki gerçekten müsait değildi yada onunda canı bişeye sıkıldı kimseyle konuşmak istemiyor olabilir bazen bende istiyorum birine gideyim oturayım konuslaım falan tabi herkes her zaman müsait olmayabiliyor tabi bende içten içe bozuluyorum ama herkes bize ayak uyduracak değil sonuçta sıkma canını☺
0 oy
(677 puan) tarafından
Eşimin ailesi hep burada yan tarafta eltim oturuyor ona gelip giderler benimde kapıdan bi napıyorsun derler çok şükür oğlum var onunla vakit geçiririm sürekli eşimde çocuğu kendine çok alıştırdın diyip duruyor ikimizinde birbirinden başka kimsesi yok eşim akşamları arkadaşlarıyla olur bana da oğlumla vikit geçirmek düşüyor
0 oy
tarafından
Kocana deseydin kardeşini ara gidelim diye ozaman müsait olurdu abisine 
(1,942 puan) tarafından
Kocam yurtdışında
tarafından
Sende arama bidaha çok mu lazım orumcek
(1,942 puan) tarafından
Allah razi olsun canım sende haklısın
0 oy
(6,232 puan) tarafından
Buna neden bu kadar üzüldün ki 

Sende arkadaşına git komşuya git veya dışarı çık başka mekana git 

Yorumda yazmışsın evinin önünden geçiyorum diğer elimle oturuyor diye

Demekki onu daha çok seviyor sende niye her seferinde gitmek istiyorsun ki
(1,942 puan) tarafından
Her seferinde gitmem ayda 1 kez obur eltim resmen hafta sonları orda
(1,942 puan) tarafından
Kecende arkadaşımı aradım ne yapıyon deye gelsene bize dedim yok gelemem dedi müsaitsen gel bir kafede bir sey yiyelim dedi tamam dedim bende beni davet etcek zannetim meğerse benim paramla veni davet etti birini davet edersin kafe restoran olsun ben mesela birini davet etsem kendi paramla karşilarim amma kadin.yemeğer restorana beni cağırdim bende parayı bu odiycek zannetim düz 1000 tl para ödedim bana ne dese iyidir kusura bakma seni ben davet etdim amma param yok dedi
(6,232 puan) tarafından
Çocuğun var mı
Al onu git bir eğlence merkezine çocuğunu eğlendir sonra onunla beraber çık bir güzel otur ye iç dolan bir başkalarıyla muhabbet etmek zorunda değilsin en yakın arkadaşın çocuğun olsun
Kalkıp da seni davet ettim ama benim param yok diyen bir insana Ben bir daha görüşmem Evet Olabilir insanlık hali fakat dese ki benim param yok ama dışarıya çıkalım Sende var mı bu seferlik senden olsun dese anlarım Fakat bu tür yaptığı biraz saçma olmuş
(1,942 puan) tarafından
Tabikikde doğru cocuğum var
0 oy
(383 puan) tarafından
Herkes sizi sevmek zorunda degil gorusmek.zorunda.degil siz de baskalarini oyle.gorusmezsin olur biter varliklari ne kazandiracak seni sevmeyenin 
0 oy
(587 puan) tarafından
Sende arama sorma boşver uzak dur bende bambaşka şehirde yalnızım komşular var ama nadir giderim, oğlumla eşimle takılıyorum 
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Bence kuran okumasını biliyorsan kalk güüzel bir duşş al abdestini alıp çık güzel bir Kur'an oku bak nasıl tüy gibi hafiflicen 
(1,942 puan) tarafından
Can bacim üreyim kurban sana ben her zaman kuran dinlerim
(1,506 puan) tarafından
Allah korusun kız kuran okuyuncaa içime heraman ferahlık gelir tavsiye ettim ne gelirse Allah'tan geliyor ferahlık hep nasip etsin bizlere amin
(1,942 puan) tarafından
Amin bacım
0 oy
(1,518 puan) tarafından
Ah ah yanlızlık çok zor ama boşver be uzaklık daha güzel 
(1,942 puan) tarafından
Orasida doğru
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Yorumu okudum canım da sürekli böyle oluyormuş neden arıyorsun ki müsait misin diye beni keserler aramam ben 
(1,942 puan) tarafından
Canim ben kimseyi fazla aramam arada senede 1 kez
0 oy
(688 puan) tarafından
Ay börülceye gidilir mi:D yalnızlık en güzeli bazen 

Başka gidecek yeriniz yok mu hava güzelse oraya gidin 

Koskoca konya da kimsem yok yeni taşındım komşum slm bile vermiyor bende oğlumla başbaşa şükür sebebim :^
(256 puan) tarafından
Bende konyadayım neresinde oturuyorsun :)
(688 puan) tarafından
Selçuklu
0 oy
(4,216 puan) tarafından
E müsait değilmiş ne var bunda belki işi falan vardır sıkışık bir dakikada aradın ondan öyle dedi çok takma
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Boşver sen onları gerçekten kimse senden değerli değil böyle düşün hiç umursama elinden geldiğince kendini meşgul edecek şeylerle uğraş sürekli onlar seni aradığında sen müsait olma umursama sohbet dinle Zeynep ışık büyükbay var gerçekten çok eğitici sohbetleri var onu dinlemekten inan bazen telefonu elime aldığımı hatırlamıyorum sende öyle yap 
(1,942 puan) tarafından
Ilginize gore teşekur etdim
0 oy
tarafından
Bunda ne var kaynanasını söz vermiş olabilir böyle şeyler 
(1,942 puan) tarafından
Amma kaynanası üst komşu canım acikcası ben biliyorum bunlar beni eskiden beri istemezlerdi şimdide böyle neyse burak boş ver
0 oy
(316 puan) tarafından

• KİMSESİZLİKTEN DE ZOR HERKESİN VARKEN YANLIZ HİSETMEN KİMSESİZ HİSETMEN
(1,942 puan) tarafından
Ayne canım
0 oy
(528 puan) tarafından
Ah bacım çok iyi anladım seni bugün.  

Eşimle dışarı çıkacaktık hem eve su  almaya hemde haftalardır markete dahi çıkmadım hava yagmurluydu çocuk hastaydı falan.  Kaynanam sagolsun gene bu planı da bozdu . Aksam yasak olan şeyden  yemiş tansiyon 17/12 gel beni Dr götür.  Görünceme  bari gideyim dedim.  Köyden gelecekler de Dr gidecez diye oda dışarı çıkmış yürüyüş yapayım gelirler diye.  

Eşim evden çıkalı 15 dk olmuştu.  Ne ara hazırlandın da dışarı çıktın.  Koy de 1 saatlik mesafe 1 de geliş iki saat önceden dışarı çıkmış oldu yani. 

Ne komşum var ne arkadaşım.  Eşimin akrabaları var çevremizde sagolsun eşim hiç gitmedigi için millet sürekli gel gel olmuyor . Yüzüm yok gitmeye tek başıma.  Ah be dedim kimsesizlik ne zor . Hava mis gibi yaz günü gibi benim sohbet etmeye oglumdan  başka kimsem yok . Ailemi arasam dedim hava çok güzel tarlada bahçede iş yaparlardir.. 

O kadar zoruma gitti ki apartmanda hep öğretmen falan millet eşiyle hafta sonu gezmeye gidiyor . Zaten çoğu başka ilçede yazlikci geliyorlar :( 
(1,942 puan) tarafından
Allah yardım etsin bize

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 762 göst.
23 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Inciser (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 564 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 929 göst.
7 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu