0 oy
144 göst.
Aile kategorisinde (1,926 puan) tarafından
Bazi kelimeleri tersten söylüyor her kelimeyi değil 3 lu 4 lu cümleler kuruyor örneğin makas yerine kamas sakın yerine kasın çıkarma yerine kıcarma sizce normal mi temmuzda 3 yaşında olacak

5 Cevaplar

0 oy
(880 puan) tarafından
Bizimki de Haziranda 3 yaş olucak ama hiç tersten söylemedi herhangi bir kelimeyi. Biz de de şöyle bir şey var doydun mu diyorum hayır daha doydumadım diyor :)))) normal tek kelime şeklinde söylediğinde doymadım diyor 
(1,926 puan) tarafından
Yeni çıktı bu da ortaya
-Reklam-
0 oy
(60 puan) tarafından
Mesela maalesef yerine mafeles der. Gibi yerine bigi der benimki. Çok normal. Mesela.gecen sene bu şekilde söylediği şeyleri.bu sene düzelttigi oluyor. Çok şirin bence. Sıkıntı gibi görme düzelince de ozluyosun
(1,926 puan) tarafından
Aynen canım ya yeni yeni var bu da
0 oy
tarafından
Benim oglumda kumandaya kama korktum koko diyor
0 oy
(790 puan) tarafından
İki buçuk yaşında kızım o da arada yapar öyle ben normal olduğunu düşünüyorum yeğenim beş yaşında yeni yeni düzeltti konuşmasini doktor da hiç bir sıkıntı yok demişti bende hiç aklıma birşey getirmedim o ters söyleyince bende düzeltip söylüyorum 
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Canım normal doye biliyorum. Çene kasları daha gelişiyorm büyüdükçe toparlar. Bazen benim kizdada oliyorm sıfır diyecek fısır diyor :D sonra düzeltiyorum kafasına gore

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 52 göst.
0 oy
5 cevap 94 göst.
20 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.
13 Şubat 2023 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (493 puan) tarafından soruldu

382,452 soru

11,450,233 cevap

35,025 kullanıcı

...