0 oy
91 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,347 puan) tarafından
Gidiyora gido 

Geliyora gelo

Yürüyelim yürük yürük 

Bunun için hastaneden hangi bölümden randevu almalıyım bilgisi olan 

5 Cevaplar

0 oy
(15,654 puan) tarafından
Çocuk nörolojiye alın 
(1,347 puan) tarafından
Tşkler canım
-Reklam-
0 oy
(4,153 puan) tarafından
Dil terapistioluyomu bilmiyorum ama  cocuk gelisim takip edenler oluyor ya onlar yönlendirir bence.  Siveli konusan mi var etrafta ondan sebep olabilir belki.
(1,347 puan) tarafından
Yok şiveli konuşan canım
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Çocuk doktoru önce değerlendirilir canm sonra çocuk psikiyatrisine yönlendirir seni istersen konuşma için eğitim almak için yönlendirir ler öncelik çocuk doktoru 
0 oy
(4,443 puan) tarafından
Eğer ücretsiz götürmek istersen çocuk doktoruna götüreceksin o seni çocuk nöroloji çocuk psikiyatrıye yönlendirecek gerek görürse testler yapılıp rapor çıkartıp ücretsiz dil terapistine götüreceksin eğer bir an önce kestirmeden götürmek istersen direk dil terapistine götürmelisin  seansları 1 saatlik 1200 civarı 

Benim oğlanda takılmalar başladı 3 yaşında direk işinin ehli bir dil terapistine başladık dediğim gibi haftada bir gidiyoruz 1300 lira 
0 oy
(736 puan) tarafından
Benim oglumdada var 1 yildir dil terapisine gittik once cocuk piskiyatriye gidiyosun sonra degerlendirme yapiliyo sonra rapor cikarip özel egitime basliyosun durun iyise ozel olarakda ders alabilirsin ama bana gore gereksiz cunku devlet veriyo parasini duzelincede siliniyo. sonra hastaneye cocuk hastaliklarina gidip 7 8 bölüm geziyosun onay icin kase basip çözger e bas vuruyosun hastanenin icinde 1 hafta icinde e devlete dusuyo.sonra rehberlik arastirma merkezini arayip randevu aliyosun ordada degerlendirmeye aliniyo.sonra rapor yaziliyo e devlete 15 gune dusuyo ozel dil terapisti odyolog olan bir kuruma derse basliyosunuz. Onlar raporuna gore ilerleme yapiyolar 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 280 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 150 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 230 göst.
23 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Edaaa4279 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.

379,364 soru

11,355,632 cevap

34,832 kullanıcı

...