0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Artik dayanamiyorum hergun cehennem hayati resmen beni babasini dovuyo surekli vuruyo oyuncaklarini herseyi atiyo.kiriyo yemek yerken burnumuzdan geliyo 1 yildir boyle hep hareketli yaramazdi ama artik dayanilcak gibi degil herseyi inada bindiriyo psikiyatriden randevu aldim bakalim nolcak baskasinin cocugu olsa cidden elimde kalirdi artik tahamul edemiyorum ya delircem ya esimde asiri duskundu ogluma hic kizmazdi asla o bile artik kiziyo dayanamiyo evden gitcem valla diyo o derece huzur kalmadi ya aglicam ya 

3 Cevaplar

0 oy
(820 puan) tarafından
Yapma dediğinizi anlamıyor mu ?
tarafından
Anliyo cok zeki bir cocuk tmm yapmicam vurmucam soz diyo 10 dk gecmiyo hemen yine vuruyo bagiriyo inatci cok aklimi kaybedicem aksama kadar bagiriyom artik asla dayanamiyorum oda aksama kadar agliyo her gece agliyarak uyuyo
(820 puan) tarafından
4 yaş için iletisiminiz çok sorunlu Allah yardımcın olsun. Bebek değil ki anlayıp dinlemesi lazım hani olur çocuktur dinlemez etmez ama . Yani vurduğu zaman acıdığını söylemiyor musun ? Acıdığını bile bile vurması çok değişik geldi
tarafından
Bide vururken seviniyo insan cocugundan sogur mu ya uyusun diye dort gozle bekliyorum allahim yardim etsn ya
(820 puan) tarafından
Olur mu kuzum öyle şey. Rabbim sabrını arttırsın inşallah bizler her zaman sabır ve sevgi ile yaklasmaliyiz
-Reklam-
0 oy
(789 puan) tarafından
Hiperaktif bozukluğu olabilir kendine engel olamaz bu yüzden enerji atabilmek adına böyle şeylere başvuruyorlar genelde yigenim öyleydi iyi yapmışsın doktora gitmekle
tarafından
Insalah oyle bisey cikmaz ya allahim evlatla imtihan etmesin cok uzuluyoruz elimizden bisey gelmiyo sinirleniyoruz bizde
(789 puan) tarafından
Canım yani olsa bile kötü birşey değil ki düzelir yani dayak Yemekten iyidir hergun bu sorundan kurtulmus olacaksın
tarafından
Insallah gecer cok sagolun
(789 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
0 oy
tarafından
Dürtü bozuklugu oluyo sanirim istemsiz oluyo bazen aliskanlik gibi doktor daha dogru teshis eder tabi duzelir insallah daha kucuk
tarafından
Insallah biseyi yoktur ya sagolun

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 277 göst.
31 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Kenanveannesi (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 116 göst.
0 oy
51 cevap 2,104 göst.
0 oy
7 cevap 154 göst.