0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde (2,607 puan) tarafından
Ama ilk nasıl yapacağım halıları da yıkamaya verecem diyorum halıları vermeden ilk eğitimi tamamlayalım kilot bez almayı düşünüyorum. Öneriniz nedir 

7 Cevaplar

0 oy
(173 puan) tarafından
Oğlum 31 aylık havalar ısınmaya başladı mı alıştırma külodu ile başlayacam
(2,607 puan) tarafından
Halıları yıkamaya verecem cnm nasip olursa yaza dgru dedim smdiden başlayalım halıları pisletirse bı kere yapsın
(173 puan) tarafından
Nisanda havalar ısınır inşallah o zamann başla ramazan olsun ben bezden cikarip temizligimi yapacam
(2,607 puan) tarafından
Hayırlısi canim baslayacamda korkuyor bugünde lavaboya girelim dedim ağladı odaya kaçtı bebeklerinden aldın lavaboya tuttum bebeği de elimden cekti
(173 puan) tarafından
Benimki de öyle  ne yapalım Bi şekilde öğreteceğiz işte:(
(2,607 puan) tarafından
İnsllah canim
-Reklam-
0 oy
(3,482 puan) tarafından
Ben de havalar isinmasini bekliyorum 23 aylik hic iletisimimiz de yok bzen soyluyo saadece kaka yaaotigini bekleyeyim burada
(2,607 puan) tarafından
Yok canım öyle biseyi yok ben WC ye gittiğimde. Onn yannda gidiyorum ki görsün belki yapar bana diyo yaptın mı ciş yap ☺️☺️☺️
0 oy
(68 puan) tarafından
Ay canım valla bizde 21 aylığız 5 gün oldu baslayali sukur allaha hiç bir yere yapmadı halıya falan parkeli olan yerlerde oldu hep zor bi süreç ti ama baya azaldı mesela bugun hiç yapmadı altına hep çiş dedi bence bezi tek seferde çıkar hiç takma gece gunduz alıştıtma kilodu da bence bir işe yaramıyor tasıyor ama ilk önce sen ve çamaşır makinesi hazır mı cok çamadıt oluyor da
(2,607 puan) tarafından
Darısı bana insllah canim makina da sorun yok ama sabır deyip devam edecem
0 oy
(732 puan) tarafından
Kilit bez normal bez zaten canım benim ya tamamen cikarcan başka yolu yok fikrimce gene de sen bilirsin 
(2,607 puan) tarafından
Anladım canım sağol ☺️
0 oy
(826 puan) tarafından
Canım ön hazırlık yaptım ben. Eğitici ko.pek lazimlik aldım  kullanmadan önce 1 2 ay oynadık. Bebeklerin tuvaletini yaptırdık vs. 26 aylıkken 2 günde gece ve gündüz bitti çok şükür.  Gece de aç bağlama,  altına tek kullanımlık alez serdim ben . Birde her 10 dakikaya bir oturtma bırak yapsın altına. Yapınca anlat ıslaklığı göster 5 dakika kadar değiştirme ıslak olduğunu anlasin. O ara konuş,.altını değiştirirken konuş. Lazimligi ben evin içine koydum

2.gun kendi oturdu yaptı bana demeden çok şükür o oldu yani

Birde gece uyuduğu zaman ilk 1 saat içinde sağ elini bingildagina koy ve konuş onunla. Hersey konuşabilirsin, tuvalet konusunu da . Bilimsel kanıtlanmış bir durum bu 
(2,607 puan) tarafından
Eşim lazimlik aldi bikere oturrttum korktu kaçtı bikere de kendi çiş diyip istedi sorundurup oturrttum bekledim ama yapmadi
(826 puan) tarafından
Yapar daha canım
Lazimlikla oyunlar oynauin bebekleri oturtun falan. Ben 24 aylıkken denedim kızımla ilk gün bıraktım olmayacak gibiydi 26 da tamamen benimle güzel diyalog kurabiliyordu onda denedim oldu şükür
(2,607 puan) tarafından
Tnn canim çok sağol
0 oy
(305 puan) tarafından

Allah kolaylik versin canim benim kizlarda 25 aylik oldu bende havalarin isinmasini bekliyorum ama nasil yapacagim ikisini bir onu dusunuyorum :ermm:. Allah hepimizin yardimcisi olsun. insallah tez vakitte alistirabiliriz 

(2,607 puan) tarafından
Amin canım dedim halıları yikatmaya vermeden başlıyim
(305 puan) tarafından
en iyisi canim bende komple kaldircam basladigimda :)
(2,607 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Yavaştan basladm ben korkutmadan tuvalete gitmek istemio cis yok diyo zorlamiyorm ama şunu anladm çocuk islanmasi rahatsız olamso lazm bezden tamamen kurtulmak lazm 
(2,607 puan) tarafından
Anladım canım sağol ☺️❤️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 217 göst.
20 Ekim 2021 Aile kategorisinde Yargıç. (2,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 89 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,607 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 92 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 240 göst.

379,318 soru

11,353,984 cevap

34,827 kullanıcı

...