0 oy
300 göst.
Aile kategorisinde (1,683 puan) tarafından
Kaynanam görümcelerlm ve lkl de eltim hepimiz alt üst oturuyoruz ama ben yapamıyorum içlerinde kızlar hepsi akraba ben bı tek yabancıyim yanlız kaldım eve zaten misafir gelmiyor ailem öyle depresyona girdim evliliğimede yansıyor bu durum varimizi yoğumuzu bu eve döktük yaptırdık ev almak imkansız bir şey napcam akıl verin 

10 Cevaplar

+3 oy
(739 puan) tarafından
Yabancı olarak düşünme o ailedensin sende samimi olmaya bak
-Reklam-
0 oy
(1,951 puan) tarafından
Keşke en başta kabul edip beraber ev yaptırmasaydiniz bu arada ne kadarlık evlisiniz
(1,683 puan) tarafından
Uzun mu bilmiyorum ama 4 sene hep tartışmayla ilk zamanlar kaynanam eve gelir eşimle bizi birbirimize katar giderdi neyse tam boşanma aşamasına geldik eşim ailesine rest çekti neyse çocuğum oldu elime bilr vermez oldular bu sefer de onun için çocuk büyüdü beni anne yerine bile koymuyor vuruyor saçlarımı yoluyor bişey dedirtmiolar çok uzun ya açıkçası yapamıyorum her şeye karışıyorlar ilk zamanlar böyle değillerdi eşim benim çok yumuşak onlara karşı belki o yüzden bilmiyorum ama cidden bunalıma girdim
tarafından
Çocuğunu yollama onlara o zaman ayrıca çocuğunu mutlu edecej şeyler yap ki ısınsın sana götürmek istedikleri zaman bahane bul başını yıkayacam falan de
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Huzurunu kaçıran yoksa niye huzursuz oluyorsun 
0 oy
(2,859 puan) tarafından
Alışmaya çalışmaktan başka çaren yok canım çık gez dolaş yapacak bir hobi filan edin kendine.alisirsin zamanla sıkma canını evine eşine yansıtma 
0 oy
(5,699 puan) tarafından
umursamayacak sın görmeyecek sin duymayacak sın

çok zor değil değmez huzurunu bozma inan istemedikçe kimse senln huzurunu kaçıramaz 
(5,699 puan) tarafından
düşman bilsinler akılları kesene kadar böyle dost lar mı sanki en büyük kötülüğü çocuklara
(1,683 puan) tarafından
Demi anlamıyorlar işte eşimle bu yüzden tartışma çıkıyor tabi o anasına iniyor ben evde ağladığımla kalıyorum o yüzden yapamıyorum
(5,699 puan) tarafından
bak ne yap biliyor musun hiç eşine onlardan bahsetme bu yüzden tartışma aile konusu tartışmalar dan %5 gelinler galip gelir iyide olsa kötüde olsa hiç o topa girme çocuğuna da gönderme sende gitme güzel bir mesafe koy onlarda zamanla uzaklaşırlar ama kararlı olmalısın sen gitmez sen çocukları da göndermez sen onlar da çeker ayağını
(1,683 puan) tarafından
Evet bugün itibariyle öyle yapcam cnm çok teşekkür ederim
(5,699 puan) tarafından
rica ederim hakkında hayırlısı olsun
0 oy
(330 puan) tarafından
Bisi dicem belki inanmazsin ama ben akraba evliligi yaptım esim disinda hepsini taniyirdum. Ama kendimi okadr cok yabanci hissediyorum ki anlatamam 4 yıldır evliyim hic alisamadim bide aileyle oturuyorum gerisini sen dusun onlar birbirleriyle gulup eyleniyo ben onlara bakiyorum espirileri bile beni sarmiyo hic ama hiç konuşmuyorum desem yalan olmaz. Evlenmeden once bana konusrdun gulerdim muzik acip halay ceken yegenlerimle bağiris cağiris icindeydik simdi o halimden eser yok en azindan evin ayri. Eski bekarlik gunlerimi cok ozluyorum yine oyle gulup eglenmeyi istiyorum ama icimdeki cocugu oldurduler kendimi okadr yanliz hissediyorum yani
(1,683 puan) tarafından
Yemin ederim bu ben cnm inan ben öyle sevdim bunları eşim getirirdi ben gitmek dahi istemezdim taaaaaki evlenene kadar evlendim kaynanam evime gelir hadi kalk perde yika cam sil ne bilim şunu yap görümcem öyle şu şöyle değil böyle neyse tartışma gürültü sonra oğlum doğdu bu sefer çocuğu elime bile vermezler hele kaynanam altını değiştirir gel kızım bile demez çocuğun terbiyesi bile bana aitt değil ben ne için varım bilmiyorum mutsuzum
(330 puan) tarafından
O temizlik ve cocuga karisma mevzusuna hic girmiyorum bile sen yabanci hissediyorum dedigin icin üstun koru anlatim derine inersem derlerim dunya turuna cikar valla
(1,683 puan) tarafından
Vallahi içiçe olsaydım herhalde yapamaz giderdim yine tek tesellim kapımı kapatıyor olmam hatta bunların inadına balkonu bile kapattım kaynanamın terasına bakıyordu iki kapıyı kapatınca anca yoksa ne saatleri nede günleri vardı
(330 puan) tarafından
İste avunacak bir şeyin var iyi kotu
0 oy
(13,167 puan) tarafından
Onlarla sorunun yoksa samimi olmaya bak geçinemeyeceğin insanlar ise de  mesafe koy arana 
(1,683 puan) tarafından
Çocuk yüzünden olmuyor cnm inan her gün aşağı İnecek inmezse düşman ilan ediyorlar çocuğun terbiyesi bile bana aitt değil düşün yoksa ne gelsinler ne gideyim oğlum sadece kırıyor döküyor özgür özgür evlerinde herşey yapıyor sonra benim evimde de yapıyor yapma dedim mi giittt seni sevmiyorum dio üzülüyorum ben halama gidecem diye ağlıyor
(13,167 puan) tarafından
İşte burda eş rolü önemli ama bilemiyorum nasıldır benimkiler de bizim yakınımıza taşınacakmış
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Niye kendini ayrı tuttun ki, sen de git onlari çağır kahvaltiya falan. Grup oluşturun konuşun. Anlasamiyorsaniz kavga ediyorsanız evinde otur farzet bur binadasin ve kimseyi tanimiyorsun
0 oy
tarafından
Bende aile apartmanındayim 3 eltim var binada hiç tartışma kavga yaşamıyoruz birbirimizi görmüyoruz bile hatta herkes kendi evinde huzurlu mutlu sizde fazla içli dışlı olmasanız olmazmi
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Apartman dairesinde de yalnız olacaksin oyle dusun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 142 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (879 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 2,181 göst.
14 Şubat 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 264 göst.