0 oy
545 göst.
Diğer kategorisinde (92 puan) tarafından
Benim 4 çocuğum var kizlar 3 oğlum 1 kızım var birinci oğlum 11 yaşında ikinci oğlum 7 yaşında üçüncü oğlum 4 yaşında kızım da 10 aylık olmak üzere 3 oglandan snra birde evimin süsü minik kızım prensesim geldi yaşım da 28 yaşındayım sizler kaç yaşında anne oldunuz şuan kaç yaşındasınız kaç çocuğunuz var :)

54 Cevaplar

+6 oy
tarafından
31 yaşındayım 6 aylık kızım var. Ve çok şaşırıyorum cidden 16-17 yaşında anne olanlara. 
tarafından
Sonuna kadar haklısın herkesin kendi tercihi canim
(682 puan) tarafından
Asıl gencligimi ve çocukluğumu şuan yaşıyorum diyebilirim
(6,806 puan) tarafından
Kızlar bende asla küçük yastaevlilikten anne baba olmaktan yana değilim ama gençliğini yaşayamam kısmına katılmıyorum insanın kaderinde ne varsa onu yasiyo ben 24 yaşında evlendim liseyi bitirdim okulu da kazanamayinca oturdum oturduğum yerde 18 de lise bitti 6 sene evde boş durdum çalışmadım da imkanım varmiydi vardı babam çalış dedi oku dedi istediğim yeri kazanamayinca ne çalışmak ne okumam istemedim çocukluk işte ama gidip gezip tozup gençliğimi de yaşamadım şehir değiştirdik burda hiç arkadaşım yoktu ailem komşuya gitmeme izin vermedi bütün gün cin gibi evin içinde otururdum temizlik hastası olmuştum artık hergun evi siler süpürür banyosunu tuvaletini 3 balkonunu yıkar 3 tencere yemek yapardim yetmezdi ayda bi kere mutlaka perdeleri koltukları halıları ne var ne yoksa sudan gecirirdim cam kapı dilerdim dolap bazaiclerini temizledim evlenmek istemedim ama gençliğimi de yaşamadım yani şuan evliyim şükür eşim sayesinde biraz çevrem olmaya başladı e geziyoruz tozuyoruz oğlumda bize eklendi şimdi çok şükür yani hayatı yaşamak baba evinde olmuyo sadece
(123 puan) tarafından
16 yaşla 24 yaş arasında çok büyük bi fark var diye düşünüyorum kim ne derse desin 16 yaşında bir çocuğa evlilik kararı bırakılmamalı 17 yaşında bir çocukta anne olmamalı, 20 yaşına gelene kadar herkes çocuk benim gözümde 18 yaş bile reşit olmak için yeterli bir yaş değil bence bunlar benim düşüncelerim benim fikirlerim
tarafından
Ne 20 si biyolojik olarak 25 yaşına kadar ergenlik bitmiyor. O yüzden bence de asla 18 yeterli değil
-Reklam-
0 oy
(7,444 puan) tarafından
28 yaşındayım 20 aylık ve 2 aylık oğlum var :)
(92 puan) tarafından
Maşallah subhanallah Rabbım bağışlasın inşallah analı babalı büyütmeyi nasip etsin :)
(7,444 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim amin inşallah canım ❤️
0 oy
(5,572 puan) tarafından
23 yaşında yım 17 aylık oğlum var :-) iki hafta önce düşük yaptım ☺️ 
(92 puan) tarafından
Maşallah subhanallah minik adam a bu arada geçmiş olsun cnm Rabbım birdaha yasatmasin
(5,572 puan) tarafından
çok sağol Allah razı olsun inşallah
0 oy
tarafından
29 yaşındayım bitane 8 aylık kızım var rabbim sağlıklı ömürler nasip etsin ona. Allah isteyen herkese nasip etsin. Bi tane yeter. 
(92 puan) tarafından
Aminn inşallah maşallah subhanallah prensesine :)
tarafından
Seninde maşallah 4 çocuk zor olmuyor mu kız.
(92 puan) tarafından
Olmaz mı kız zor tabiki ama rabbim sabrını da gücünü de veriyor sevgileri herseyi unutturuyor iyiki varlar bir anne atasözü der ki IYIKI DOGURMUSUM:)
tarafından
Kesinlikle :) :)
0 oy
(1,728 puan) tarafından
25 yaşındayım. Bir tane prensesim var oda 33 günlük henüz:)
(92 puan) tarafından
Minnak prenses :) Rabbım analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip eylesin inşallah gözün aydın olsun cnm taze annesin maşallah sana da
(1,728 puan) tarafından
Amin çok teşekkürler Rabbim herkese kolaylık versin anne olmak çok zormuş
0 oy
(7,912 puan) tarafından
Aynı yaştayiz benimde 2 tanecik çocuğum var kızım 7 yaşında oğlum üç yaşında 9 yıldır evliyim 
(92 puan) tarafından
Evet cnm 17 yaşımda aldım ilk oğlumu kucağıma
(7,912 puan) tarafından
Maşallah bir yandan kötü bir yandan iyi gencecik babaanne olursun oğlunun yanında abla gibi olursun kızımla aramda 21 yaş var çoğu insan beni ablası saniyo çok mutlu oluyorum
(92 puan) tarafından
Evet bende iyi yönlerini düşündükçe daha da mutlu oluyorum oğlum nerdeyse boyuma yetişecek onlar büyüdükçe bende gururlaniyorim yakında beni de geçer paşalarım :)
(7,912 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın
(92 puan) tarafından
Teşekkür ederim amin inşallah cnm
0 oy
(83 puan) tarafından
Yaa maşaAllah çocuk sayısına bakıyorum birde yaşa bakıyorum maşaAllah yani Allah bağışlasın:) bende 27 yaşındayım 6 yaşında bir kızım 44 günlük bir daha kızım var :)
0 oy
(829 puan) tarafından
32 yaşındayım . 3 yıldır evliyim. 50 gün sonra kızım iki yaşına girecek nasipse. İkinci bebiş de nasipse yolda 
0 oy
tarafından
12 11 9 1 yaslarinda 4 çocuğum var 32 yaşındayım 
0 oy
(113 puan) tarafından
22 yaşındayım bir tane 3 yaşında bir tane de bir buçuk yaşında iki kızım var elhamdülillah. Rabbim evlatlarımıza sağlık versin:)) 
0 oy
(2,579 puan) tarafından
27yasindayim 3 buçuk yaşında oğluşum var
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Canim hangi ara evlendin hangi ara doğurdun. Allah uzun ömür versin yavrularina. 33 yaşındayim 1 kizim var 20 aylik
0 oy
(4,146 puan) tarafından
27 yaşındayım 1 yaşında oğlum var maşallah nasıl baş ediyosun canım ben 1 tanesiyle yaşlandım valla 
0 oy
tarafından
18 yaşındayım 1 kızım var çokta mutluyum kızımla:)
0 oy
tarafından

22 Yaşındayım 2 ay sonra 2 Senelik evli olucam bir kimyasal Gebeliğim var tekrar gebe kalamadım şuan 0 çocuk var canım <3

0 oy
tarafından
28 yaşında 3 çocuk maşallah genç anne:) 

Bende 27 yaşındayım 2 oğlum var biri 3. Sınıfa gidiyor diğeri 2 yaşında olacak 
(4 puan) tarafından
Merhaba canım 25 yaşım var iki kızim var büyüğü 5 yaşında küçük 10 buçuk aylık.Melek ve Elmaz:)
0 oy
(1,119 puan) tarafından
30 yaşındayım 2 oğlum var biri 21 aylık biri 1 aylık
0 oy
(4,274 puan) tarafından
25 yaşındayım 5 yaşında ve 3 yaşında 2 oğlum var
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Sanki beni anlatmışsın 10 yaşinda Bi kızım 7 yaşinda Bi kızım 4 yaşinda Bi kızım şu an hamileyim 35 haftalık Rabim nasıp kısmet ederse oğlum olucak çok heyecanlıyız kızlarla ve 27 yaşindayım Tek duamız sağlıkla dünyaya gelmesi minik prensimiz kızlarımla şehre inerken bişey alınırken onların beyenmesi çok güzel heleki büyük kızım bitanem ilk göz ağrım bunu alalım şunu alalım Maşallah çok ilgili ya onlar benim dünyam 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
29 yaşında 2 çocuğum war bir kız bir oğlum. 

Oğlum 15 aylik

Kızım 1 buçuk aylık

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 282 göst.
0 oy
28 cevap 513 göst.
+2 oy
61 cevap 1,019 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 0852 (742 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 218 göst.