0 oy
271 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ilk defa misafir gelecek iftara nasıl ağırlıyorsunuz neler ikram ediyorsunuz teşekkür ederim simdiden

9 Cevaplar

+1 oy
(53 puan) tarafından
Genelde mercimek çorbası yaparım çoğu insan sever çünkü. 

Bütçeme göre tavuk yada et yemeği yaparım 

Tanıdığım kişiler geliyorsa onların sevdiği tarzda yemekler yapıyorum 

Mantiya caciga sarımsak katmam herkes yemiyor
tarafından
Çok teşekkür ederim yorumunuzu dikkate alicam
-Reklam-
0 oy
(48,491 puan) tarafından
iftara iki aile dışı kimseyi almadik pide yaptırdık gecen sene
tarafından
Hım anladım
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ben kaynanam gil hariç kimseyi almadım komşularım biraz selamsız sabahsız annemler tutmuyor bende hamileyim tutmayacağım alabileceğim olsa alırdım yemek hazırlık kolay olurdu kaynanam gili her yıl alırım kaynım ve görümcem tutuyo diye onlarda aman ne gerek vardı yukarda yerdik diyorlar sinir oluyorum 
tarafından
Aman kimseye iyilik yaramaz
(6,441 puan) tarafından
Evet istek bırakmıyorlar şimdi tatile gidicez eşimin bi arkadaşıyla onları alsam mı diyorum yemeğe onlar yılbaşında bizi davet etmişti
tarafından
Evet herşey karşılıklı gibi bizi davet etmişlerdi sıra bize geldi işte
0 oy
tarafından
Çok ağır yememek yapmam çünkü yemekten sonra herkes bı fena olmasın diye ağırlık çöküyor yayla çorbası salata meze tarzı yoğurtlu az yağlı olacak bir çeşit yemek pilav yaparım önemsemedim düşünülmesin diye hafif tatlı genelde güllaç yaparım borekti sarmaydi yapmam zaten bir corbayla bile doyuluyor
tarafından
Teşekkür ederim yorumun icin
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Cok yapma canim mesela corba yayla corbasi 1 er kepce ikram et ki digerlerine yer kalsin. Arasicakta borek de olabilir yaprak sarmada, ortaya koy isteyen alsin ziyan olmasin. Ana yemek evde ne varsa. Tatliyi da cayla ikram edersin
0 oy
(119,112 puan) tarafından

hic gelen olmadi daha bana :silly:

tarafından
Benimde daha ilk olacak
0 oy
(1,155 puan) tarafından
Bende bu sene tutmuyorum ama annemlerle kayinvalidemleri cagircam yoğurt çorbası pilav tavuk sote salata gibi şeyler düşünüyorum 
0 oy
(6,812 puan) tarafından
Vala konu komşu eş dost kimse yok ben yabancıyım burda eşimde evlenince arkadaş ayağını bıraktı bi kaynanamlar var bi de annemler annemler zaten calisiyo iftara evde olmuyorlar bile çoğu zaman iş yerinde ya da yolda aciyolar e kaynanamlara alırım almasına da çocuk kucağında sofraya oturuyolar çocuk hiç sevmedigim şey ben mama sandalyesine oturtuyorum onlar kucağa alıyorlar sürekli bişey yedirme çabası var sinirleniyorum öyle yaptıkları zaman hiç ağrısız başımı agritamam valla onlar da gelmesinler 
0 oy
(746 puan) tarafından
Bizim buralarda genelde börek yapılıp kalabalık çağrılır. Ben ikişer aile alırım genelde. Mercimek çorbası patlıcan kebabı mezeler Bi de sulu yemek yapmıştım çok begenmislerdi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 278 göst.
17 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 562 göst.
11 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kumsal1 (3,452 puan) tarafından soruldu
+1 oy
70 cevap 803 göst.
2 Ağustos 2023 Aile kategorisinde sweetlady (594 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 385 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Zelal...Swdn... (11,217 puan) tarafından soruldu

378,134 soru

11,317,637 cevap

34,763 kullanıcı

...