0 oy
479 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
Biz çok iyi anlaşan bir çift değiliz evliliğin başından beri sorunlar hiç bitmedi en büyük sorun arkadaş bağımlısı ve alkol aliyo bundan dolayı 2 3 aydır yemin etmişti bıraktım diye iyidik ama en ufak şeyi bahane edip eski alışkanlıklarına geri döndü bende  yeter artık yılardır ilmek ilmek ordugum sevgimi ilmek ilmek bitirdin dedim birsuru sey sayfim hic cvp bile vermedi beni sevmiyormusun dedi hiç cvp vermedim  2 gündür sadece soru soracağı zaman konusuyo bende öyle gerci ve yatarken falan normalde kucaklamadan yatmaz hiç yaklasmadi  iyimi yaptım bilmiyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(243 puan) tarafından
İyi yapmışın diyemem ama onunda aklını başına alması lazım belki bu sayede vazgeçer değişir 
(31 puan) tarafından
İnşallah ise yarar
(243 puan) tarafından
İnşallah sen yaptığının arkasinda dur da birsey sanmasın kendini
-Reklam-
0 oy
(5,574 puan) tarafından
iyi mi yaptın onu bilmiyorum ama yaptın madem araksıdna dur hak etmiş yani belki bu sayede hatasını anlar 
(31 puan) tarafından
Durucam inşallah
(5,574 puan) tarafından
inşallah canım
0 oy
(7,864 puan) tarafından
Mesafe koymakla iyi yapmışsın belki birazda olsa akillanir inşallah 
(31 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Sevmiyorum a cevap vermemişsin ki sessiz kalmışsın açıkca konuşup sevgim bitti saygımda kalmadı düzelmeyeceksen başka yolunu bulalım demen daha doğru en ufak şeyde hemen içkiye geri düşüyorsa düzeleceğini sanmıyorum ben 
(6,441 puan) tarafından
Bence de gideceksin adam olunca gel al diyeceksin bu stresle ömür mü geçer bide hep koklarsın adamı acaba içiyor mu diye
(5,574 puan) tarafından
kokuyu falan geçtim zaten dinen haram bir şey onu içip eve geliyor o yuvadan o adamdan nasıl bir hayır görebilir ki kazandığı paradan nasıl bir rızık beklenir
(31 puan) tarafından
Hiç Bi bereketimiz yok zaten sayesinde
(31 puan) tarafından
Farkındaydı son şansı olduğunun oyuzden boyle sesiz kaldi diye tahmin ediyorum normalde sesiz kalmaz kavga ederdi benle çok sesiz
(5,574 puan) tarafından
tamam işte sakın geri adım atma gerçekten gitmeyecek sen bile ciddi bir ders ver son şans demiş sin ona rağmen kalırsan bundan sonra toparlayamaz sın hiç bir ciddiyetin kalmaz
0 oy
tarafından
ayrilmadiginiz esinize en son söylenecek sozu soylemissiniz.caba gayret hersey yoluna girer girmezse de allah rizasi

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 867 göst.
0 oy
11 cevap 551 göst.
6 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 191 göst.
9 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,183 soru

11,319,016 cevap

34,764 kullanıcı

...