0 oy
442 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından

Test yaptım önce negatif çıktı bı yirmi dakika sonra pozitif silik çizgi çıktı test bozuk olabilir mi yaa çok korkuyorum oğlum daha küçük iki yaşında ne yaparım ben olsa üçüncü sezeryanim olacak 

image

21 Cevaplar

+2 oy
(10,567 puan) tarafından
Canım 5 dk sonra geçersiz yazar içinde ama bebek küçük ise daha idrara o kadar yoğun hormon geçmiyor.haliyle test te yavaş yavaş o hormonu algılayıp cizigi beliriyor.ben 2. Cocugumu saatler sonra çöpü dökerken çizgiyi gördüm öyle öğrendim .kuruma çizgisi pembe olmaz.boyle beyaz olur.bence var amandaha ufak hayırlısı olsun 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Var canım belli basbaya hayırlı olsun 
0 oy
(2,093 puan) tarafından
Bi test daha yap ilk 5 dk sonrasi pek saglikli sonuç vermiyor 
0 oy
(7,018 puan) tarafından
Hayırlı olsun :)
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Kuruma çizgisi olabilir. 5dk sonrası sağlıklı sonuç vermiyor. Testi yinele ya da kan ver. İnşallah gönlüne göre olur. 
0 oy
(93 puan) tarafından
Üçüncü sezeryan çok mu zor olur
(3,327 puan) tarafından
Neden zor olsun ki 3'ten sonrasi riskli diye biliyorum olduktan sonra bağlatirsin
0 oy
(692 puan) tarafından
Kuruma çizgisine hiç benzemiyor var gibi görünüyor sabah ilk idrarla Bi test daha yapın isterseniz farklı marka deneyip
(692 puan) tarafından
Bidaha test yaptın mı canm
0 oy
(2,741 puan) tarafından
Evet hamilesin bacım 

Gözün aydın

Benim kızda da böyle test sonucu olmuştu 
0 oy
(5,512 puan) tarafından
5 dk dan sonrası geçersiz 
0 oy
(645 puan) tarafından
Hayırlı olsun var  canim
(645 puan) tarafından
Bir daha yap yine de test bozuk olabilir
0 oy
tarafından
Allah gönlünuze göre versin belli oluyor ikinci çizgi. Benim ikinci gebelikte çok silik çıkmıştı ama görünüyordu yeni gebelik olduğu için hafif çıkmış
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Kırmızı çizgi olduğu için geçerli sayılıyor canım beş dakika da geçse baris var 
0 oy
(1,931 puan) tarafından
Canım bazıları kuruma çizgisi olabilir demiş ama dupeduz bu hamilelik çizgisi valla yaa
0 oy
tarafından
Canim ben test yaptıktan Bi gün sonra ikinci cizgi çıktı sonuç hamileymişim
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Test dağılmış muhtemelen hamile değilsin, ama emin olmak için sabah tekrarla veya direk kan ver 
0 oy
(1,085 puan) tarafından
Sanki var gibi Allah gonlunr göre versin 
0 oy
(93 puan) tarafından
.,................................
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Geçersiz yazıyor paketin üstünde. Ama benimde öyle.oldu. yarım saat sonra gidip baktigimda pozitif oldu. Adetime 2 gün kala. Bu gebeligimde adet olmam gereken günde yaptım direk pozitif oldu. Ya bir kaç gün sonra tekrar dene. Yada en kesin kan ver 
0 oy
tarafından
Evet hamilesin 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hadi hayırlı olsun tatlım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
24 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde __ipek11 (5,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.
27 Ekim 2023 Aile kategorisinde Hayatzor (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 325 göst.
26 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,748 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 250 göst.

374,576 soru

11,203,340 cevap

34,502 kullanıcı

...