0 oy
152 göst.
Aile kategorisinde (95 puan) tarafından

Adete 8 gün var ama sürekli belirti yaşıyorum 

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Keşke bir kaç gün gecseydi günün adet geçmeden test yapsanda cikarmi bilmiyorum bende çıkmadı 

Allah gönlüne göre versin 
(95 puan) tarafından
Beyaz bir çizgi görüyorum sende goruyormusun acaba cnm o kadar.cok belirli yaşıyorum ki
tarafından
Canım var gibi kuruma çizgidir. Belkide seni umutlendirmek kırmak asla istemem özür dilerim ama erken gebelik testi yapsan daha net sonuç alırsın
Bak ben her ay şüphelendim geri çekilme yüzünden her adet gecikmesinden dolayı meğerse bebeği emzirdigim için mis korunmasız bir iki yaptık çok özür dilerim o ay test yapım adetime 6 gün var
Ve testte çıkmadı hamile değilim m dedim ve içimde bir his var o var sanki hissediyorum üzülmedim ilk defa hiç tek çizgiye
6 gün adet olmadım belirtileri arttı sürekli mercimekli şeyler yiyorum. Bir kaset test yaptım sonuç beni şok etti evlilik yıldönümüm geldi birde ne yapacağımı bilemedim sok oldum inananmadim yüzümü yıkadım etini sıktım net net çizgiler var
Hemşireye doktora attım sonuç hamileyim 25 gireceğim 3 gün sonra doğuma az kaldı aitrest yapma hiç ummadığın anda aanne diye sürpriz yapacak sana imkanın varsa erken gebelik testi al yap
(142 puan) tarafından
Kız beni korkutma
Benimde adetim 11 gün geçti Hala girmedim adete test yaptım negatif çıktı . Senin sayende galiba bugün kan vericem
tarafından
Aynen ver öğren
-Reklam-
0 oy
(745 puan) tarafından
Çok silik bir çizgi var gibi ama yok gibide. Adetin gecmediyse neden erken gebelik testi yapmadın 
0 oy
(7,927 puan) tarafından
Ben hiç birşey görmüyorum kız az sabret adet günün gelsin 
0 oy
(4,553 puan) tarafından
Geç döllenme de olabilir belirtiler regl ile hamileliğin aynı olabiliyo gününüz geçsin öyle yapın hakkınızda hayırlısı olsun inşallah 
0 oy
(290 puan) tarafından
Benim de adetten 8 gün önce aynı bu test kitinde böyle silik çıkmıştı şimdi kızım 11 aylık 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Bu testler yanıltıyor hemen kuruma çizgisi çıkıyor bence bekle adet gününü 
0 oy
(659 puan) tarafından
Benım de adete 6 gun kaldı yumurtlama degerlendırdim bu ay belirtim var ve ovulasyon testı yaptım meraktan pozitif cıkıyor adete 6 gun kaldıgım halde yani gebelık olabilir ama ben adet gunu gecmeden test yapmıcam bence sende bekle canım strese sokma kendını

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 326 göst.
26 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,814 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
24 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 445 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde Gamze amar (93 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 208 göst.