0 oy
61 göst.
Aile kategorisinde (269 puan) tarafından
Dış gebelik ameliyatı olan varmı bayıltma vs oluyomu benim kese rahim dışında gözüküyor 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben oldum 2 ay once bayiltiyorlar  açık  ve kapalı ameliyat yapılıyor eger bi sikinti cikmasa
-Reklam-
0 oy
(707 puan) tarafından
Kese rahim dışında olunca hemen ameliyat olmuyor canım önce ilac tedavisiyle düşürmeye çalışıyorlar en başta kürtaj yapıyorlar sonra metotrexat diye Bi kemoterapi ognesi var onu yapıyorlar 1 hafta bekliyorlar kan değerlerine bakıyorlar düşmeye meyilliyse tekrar iğne yapıyorlar duruma göre düşme olmaz falan en son ameliyat a basvuruyorlar ameliyatta tamamen uyutuyorlar 
(269 puan) tarafından
Canlımi yapıldı
tarafından
Ameliyat uyutularak yapiliyo bilinci acik yapılmıyor
(269 puan) tarafından
Peki iyne
tarafından
Kiz igne kalcaya vuruluyo neden bayiltsinlarki ben igneden korktugum icin oyle dedim benimle ayni odada bi dış gebe vardi o hic anlamadı vurunca igneyi
(707 puan) tarafından
Canım.igme bildigin pensilin gibi Bi iğne ilk yaptığı zman biraz yakıyor başka biaey yok kalça dan yapılıyor
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Sakinha sakin bir kaç doktora gitmeden kesin karar alma. Benim 2. Bebeğime öyle dendi 3 hastane gezdim. Sonradan diğer hastaneler Dış gebelik değil dediler. Bebeğim sağlıklı doğdu sakın hemen karar vermeyin lutfen
(269 puan) tarafından
Bebek rahîm dışında göründü mu peki
(1,737 puan) tarafından
İlk doktor rahim dışında dedi zararlarından bahsetti kürtaja hazırlayın dedi ben affalladım çıktım o hastaneden hemen 2 hastane daha gittim rahim dışında değil dendi
(269 puan) tarafından
Allah'ım inşallah sorun olmaz
(1,737 puan) tarafından
He birde ilerleyen aylardaki testlerde özürlü doğacak dendi. Ama sağlıklı beynine baktırdım gayet herşey normal şuan 2 yaşında

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 54 göst.
0 oy
10 cevap 107 göst.
0 oy
3 cevap 60 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ebru yilmaz (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 28 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Frtnzn (213 puan) tarafından soruldu

377,936 soru