0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (984 puan) tarafından
Gerçekten bıktım ya bu çevremdekiilerden. Hepsi ailem bu arada. Yani konuşanlar. Görmüşsünüzdür belki dün spirali çıkarttım kızım 7aylık. Annem tutturdu niye çıkardın nolcak şimdi. Yine çocuğun olursa diye. Anne dikkat ederiz diyorum mecbursunuz diyo.zaten psikolojim alt üst oldu. Sürekli ya yine hamile kalırsam diye korkuyorum bir de bunlar var. Biri de babaannem ve kaynanam. İkisi de aynı kafa. Olsun napıcan bakarsın mecbursun diyorlar. Riskli diyorum bir şey olmaz diyorlar. Kaynanam sürekli kızıyla kıyaslayıp duruyor. Aramızda 12 yaş var 1 buçuk yaşında oğlu var onlar kendi korunuyor ama o da yapsın Bi çocuk deyip duruyor bana. Gerçekten sinir oluyorum ne dicemi bilmiyorum susuyorum sustukça başıma üşüşüyorlar

23 Cevaplar

0 oy
(109 puan) tarafından
Evinde olan biteni söylersen zaten konuşurlar bacım onlara ne senin spiralin onlara ne doğuracağın çocuğa susma söyleme de kim ne kadar senin hakkında bilgi biliyorsa o kadar konuşur sır küpü olacan bu zamanda hep bı dedikodu hep bı kıyas hep bı kıskançlık kimse hakkında yorum yapma hep iyi falan de geçiştir üstüne alma
-Reklam-
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benim hayatım şahane diyerek kurtuluyorum olursada ben bakacam senden bisi isteyen oldu mu derim acımam çilesi bende taşıma doğurma bakma bende maddi bende afedersin size ne oluyor diyorum derimde acımam onlara ne benim spralimden çocuğundan ya ben bu konuyu annemle bile konuşmaya utanıyorum bırak spral taltirdim demem bile hamile kaldım utana sırala dedim hamileyim diye onlarda karismazlar ki bisi dese azınin payını vercemi bilir 
0 oy
tarafından
Annem de olsa özelimi kimseye anlatmıyorum. Kimse de yorum yapmaya imkan bulmuyor. Sen de anlatma. Mesafe her zaman iyidir.

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 366 göst.
24 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 331 göst.
0 oy
14 cevap 280 göst.
0 oy
1 cevap 28 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Yasmin65 (535 puan) tarafından soruldu

384,856 soru