0 oy
216 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 5 Mart da eşimin doğum günüymüş bn de bunu dün esimin telefonuna bakınca fark ettim eskiden hep çocuklar geç kaydedilmiş ama sonuç da doğum günü olarak bu kimlikte yazılı düşünün Turkcell den mesaj gelmiş  doğum gününüz kutlu olsun diye bnden tık yok ..ccok üzüldüm 2 gün sonra Perşembe günü de benim doğum günüm  o ise benim için biseyler düşünüyor gerçi ona da bn hatırlattım yüzsüz gibi 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sizde bişeyler yapın gönlünü alın 
tarafından
Bencde öyle yapmam lazim bı aralar kafam çok dağılmıştı tamamen unutmusum
tarafından
Olabilir insanlık hali
-Reklam-
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Canım hiç bekarken falan da mı kutlamadın , çok ayıp olmuş.  Sürpriz yapıp da kutla bence.
tarafından
3 yıldır evliyiz 2 yıl kutladim ama bu yıl unutmuşum nasıl oldu anlmadim
(1,279 puan) tarafından
Hımm, belki gününde değilmişsşndir. Bazen ben hangi gün de olduğumuzu unutuyorum telefona bakıyorum. Arada olur, neyse sen de üzülmüşsün belli ki. Senin doğum gününe güzel bir masa hazırla  pasta al eşinin doğum gününü kutlayan bir not olsun. Bir de minik hediye ikinizin doğum gününü kutlamış olun bence :) nice güzel seneleriniz olsun..
0 oy
(3,391 puan) tarafından
Ben de    yeni evliydim eşimin  doğum gününü unuttum çok  utandım o asla hiçbirşeyi unutmaz kutlar ve hep  söylendi  sen unutmuşsun  diye bende gidip bir hediye aldim  kutladım sende bir hediye al kutla cnm
tarafından
Eşim sevmez pek hediye falan ama bn babalar gününde almıştım mesela doğum gününü de 2 yıl kutladim ama bu yıl unuttum çok üzüldüm
(3,391 puan) tarafından
Bende üzülmüşdum
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Erkekler cok takılmaz ama balık burcu pastayı beraber üfleyin koç musun sende nasıl denk gelmişsiniz öyle :D
tarafından
Evet bn koç burcluyum ay ne bilim görücü usulü oldu sonra konuştuk evlendik ama kafa yapimiz hiç uymaz
0 oy
(7,952 puan) tarafından
Ne ben onunkine bir şey alırım ne o bana tek geçen Ekim'de bana kolye aldı ilk defa 
tarafından
Oda bişey benimki bazen onuda yapmaz zorla aldiririm
(7,952 puan) tarafından
İşte benimde ilk defa ben zorlamaya tenezzül etmiyorum ilk defa içinden gelmiş almis
0 oy
(5,488 puan) tarafından
Gönlünü alabilirsin unuttum felan demeden ufak çaplı bı şeyler olabilir 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
O zaman ikinizde güzel bir doğum günü hakettiniz, hazırlık yap hediyeni al. Hatta şey de bu sene birlikte kutlamak istedim =))))
tarafından
Bak bu olur mantıklı sagil canım
(5,406 puan) tarafından
Hadi bakalım huzurunuz olsun yeter ☺
0 oy
tarafından
Bence bir hediye al pasta için geç kalmışsın 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 857 göst.
0 oy
20 cevap 582 göst.
1 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Frover (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 343 göst.
0 oy
1 cevap 391 göst.

379,886 soru

11,372,001 cevap

34,854 kullanıcı

...