0 oy
1,024 göst.
Aile kategorisinde (165 puan) tarafından
Mesajlaştığını ve konuştuğunu görseniz ne tepki verirdiniz ne yapardınız 

37 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hangi eş... O eski eş ....
-Reklam-
+9 oy
(5,054 puan) tarafından
Tepki vermezdim al ceketini s.ktir git derdim. O kadar karaktersizleştiyse kavga etmeye bile değmez
tarafından
+ canım.
O kadar yorumun içinde en mantıklısı.
Adam konuşunca çekip giderim diyen bile var. Kadın hiç bir yere gitmemeli. Öyle adamı def etmeli...
(1,043 puan) tarafından
Aradığım yorum +++
(682 puan) tarafından
Yüzüne tükürmek de lazim ama onu yazmayı unutmuşsun ,:)
(5,054 puan) tarafından
Yüzüne bile tükürmem o kadar diyim :)
+2 oy
(5,898 puan) tarafından
Sevgi paylaşılabilir bişey değildir. Eşinden başkası aklında olan adamın veya kadının eşine bir sevgisi kalmamıştır sadakatin bittiği yerde sevgi evlilik ilişki herşey biter. 
+1 oy
tarafından

Ağzını burnunu dagitirdim :D

tarafından
Yok canm ev bulamadım ev üstüne geldim malesef
(732 puan) tarafından
Hadi ya ne zamana kadar belli mi
tarafından
Valla cnm kayinbabam da istemiyo zaten açık açık 5-6 ay kalın gidin dedi . En başta esyasiz gelin oda moda yok diye. Sonradan ikna oldu  yatak takımımı getirdim . Şimdi bı odaya kurdum eşyaları 3. Günümüz
(732 puan) tarafından
İyi bari düşünsene onlarda burda hep yaşayın diyomuş ne zor olurdu Allah büyük canım sende idare et
tarafından
Ay evet canm büyük sıkıntı çıkardı. İdare ediyorum ama inan şimdiden bunaldım ağlıyorum post acicam birazdan bakarsin
0 oy
tarafından
Ne tepki mi veirrim çekip giderim tabi ki dönüşü olmaz benim için 
0 oy
(343 puan) tarafından
Ben çok yakaladım valla hiç biseyde yapamadim
(343 puan) tarafından
Hep ölmesi için dua ediyorum zaten oyuzden
tarafından
Bacım siz işten atıldınız mı ne oldu
(343 puan) tarafından
Yok devam hala
tarafından
Allah yardımcın olsun abla
(343 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(60 puan) tarafından
Agzini yirtarim evdeki essek başımı gidip baskasiyla konusuyo. Burnundan getiririm. Yaptığına yapacağına pisman olur.
0 oy
tarafından
Sıçarım ağzına sonra da def ederim gider.
0 oy
(1,212 puan) tarafından
Hiç çaktırmadan anasigile gideriz alın srfsz oğlunuzu der giderim 
0 oy
(5,984 puan) tarafından
Aaaazına sıcarım Ama daha ilerisi varsa boşanmaya gider iş
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Ne konuştuklarına göre değişir :) eğer iş gereği ise ki yapacağım bir şey olmaz, eşime güveniyorum ama  Allah korusun böyle yakın yakaladımsa.. imama haber gönderirdim :D 
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Parçalarım:ermm::ermm: tepki veririm içimde tutamam gemiyi yerle bir eder öyle arkama bakmadan giderim.

0 oy
tarafından
Rabbim göstermesin tabi ki. Ama öyle bir şey de evi terk etmeye de kavga etmeye de değmez. Ceketini alıp defolsun öyle koca...
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Hiç konuşmaya tepkiye bile gerek yok bence en gzueli sessiz sedasız bitirmek tabi aldatmak söz konusuysa. Egerki iş olur arkadaşı olur normal bı konuşma ise tepkilik bir konu yok 
0 oy
(403 puan) tarafından
Aldatma yani başkasıyla konuşuyorsa benimle yanımda işi yoktuuuuuur defffollsuuuuunnnn gitsinn 
0 oy
tarafından
Sımdı dıcem bosanırım aıleme gıderım dıcekler gıdemeyız yapamayız cocugum kucuk annem oyle babam boyle,benden baskasıyla konusan adamın yanında bır saat durmam durursam kabullenmış olurum 
0 oy
(278 puan) tarafından
Önemli olan o kadınla mesaj ve konuşma içeriği nedir? Evli Bi adamın  illa bayanla konuşması yasak haramdır diye birsey yok.
(9,635 puan) tarafından
Nasıl  haram değil kız Cübbeli Ahmet hocanın bir sohbeti bar o geldi aklıma :D https://youtube.com/shorts/bAw2gd-EM7o?feature=share
(278 puan) tarafından
Canım benim eşim emlakci günde kactane bayanla konuşuyor  sayamıyorum haram mı?
0 oy
tarafından
Hiç sesimi çıkartmazdım gece onda kendime atardım mesajları kanıt olarak ertesi gün avukata gider vekaletimi verirdim avukatım arardı akşama gelmedende kilidi değiştirirdim ailemi çağırır otururdum kendi evimde herşeyi yapar öyle söylerim herkese çünkü bosanicam edicem tartışmaya falan gerek duymam 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Hiç uzatmam sen mi gidersin evden ben mi gideyim derim 
0 oy
(742 puan) tarafından
Hiç kıskanç biri değilimdir aksine fazlaca rahatım kadin arkadaşlari dolu kahve de içerler haberim vardir.Amaa bana söylemeden gizli konusursa bilirim ki altinda başka bir niyet vardir ve o an benim icin biter.Öfkem duygumun önune geçer cunku benim sevgim ve sadakatim bunu haketmez.
(6,316 puan) tarafından
Rahatlık maşallah konya ovası

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 286 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 899 göst.
0 oy
36 cevap 1,146 göst.
0 oy
24 cevap 623 göst.