0 oy
285 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimin arkadaşının eşi ortak bir arkadaşımızın yanında benim hakkımda konuşmuş  ortak arkadaşımız bizden sonra evlendi diye ona ev hediyesi almıştım o hediyeyi görüyor çok güzelmiş nereden aldın diye soruyor aldığım kişi de benim aldigimi söylüyor bu sefer diğeri ağlamaya başlıyor bana hediye almadı falan diye halbuki ben ondan sonra evlendim o bana almadi ben ona niye alayım ki zaten üzerinden 1 yıl geçti ev aldılar ev hediyesi götürdüm bir arkadaşımla ortak hediye aldık istediği bir şeyi neden ortak almışız kim ortak almayı teklif etmiş ben ona gelince hediye almak istemiyormuşum falan filan.. böyle konularda arkamdan konuşmuş kızlar daha varda uzun olacak. Şimdi bana gelmek istediğini söyledi siz olsanız eşinizin hatrı için arkanızdan konuşan birini eve kabil eder mısınız?

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne saçma bi olay ya hediye arkadaşım mecbur muyum almaya ha gerektiği yerde almışım zaten ben olsam arkadaşlığımı bitiririm böyle boş insanlarla vaktimi harcayamam
tarafından
Valla bende görüşmek istemiyorum kocası da kendi gibi zaten ailecek muhabbeti kesme taraftariyim gelmek istediğini söylediğinde bu hafta evde değilim haftaya haberleşelim dedim ama onun için uğraşıp hizmet etmek dahi istemiyorum
tarafından
Etme canım mecbur değilsin biz onlar üzülmesin kırılmasın diye kendimizi çok yıprattık ya
-Reklam-
0 oy
(3,619 puan) tarafından
Ederim.ona usulünce kimsenin yanında dedikodu yapmaması gerektiğini soylerim.ve gücüm neye yetiryorsa o an cebim neye müsaitse onu aldım derim
tarafından
Canım ilk evlendigimde eşimin arkadaslarini çift olarak yaklaşık 15 ksii ağırladım bu kişi ve bir tanesi pilavim az kalsın yetmeyecekti diye kahkaha attılar sonra aa tatlında yetmezse biz yemeyelim falan  diye dalga geçtiler neyse onların seviyesine inmeyeyim dedim sustum ama fazla olmaya başladılar artok
0 oy
tarafından

Seviyeye bak yerlerde dıyecem topraga ayıp olacak bu nedır yaaaaaa hedıye almadı bana ühühüihih ortak aldılar nıye bana ozel degıl ühühüihih cıdden boyle mı aglamış :D Allah kahretmesin ya bu nedır ya sabah sabah krıze gırdım burda :D gelmek ıstıyosa gelsın usulünce ver ayarını bıdaha gelmek ıstemez zaten 

tarafından
Ergen kafası değil mi tam :D whatsappta da sitem eder gibi sözler paylaşıyor:))
tarafından
Ergenler bıle bu kadar degıl be :D
tarafından
Haklisin canım:D
0 oy
(8,955 puan) tarafından

Ay böyle insanlar benim içimi şişiriyo. Kendine bakmayıp herkese b.ok atan insanlar **** oluyorum. Hiiiiç görüşmem konuşmam. Her gördüğümde yoksa boğazına atlayasım gelir :D

tarafından
Bazen düğün dernek mevlüt oluyor denk geliyoruz birde hiçbirşey olmamış gibi kuzum kuzum diye konuşuyor ya deliriyorum :D
0 oy
tarafından
Sen iyi niyetli davrandıkça suistimal edilmişsin. Yerinde olsam iletişini kesinlikle keserdim. Cayır cayır da yüzüne söylerdim. Yani her şey tamam da ağlamak nedir ya :) 
tarafından
Aynen öyle canım iyi niyetli davrandım yüzüme söyleyemiyor birde gidip başkasının yanında konuşuyor duyunca hem güldüm hem sinir oldum birde iki çocuklu kadın bu ağlayan  :D
tarafından
Çok şaşırdım gerçekten :) bence huzurunu bozmasına izin verme böyle insanların. Hayat çok kısa, vaktini değerini bilenlere harca kuzum sen elinden geleni yapmışsın zaten
tarafından
Teşekkür ederim ne güzel yorum çok haklısın canım
0 oy
(986 puan) tarafından
Ayy neyin kafasını yaşıyor.

Ben olsam muhabbeti keser.asla ecime almam..
tarafından
Bende kesicem zaten muhabbeti eşim de biliyor yaşananları boşver merhaba merhaba yaparız diyor
0 oy
tarafından

Ay kahkaha attım valla sjsjs benim 5 yaşında yeğenim var ona da bisey almayınca ağlıyor ssjsj bana niye almadınız diye:D:D

Kiz bırak dengesiz insanlarla muhatap bilr olma benzeri  başıma geldi,gittim bir gün boyunca hediye aradım güzel kaliteli kafama yatan bi hediye buldum aldım,benim evime gelirken çay bardağı getirdi onu da ceyziinden çıkarıp getirmiş :D Ha bozldum ama belli de etmedim almayı düşünüyordum zaten dedim ki 2 tane açılmamış setim kızın karşısında duruyormuş:D

tarafından
:D  5 yaşındaki yeğenindeki akıl kadar akıl yok canım pişkin pişkin evime gelecek birde ya sabır.  Sende boşver canım böyle insanlardan çok var demek ki onların seviyesine inmemek lazım onlar kendi seviyesindeki insanlarla takılsın :))
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Gsjshsgsgsh ay çok güldüm bana hediye almadı diye ağlamak ne alaka ne alaaakkaaaa deli mi ne "D hsjsjsksjshs 
tarafından
Çocuk kadar akıl yok işte canım:D
0 oy
(462 puan) tarafından
Ben almam eve vallahi
tarafından
Arkamdan konuştuğunu bileceğim birde ona bir ton masrafa girip ikramlık hazirlicam hizmet etcem yok öyle kendimi hiç yoramam :))
(462 puan) tarafından
Bence de . Hatta ben tefonla direk de söylerim :)

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,023 göst.
0 oy
7 cevap 795 göst.
2 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 143 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Esha (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 228 göst.
31 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Lisa1234 (1,389 puan) tarafından soruldu