0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar tüm vücut gidiyorum birde yüzüm için ayrı gidiyorum yüzümün bu 6seansi neredeyse bitmişti üç ayda bir tek tük çıkıyordu bundan 10,gün önce tüm vücut için gitmiştim gitmisken o iki üç tüy icinde girdim yani yüzüm çıktıktan sonra elime böyle erkek sakalı gibi batıyordu bugünde aynadan iyice baktım iğrenç bir şekilde çıkmış daha çoğalmış oyski bitmişti nerwdeyse şuan elimi atiyoeum batiyor neden böyle oldu anlamadım yeni bir eleman gelmişti o yaptı 

3 Cevaplar

0 oy
(1,440 puan) tarafından
Neden öyle oldu bilmiyorum ama yüz bölgesi tamamen biten bir bölge değil ben 5 6 yıl düzenli gittim yüz bölgesi için, artık gitmekten usandigim için lazer cihazı aldım eve.tamamen bitmese de en azından o görüntüyü ortadan kaldırıyor
tarafından
Canım yüzümde fazla yoktu zaten beyaz tenli olduğum için tüylerimde siyah olduğu için belli ediyordu bende ondan gittim bitmişti yani o yüzden üç ayda bir gidiyordum ama bugün baktım yüzüm berbat olmuş kalın kalın çıkmış ve uzamış
(1,440 puan) tarafından
İnce olan tüyleri kalinlastirdigi dogrudur
-Reklam-
0 oy
(756 puan) tarafından
Ben yüz hariç tüm vücut gittim nisanliyken düğünümden 2 hafta önce son seansima gittim bidaha çıkmaz seni uzun süre idare eder dediler SONUC dugun günü kuaförde agda da yaptrdm 
0 oy
tarafından
Cihazın ne canm yüz icin

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 32 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Smyrasel (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde 3yaramazannesi (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.