0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (1,188 puan) tarafından
İlk 3 ay çok kusmustum dun sağlık ocağında kontrolüm vardı 5 kilo vermişim suan 17+4 hamileyim ve aşırı iştahsızlık var ne zaman düzelir bilmiyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(15,925 puan) tarafından
Bende 17+5 im 76 kilo ile hamile kalmistim en son gecen 75 tim şimdi bilmiyorum kacim ama aldim sanki 
(1,188 puan) tarafından
90 ile hamile kaldim 85 e inmisim
-Reklam-
0 oy
(3,879 puan) tarafından
Ben :D Ama kusmadan ötürü  değil.  Troid çıkıyor  hapını  kullaninca da zayifliyorum 3   5 kilo arasi :Dzaten tombalakım hamileliklerimde kilo almamak işime  geliyor açıkçası. 
(1,188 puan) tarafından
Hamile kalmadan önce bendede çıktı hamilelik kan verdiğimde doktorum troid sıkıntısı yok demişti
0 oy
(1,369 puan) tarafından
İlk gebeligimde istemeden kusma yüzünden kilo verdim. Bu gebeligimde bilerek yüksek kiloda hamile kaldım diye kendim verdim ilk 3 ay fazla.kilolar verilmeli zaten bunun doğumu var lohusaligi var. Bu şekilde de 7 kilo verdim. Şimdi 7 aylık hamileyim.versigim kiloyu almış.oldum 2 ayım kaldı . Sende duzelirsin merak etme. 

18 hafta gibi artık mide bulantısı durur 24 26 gibi de iştahın açılır kilo almaya baslarsin 
(1,188 puan) tarafından
İştahım pek açılmayacak gibi kusmalarım bitti 2 hafta oldu ama yemek yemek işkence gibi geliyor
(1,369 puan) tarafından
Açılacak merak etme. Yemek yerken aciktigini hissedeceksin jdsksjsksk dönem dönem olur öyle. İştahsız da olursun gereksiz maymun iştahlı da olursun. İkisi de anlamsız ama inanki insan yaşıyor bunları. Sıkma kendini yemek yemiyorum diye de bebeğin için endişelenme. Şimdi doktora gitsen şimdi gelişiminin iyi olduğunu göreceksin. Çocuk senden besleniyor. Ha sen halsiz düşersin senin saçlar dökülür tırnaklar kırılmaya başlar zamanla. Tabi böyle devam ederse ? Ama etmez. Bir süre sonra vücudun yemek için kendini programlayacak
(1,188 puan) tarafından
Doktorum haftasiyla uyumlu bebek iyi demisti hamilelik çok farklı biseymis benim ilk gebeliğim bide
0 oy
(8,860 puan) tarafından
Kardeşim 9 haftalık hamile. 62 kiloyla hamile kaldı 58 kilo şimdi 
(1,188 puan) tarafından
Annemin komşuları hamile değil gibisin çok kilo vermişsin dediler herkes göbek bekliyor gibi
0 oy
(441 puan) tarafından
bende emziriyorum artı iştahsızım biöğün bile zorla yiyorum 15 haftslığım 7 kilo verdim
0 oy
(7,232 puan) tarafından
5 aya kadar kilo verdim almamıştım hiç sonradan almaya başladım 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 54 göst.
13 Ocak 2023 Aile kategorisinde Esleminaaay (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 145 göst.
31 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Esraack (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
0 oy
41 cevap 438 göst.
22 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde orbanesara (843 puan) tarafından soruldu

379,119 soru

11,348,763 cevap

34,813 kullanıcı

...