0 oy
357 göst.
Diğer kategorisinde (7,036 puan) tarafından
Kızlar bugün oğlumu doktora götürdüm sıra beklerken iki kadın geldi kucaklarında yeni doğmuş bebek ile doktor kızdı nereye gidiyorsunuz diye kadın gülüyordu doktorda kızdı neye gülüyorsun diye bebeğin yatisini yapacaz dedi beliki kadının kaynanasıydi yok yatisini yapmak istemiyoruz dedi doktor birden kızdı çocuğun beyni gitmiş nasıl yatisini yapmadınız çocuğumu oldurmek istiyorsunuz sakatmi kalsın çocuk dedi kadın hala inatla yatıs istemiyoruz dedi doktor dahada sinirlendi dahada bağırmaya başladı sen kimsin dedi annesi değilsin sen karar vermezsin babaanne yada anneanne olman senin bu çocuk hakinda karar verebileceğin anlamına gelmiyor dedi gelinim bakamaz dedi izin vermiyorum dedi bebeğin annesi ağzını açıp tek kelime etmedi doktor eğer çocuğu yatirmazsaniz polis çağırır aldiririm çocuğu elinizden dedi siz bakmayacaksın iz yogun bakım hemşireleri bakacak zaten derdiniz ne dedi sizin ay delirdim resmen sinirim tepeme fırladı yolacaktim orda o ikisini ya nasıl olur da göz göre göre çocuğu ölüme terk edebiliyorlar ya içim parçalandı annesi olacaktı bir diyemedi ki benim bebeğim benim canım yatiralim hastaneye iyi olsun diye valahi Rabim böylelerine evlat vermesin ya vermesin 

11 Cevaplar

0 oy
(6,053 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ayy yazik ya bende o gelini nasil sindirdilerki sesi cikamadi die dusundum ama bi annede ewladi icin daglari deler bilemedim
(7,036 puan) tarafından
Bende onu diyorum işte evlat bu evlat ben bir anne olarak orda kriz geçirdim ya
(6,053 puan) tarafından
Hakli olarak ewladim soz konusuysa kimseyi tanimam
-Reklam-
0 oy
(933 puan) tarafından
Özel hastane miydi
(933 puan) tarafından
Varya Hepsi dayaklık bunların
(9,247 puan) tarafından
Bak bana kızacak herkes ama ibretlik alacaksın yermisin yemezmisin ıslatıp ıslatıp dinlenip dinlenip döveceksin oglunuda karısın belliki ezdiriyor söz hakkı dahi verdirtmiyor
(7,036 puan) tarafından
Yok kız niye kizayim elimde olsa ben yapacaktım bugün ama kusura bakma canım ne olursa olsun dünya yıkılsın doktor evladın oluyor diyecek ama ben susacam öylemi yıkarım orayı çaresi nerede ise oraya götürürüm kocam olsun olmasın fark etmez asla
(9,247 puan) tarafından
Benim elti de böyle ma llardan torunu dogumda öldürdü sezeryan olmayacak diye
(7,036 puan) tarafından
Ayyy çıldırıyorum ya böyle insanları alıp bogâžlayasim var ya o bebeğin vebali onun boynuna
0 oy
tarafından
Cahil insanlar işte gel de laf anlat çok üzüldüm o yavruya kıyamam yaa.
(7,036 puan) tarafından
Hulyos nasıl sinirlendim anlatamam ya annesi de demiyor ki benim çocuğum ölmesine izin veremem diye bakamam dedi sadece
tarafından
Anne değilmiş demekki kuzum öyle anne olmaz olsun
(7,036 puan) tarafından
Vala kuzum ya bebeğin beyni gitmiş diyor doktor o hala apta l gibi gülüyor
0 oy
(31 puan) tarafından
Allah o bebeğe yardım etsin. Vicdansızlar. Bebeğin annesi de yıkamamış ortalığı evladının canı söz konusu ses çıkarmamak ne demek ya. Okudum benim bile sinirlerim zıpladı. 
(7,036 puan) tarafından
Bende ona delirdim doktorada dedim Allah razı olsun kurtardı iz bebeği diye doktor yinede polise haber vercegim işlem başlatılsin  dedi
(31 puan) tarafından
En doğrusunu demiş bunlar acil durumda hastaneye yatırmıyorsa o bebeğe evde kim bilir neler yaparlar.
(7,036 puan) tarafından
Hiç sorma canım valahi doktora diyir biz evde bakarız doktor kızdı baksaydiniz zaten bebek bu hale gelmezdi diye ಠ⁠_⁠ʖ⁠ಠ
0 oy
(3,499 puan) tarafından
Simdi bana kizacaklar ama ergenlige girer girmez evlenme derdine düşenlerin sonu bu akli basinda yasini almis okumus etmis bir annenin cocuguna bile dokunamaz kaynana
(7,036 puan) tarafından
Vala kuzum kadın gayet yaşını almıştı 30 lu yaşlarındaydı kadın ilk bebegiydi bes beli ve kaynana o yılan dili ile nasıl cemkiriyordu doktora
(3,499 puan) tarafından
Allah akil fikir versin keske evlenmek ve cocuk yapmak icin ehliyet olsa gecemeyen evlenmese
(7,036 puan) tarafından
Keşke keşke kuzum bende 19 yaşında anne oldum oğlum 6 ay dan sonra sütümü almadi kaynanam bebek büyümüş inek sütü ver mama verme dedi diye ortalığı ayağa kaldırmıştim ya annelik yaşla değil ya
(3,499 puan) tarafından
Yok canim  illa yaş degil ama bilgi sahibi olmak lazim o da her zaman kucuk yasta olmuyor sen istisna olabilirsin eminim cok iyi annesindir lafim sana degil genelde kucuk yasta tecrube olmayabiliyo veya bilgisizlik daha fazla olabiliyo tam aksi yasi kucuk olup olgun dusunebilenler de var
(7,036 puan) tarafından
Vala kuzum demek istediğim o değil annelik bu başka bir şeye benzemez eşimin üvey nenesi var aklı selim bir insan değil biraz kafası kırık derler ya öyle ama sen bir gör cocuklarina nasıl bakıyor köyde yaşıyorlar ayaklarına diken batmasın diye uzun erkek çorabı giydiriyor ona deli diyorlar ama dört dörtlük çocuk bakıyor buna aklı selim diyorlar sesi çıkmıyor
0 oy
(245 puan) tarafından
Allah bütün evlatlara hayırlı, sağlıklı, aklı başında, merhametli, sevgili, ilgili, bakabilecek gücü olan aile nasip etsin inşallah. Keşeke herkes anne baba olmasa. Üzüldüm bebeğe:(
(7,036 puan) tarafından
Sinir krizi geçirdim vala canım ya
(245 puan) tarafından
Ben bile okurken çoook sinirlendim çoook üzüldüm. Senğ d0şünemiyorum bile canım. Gerçekten cahillikten başka birşey deüil.belki de bebeğe zarar veriyorlar o brlli olmasın diye hastaneye yatırmak istememişlerdir
0 oy
(7,728 puan) tarafından
Bebek ne kadarlikti yazık ya hastalığı neydi acaba 
(7,036 puan) tarafından
Yani doğmuştu canım bakimsizliktan öyle olmuş doktor öyle dedi
(7,728 puan) tarafından
Yazık ya acaba annesi gerçekten bakamıyor muydu:⁠-⁠(
(7,036 puan) tarafından
Kuzu Allah akıl fikir ihsan vermiş herseyide bir köşeye brak annelik iç güdüsü denen bişi var o bebek rahimine düştüğü gibi o iç güdü girer içine bir şekilde bakarsın
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Oglum ateşli bugun dort dolaniyorum evin icinde allahim daha napabilirim ne yapsam da iyi olsa diye bogazini ilacini kovaliyorum canim sıkkın moralim bozuk dua ediyorum tum yavrulara kalmis kii hastaneye yatacak ustune ölecek desin hastaneyi başina yikarim o karinin okurken sinirim tepeme cikti allahim sen islah et 
(7,036 puan) tarafından
Bide gel beni düşün kafayı yedim sinirimden tır tır titredim polis zoru ile götürdüler resmen ya
0 oy
(48,668 puan) tarafından
kesin kiz bebektir kaynanasi erkek istiyodur mal kari iyi doktor farketmis
(7,036 puan) tarafından
Yok kız bebek erkekti doktora cevap veriyor doktor madden çok biliyordum hastaneye getirmeyecektir diyor oda biri götürün dediği için getirdik diyor hala
0 oy
(15,198 puan) tarafından
Vay vay vay. Allah'ım o yavrucugun yardımcısı olsun. Şifa versin inşallah. Ya ne pislik insanlar var hayret ediyorum. Her gün yeni bı şeye sasirabiliyoruz. Annesini de nasıl sindirmis pislik kadın. Sonra noldu peki 
(7,036 puan) tarafından
Polis zoru ile götürüp yatisini yaptılar kuzum evlat bu insan bu konuda sindirilemez asla
(15,198 puan) tarafından
İyi ki öyle yapmışlar polisler
0 oy
tarafından
Ya bilmeyiz belki annesinin psikolojik sorunları vardır Allah yardım etsin
(7,036 puan) tarafından
Yo senden benden sağlamdı canım bik bık cevap veriyolardi doktora

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 758 göst.
17 Nisan 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy