0 oy
594 göst.
Diğer kategorisinde (967 puan) tarafından
Kizlar bu aksam kizim hastaydi kusma ishal. Hastaneden yeni geldik . Yan tarafimizdaki daire esimin halasiyla gelininin birlik duruyolar. Bizim yatak odamiz onlarin okinci oturma odalari. Misafirleri gelmis bagira bagira konusip gulusuyolar. Benim baska odam yok gidecek. Aradim soyledim halasinin gelinine samimiyiz diye . Dedim ablaa cocuklar hasta sesten uyuyamiyolar diye yapcak yok misafire sessiz ol diyemem dedi . Dedim uyumuyo napiyim sesten zaten hasta yeni geldim dedim yapcak yok dedi telefonu kapattim hala gulusuyolar bagira bagira konusuyolar coxuklar uyumuyo ne anlayissiz insanlar . Zaten esimlede kavgaliyiz o baska odada davul calsa duymaz. Bu aksam delircem artik ya insan hasta var cocuklar uyusun der sabah eder muhabbetini ne anlayissizlar 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay ne benciller ya benim kızda hasta zor ya Allah yardım etsin 
(967 puan) tarafından
Amin canm sinirden agkicam gercekten cok bunaldim yaa bagirark gulmek konusmak nedir yaa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gerçekten çok dusuncesizler ya arana mesafe koy birdaha konuşma böyle anlayışsız insanlardan niye konuşmuyorsun dersede benim çocuğum sabahlara kadar uyumadı hasta dedim anlayışla karşılamadı iz falan de 
(967 puan) tarafından
Yok canm konusursam mal oluyum yani. Cok zoruma gitti ben hic boyle ses gurultu yapmam yapmadim da bide iyi sanardim allah bildigi gibi yapsin onlari
tarafından
Nasıl insan olduklarını görmüş oldun en azından
(967 puan) tarafından
Evet canm gordum valla onunda cocugu olur biseyi olur hastaligi olur etme bulma dunyasi sonucta
tarafından
Aynen canım
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Kıyamam bide samimiyiz diye arayıp söylemissin. İnsanın zoruna gidiyo böyle ya
(967 puan) tarafından
Canim konusmayi dusunmuyorum cok ayip bisey benim yasim ondan kucuk oldugu halde daha ince dusunuyorum
(1,937 puan) tarafından
Zaten ne kadar konu varsa üzüldüğümüz hepsi ince düşünmekten ooff :(
Kesin kendileri üste çıkar yarın bir gün. Sen yok yere küsmüssün gibi yaparlar
(967 puan) tarafından
Yapsinlar artik allah buyuk. Herseyin acisi cikar bi sekilde
(1,937 puan) tarafından
Haklısın.. Allah şifa versin yavrularına inşallah
(967 puan) tarafından
Amin canm saolasin
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun ya maalesef insanlar hassas değiller. Üzme kendini Rabbim bir an önce şifa versin.
(967 puan) tarafından
Amin canm amin . Keske az bisey bari sessiz olsalar yeterdi . Kucuk bebegim zaten ameliyayli yogunbakimlarda yatti kizim ishal kusma esimle zaten kavgaliyiz gercekten cok bunaldim yaa
tarafından
Zamanı gelince kısas yaparsın.  Elbet onlar da bir gün ses kaldırmaz halde olurlar
(967 puan) tarafından
Ben yapamam kuzum ya gercekten vicdanim el vermez . Allah vicdan versin onlarada
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Öncelikle çok geçmiş olsun sende vur yere al eline kepçeyi oturamasinlsr sesten yada çağır polisi kimse çocuğundan kıymetli değil ya ne kadar ayıp ya 
(1,125 puan) tarafından
Böyle anlayışsız insanlara öyle gerekiyor gerçi çağırsaydın bişey yapmıyorlar uyarı veriyorlar eşim polis olduğu halde alt komşumuz sürekli ses yapar bende eşime söylemem kavga etmesij diye aşırı sinirli benimki geceye gidiyor çoğu zaman aşağıdaki alem yapar eve kadin atar müzik son ses geçen yine yaptı polisi aradım geldi meğerse sızmış kalmış evde köpek TV son ses açık uyardı gitti ve kaç kez böyle oldu eşime diyemiyorum da desem iner kesin sonucu kötü biter
(967 puan) tarafından
Benim esimde kuzenleriyle kavga eder diye kaldirmiyorum esimde cok sinirli ve kavgaci bi insan
(1,125 puan) tarafından
Of offf ne diyelim Allah ıslah etsin dua oku çocukların üstüne uyutmaya çalış arada birde aşağı vur sen yinede uyar yani.
(967 puan) tarafından
Yan daire kuzum ya ben yapamam bilmiyorum kavgaci biri degilim ya . Kaynanama dedim anlamiyolar ki diyo o da bisey yapamiyo valla anlayissizlar
(1,125 puan) tarafından
Onların uyudugu zamands sen ses yap:))
0 oy
(3,083 puan) tarafından
Anlayışsizlarmış resmen. Onlara uzak oda da uyut canım uykuya daldiktan sonra da yatak odasına götürürsun. Aklıma başka çözüm gelmedi. 
(967 puan) tarafından
Kuzum benim odam yok kayinlarim gorumcem felan var birlik duruyorum
0 oy
(49,820 puan) tarafından
aranız iyi degilmis demekki sen oyle sanıyormussun

gecmis olsun çocukların icin 
(967 puan) tarafından
Evet canm ben oyle biliyodum ama dedigin gibi degilmis. Saol canm
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Saat kaçta oluyor bu olay
(967 puan) tarafından