0 oy
107 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından
tarafından kapalı

Merhaba güzel anneler..Kendimi en çok burada huzurlu buluyorum diyebilirim çünkü hepimiz birer anneyiz veya anne adayıyız beni en çok siz anlarsınız.Benim ilk hamileligim ve çok heycanlıyım mutluyum ama içimdeki tüm hevesi alıyorlar .Ilk bebek alışverişimiz ister istemez insan tecrubesiz oluyor ama bilgisizde degilim tabiki.Bebegime bir şey alıcagım zaman eşim annesine soruyor anne bu nasıl oda şu renk olsun bu renk olsun bana hic sormuyorlar fikrimi bu benim çok zoruma gidiyor kaynanam bebeginin beşigini ogluna atıyo bu nası ikisi karar veriyor ve bu beni çok üzüyor.Bebegime birşeyler alıyorum hevesle çnku ilk annelik duygum kaynanam ne gerek var buna fazla bisey alma .Esimle hamilelik bakmaya gidiyorum bi tane alın yeter sürekli bu şekil ben gercekten abartıyor muyum hamilelik hormanlarımdan alıngan mı davranıyorum ama çok zoruma gidiyor bazı şeyler sizlerde benim gibi bu durumu yaşadınız mı bu süreć benim piskolojimi bozdu

Kaynak: https://hamilesorucevap.annelertoplandik.com/8616916/cok-bunalttilar

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 409 göst.
0 oy
1 cevap 63 göst.
21 Ocak 2024 Aile kategorisinde ❤️Aşk-ı Mucizem❤️ (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.
2 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 952 göst.

374,718 soru