0 oy
675 göst.
Diğer kategorisinde (622 puan) tarafından
Kizlar sizinde esiniz iste bi sorun yasadigi zaman eve yansitiyomu

12 Cevaplar

0 oy
(2,484 puan) tarafından
Esim asker degil ama elbette yansiyo 

Iş degistirince benim adam eve mutlu geliyo valla

Bu iste daha cok yoruluyo ama ortami sayesinde gayet mutlu 
(622 puan) tarafından
Valla canm benimki isi stresli ya bazen ister istemez eve yansiyo kiziyo snirleniyo hemen
(2,484 puan) tarafından
Cok sık olmuyosa alttan al canim masaj yap meyvesini falan inan cocuk gibi oluyo o donemlerde bende fazlaaiyla ilgi gosteriyorum sonra ufak bi konusma (hayatim bu kadar cok yansıtma bize kendine stres yapma üzülüyoruz) diye
Duzeliyo hemen
(622 puan) tarafından
Bn kahve yaparim düzelir hemen kahveme bayilir kimsenin elinden icmez :)))
(2,484 puan) tarafından
Ellerine saglik o zaman canim Allah muhabbetinizi arttırsın :))
(622 puan) tarafından
Amin canm amin seninde ayni sekil:-*
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet yansıtıyor ama tartışma olarak değil sessiz moralsiz oluyor ordan anlıyorum 
(622 puan) tarafından
Aynn benimkide oyle ya sesiz miralsiz oturur yada en küçük seyde kizar snrasinda hemen özür diler
tarafından
Aynen cnm ters olur lafları genelde bizim de öyle
(622 puan) tarafından
Tabi acisinj cikariom snra bi sekilde :))
0 oy
tarafından
Akrabanın oğlu astsubay karısına çok hırçın davranır hatta ailesine çok asabi
(622 puan) tarafından
Oluyo bazen isleri zor ve cok stresli can ya ama bnmki okadar değil arada olur
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Asker degil esim ama 3 yildir evliyiz 1 kez bile iş yuzunden suratıni dahi astıgini görmedim sorarim bugun nasil gecti gunün diye iyi yada kötü seyleri anlatir olur biter 
(3,798 puan) tarafından
Her isin zorluğu var aslinda doğru olan stresini evinde atmasi kapıdan girdiğinde o kapinin dışında bırakması gerek tüm zorluklari elbette zordur kolay değil
(622 puan) tarafından
İste ozur diliyo askm bilerek yapmiom dio napim stresliyim diyi bnde bise diyemiyomki çünkü isi gercekten zor
(3,798 puan) tarafından
O zaman hic üstune gitme canm idare et ozür diliyomuş  zaten oda istemeyerek yapiyodur sonucta
(622 puan) tarafından
Gitmiyom zaten yoruluyo garibim zor isi Allah bütün askerlerimizi korusun canm
(3,798 puan) tarafından
Amin canm amin
0 oy
(610 puan) tarafından
İşte ne gibi sorun yaşayabilirler ki ??benim ki kapalı kutu bisey anlamam..
(622 puan) tarafından
Cok stresli bi yer askeriye herturlu sey olabiliyo canm
0 oy
(266 puan) tarafından
Esim asker ama asla iste olup biteni ne anlatir nede bahseder is sanki onun namahremidir asla bahsetmez sorun olsada yansitmaz eve cok sukur isine bagli
(622 puan) tarafından
Bnm esimde anlatmaz canm bazen arada sadece snirli ve agresif olur
0 oy
(283 puan) tarafından
Bende askeriyede memurum  eşiniz uzman çavuş sanırım zordur emir komuta zinciri halede bazı yerlerde er olayi yok. Öyle olunca daha zor. Ne yasiyor allah bilir iste. Sen anlayışlı ve destek ol canım bilirim asker olayı zordur.  Asb. Yi bişey der subayı bişey der evinde huzuru olsun bu önemli onun için 
(622 puan) tarafından
Cik şükür huzurluyuz bazen arada sinirli ve agresif olur misal 4 e aradilar 5 gorev var dediler kuzum sabahin korunde gitti uykulu uykulu gelde sinirlenme bnde ustune pek gitmem zaten
0 oy
(8 puan) tarafından
Benim eşim asker morlu mozuk olur sadice sordugumdada anlatir konusuruz 
(622 puan) tarafından
Surekli oyle degil bnmki arada iyle olur ister istemez yansitmamaya calissada yansiyo sonucta esiyim dert ortagiyim bna nazlaniyo herseyini anlatiyo haliyla canm
0 oy
(20 puan) tarafından
Benim eşim polis çok şükür ne olursa olsun eve yansıtmaz..başından farklı bi olay geçince anlatır ama işte olan olaylar yüzünden surat asmaz
(622 puan) tarafından
Aynen canm hemde cok stresli misal bugun sabahin besinde gorev vardi gitti uykulu uykulu garibim
(20 puan) tarafından
Malesef öyle bi telefonla gecenin bi yarısı göreve gidiyo.ne operasyonu bitiyo ne görevi.cumsrtesipazar,tatil hakgetire
(622 puan) tarafından
Aynen canm Allah islerini kolaylastirsin sabır versin Allahim korusun onlari
(20 puan) tarafından
Amin canım inşallah..Allah başımızdan eksik etmesin
(622 puan) tarafından
Amin canm :)
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Esimin son 40 gunu kaldi ve ordaki olanlari anlatmio
(622 puan) tarafından
Bnm rutbeli asker canm er degil
(3,024 puan) tarafından
Asker askerdir bemce
(622 puan) tarafından
Canm bnm surekli asker senin esin gelgek sonucta benim esim surekli teskilatta anlicagin omur boyu ;)
0 oy
tarafından
Asker değil eve de yansıtmaz ben telefonla konuşurken sesinden anlarım bir sıkıntı olduğunu akşam eve gelince sorarım ne oldu ne yaşadın bugün de telefonda sesin garip geliyordu derim anlatmaz ama ben ısrar ederim çünkü içine atarsa daha da kötü olur anlatır anlatır dinlerim bende en sonunda hepsi geçecek ben hep yanındayım derim oda unutur gider eğer anlatmazsa sabaha kadar uyuyamazdı 
(622 puan) tarafından
Bak bnde aynisini yapiom hayat arkadasiyim sonucta icine atma diom anlat rahatla diom
0 oy
(658 puan) tarafından
Eşim evliliğimizin ilk zamanları yansıtıyordu bir gün sinirlenmiş oğlum 3 yaşındaydı çocuğa bir bağırdı kayın valide yede bağırınca tamam sıra bana geldi oğlum koştu içeri geçti ben kapada bekliyorum gelsin içeride konuşalım diye bağırmaya başladı içeriye girmeden kapıyı yüzüne kapattım başkasına kızıp benim huzurumu bozmaya hakkın yok dedim pencereden içeri baktı sofra çay hazır kendisini bekliyor özür diledi birdaha da işteki sıkıntısını eve yansıtmadı
(622 puan) tarafından
Anladim canm benimki oyle kotu degil bagirmaz ani tepkiler veriri sacma sapan seylere sinirlenir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 322 göst.
0 oy
5 cevap 221 göst.
0 oy
8 cevap 307 göst.
24 Aralık 2023 Aile kategorisinde DUYGUSALL (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 416 göst.
5 Kasım 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Fatmaa (1,747 puan) tarafından soruldu

379,485 soru