0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Ya gündüz hc vermiyorum gece de sadece uykuda iken veririm diye düşündüm şimdilik. Ama sahurda uyandı o da ve ağladı susmadı eşim de ver dedi başka çare kalmadı sadece sahurda ve uyurken versem sorun olur mu acaba 1 ay sonra da gece de vermiycemm sahurda bilinçli olduğu için unutmaz diye korkuyorum 

4 Cevaplar

0 oy
(1,168 puan) tarafından
Ben de önce gündüz vermeyip gece uyku arası vermiştim. Ama farkında olunca emdiğinin gündüz de istiyordu. Sonra gece kalkmamaya başladı öylelikle bitti
tarafından
İşte farkında oldu baya şu an, ve sabah uyaninca fark etmisti
(7,743 puan) tarafından
Maşallah ne güzel peki gece çok uyanır miydi benim oğlum 18 aylık gece hiç uyumuyor sürekli uyanıyor emmek için
(1,168 puan) tarafından
26 aylıktı benim kızım bıraktığın da emdiği zamanlar da çok kalkıyordu . Emmeyi bırakırken uyanırsa su içirip yatırdım bi süre sonra da kalkmadı hiç
-Reklam-
0 oy
(7,949 puan) tarafından
Benimkide 19 aylık napcam bakalım gündüzleri bende vermek istemiyorum çok sömürüyor beni ya benimki saat 11 den beri uyuyor şükür sahurda felanda uyanmadı rahatım sabah ne yaparım bilmem:(
0 oy
(7,738 puan) tarafından
Ben öyle direkt kesmedim. İlk başta geceleri ay dede götürdü sütünüzü küçük kardeşlere. Sonra gündüzleri de götürdü. Küçük kardeşlerin daha çok ihtiyacı olduğu için. 

Mesela şimdi de bezi götürecek ay dede. Ay dedenin gelmesini bekliyoruz (yani benim tuvalet işine yoğunlaşmamı aslında :)
(7,738 puan) tarafından
Ya. Bilemiyorum o zaman. Yani şöyle bu hikaye baya işe yarıyor. Benim kızım meme bağımlısıydı ne hatta bende emmesini çok istiyordum ama doktor bıraktır artık ilaç başlayalım sana dedi. Bıraltırdım ilaca da başlamadım. Şimdi çok pişmanım ama dediğim gibi bununla sanki oyun oynuyormuş gibi geliyor onlara
tarafından
Anladım sen nasıl başladın okumaya peki olmadı deniyim bende
(7,738 puan) tarafından
Gece ilk olarak aydedeyi gösterdim. Bak aydede gelmiş, sütümüzü küçük kardeşlere götürecekmiş dedim.  Daha sonra kızım da aa diye şaşırdı. İlk başta iki gün filan sürekli istedi. Ağladı bağırdı vurdu. Ben sakin sakin sadece sarıldım kucağımda sakinleşince uyudu zaten. Sonra gündüzleri de öyle öyle alıştırdım. Ama ilk başta gündüz filan veriyordum sadece sayısını azalttım
tarafından
Ay dede kimdi peki biraz komik oldu ama :))
(7,738 puan) tarafından
Kız ay
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Benimki kendi kendine bıraktı memeyi hiç uğraşmadm. Veriyodum emmiyodu. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 136 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 655 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sunehriiii (1,766 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 582 göst.
30 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Meryemserap (965 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 400 göst.